Флакон з піпеткою 30 мл темне скло

04298

Новий товар

Професійна скляна

пляшечка вбереже вміст від згубних променів сонця. Піпетка точно дозує кислоти і луги, а також нестiйки вітаміни

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


22,00 грн

Додати до списку бажань


Колір коричневый
Об'єм 30 мл

Флакон з піпеткою 30 мл темне скло

Професійна скляна пляшечка вбереже вміст від згубних променів сонця. Піпетка точно дозує кислоти і луги, а також нестiйки вітаміни

Об'єм: 30 мл

Матеріал: темне скло, кришка-піпетка з білого пластику
Професійна тара для косметичних компонентів і готових формул. Наприклад, сироватка з вітаміном А або третиноїном псується вiд сонячних променів, тому такi засоби завжди зберігають в темному склі.
Піпетка надійно дозує, щільно закриває флакон. Скляна тара надає косметиці товарного вигляду, до того ж, декорувати таку косметичну тару просто: будь-яка етикетка буде стильно виглядати на рiвнiй темнiй поверхні.

Доступні різні об'єми таких флаконів, а якщо вам знадобився скляний спрей або дозатор, ласкаво просимо в наш відділ косметичної тари.

* Даний об'єм заявлений виробником (заповненість до різьби). Залежно від щільності наливаємої речовини, об'єм місткості може змінитися.

Оцінка 
2020-09-07

Для Ольги

Доброго дня, Ольго. Всі флакони (сині, червоні, коричневі і т.д) з піпеткою ми отримуємо на склад в розібраному стані: окремо флакон, окремо піпетка, окремо ковпачок-кільце і окремо резинова прокладка. Для продажу ми збираємо 4 складових, і отримуємо зібраний флакон. Даний факт ніяк не впливає на якість флакону і на його використання. Тому можна просто зібрати флакон у його звичайний стан. Дякуємо вам за коментар!

Оцінка 
2020-09-04

Развалилась на части

Брала 3 бутылочки: из красного, синего и темного стекла. Краснач и синяя - хорошего качества, а из темного развалилась на запчасти на третий день использования. Отдельно пипетка, отдельно колпачек-кольцо, который держит пипетку и отдельно резиновая прокладка. Лучше купить другого цвета немного дороже. Обидно(

Оцінка 
2017-11-20

Пипетка

Здравствуйте, Марина! Пипетка тоже стеклянная

Оцінка 
2017-11-20

Пипетка материал

Здравствуйте. Пипетка также из стекла? Спасибо.

Оцінка 
2017-06-07

Размер

Здравствуйте, Елена! Высота бутылочки без пипетки 7,9-8,0 см, диаметр дна 3-3,2

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-06-07

вопрос

Купила у вас такие бутылочки с пипеткой на 5 и 10 мл, качество отличное, а можете уточнить размер для бутылочки в 30мл, высота без пипетки и диаметр дна? Спасибо!

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Флакон з піпеткою 30 мл темне скло

Флакон з піпеткою 30 мл темне скло

Професійна скляна

пляшечка вбереже вміст від згубних променів сонця. Піпетка точно дозує кислоти і луги, а також нестiйки вітаміни

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку