Екстракти сухі

Екстракти сухі

Дезодорант «Лимон і м'ята», 100 мл
Властивість лимона профілактувати неприємний запах і талант м'яти освіжати, ми вирішили звести в одному косметичному засобі. Дезодорант простий і надійний, проте якщо ви схильні до рясного потовиділення, скористайтеся засобом посильніше.
- Гідролат лимона - 34 мл
- Гідролат м'яти - 30 мл
- Спирт ізопропіловий - 30 мл
- Амодиметикон - 5 мл
- Екстракт лимона - 1 г
- Екстракт журавлини - 1 г
- Екстракт кокосу - 1 г
- Алантоїн - 0,5 г
- Ментол - 0,2 г
- Трилон Б - 0,05 г
- Консервант феноксиетанол - 1 мл.
У теплому гідролаті розмішати до повного розчинення сухі екстракти, ввести амодиметикон. Ретельно струсити розчин, процідити через ватний диск.
В ізопропіловому спирті розчинити кристалики ментолу. Змішати водну і спиртову фази. Законсервувати і перелити у флакон-спрей. Дезодорант не має власного запаху, тому вам і карти в руки: віддушка або ефірна олія допоможуть у цьому. Любителі ментолу можуть додатково освіжити склад 8-10 краплями спиртового розчину ментолу, цього достатньо.
Спрей-антистатик «Взимку і влітку», 50 мл
Шапки взимку носити потрібно, тому що вони стильні і теплі. Але інший раз після шапки волосся починає пушіться і електризуватися. Тут в гру вступає спецспрей. Амодиметиконова складова, посилена фруктовими екстрактами, зволожить волосся. Спрей зробити легко, користуватися ним теж приємно: 5-7 пшиків на волосся (сухі або мокрі), розчісування і все! До слова, відмінний варіант для захисту волосся при термоманіпуляціях феном або праскою.
- Гідролат лимона - 25 мл
- Гідролат алое - 20 мл
- Екстракт персика - 0,5 г
- Екстракт кокосу - 0,5 г
- База-кондиціонер - 1 г
- Амодиметикон - 4 мл
- Трилон Б - 0,05 г
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У теплому гідролаті розмішати до повного розчинення сухі екстракти, базу-кондиціонер, ввести амодиметкон. Ретельно струсити розчин, процідити через ватний диск. Законсервувати і перелити у флакон-спрей. Улюблена парфумована віддушка додасть спрею особливу принадність, вибирайте на свій смак!
Спрей для волосся «Міцні корені», 100 мл
Зміцнення волосся за допомогою бурштинової кислоти - дієвий прийом. Легкий водний склад легко наносити на коріння волосся: після миття або на сухе волосся. Спрей з мінералами і янтарною кислотою корисний для коренів волосся, оскільки підгодовує їх необхідним для зростання.
- Гідролат кропиви - 64 мл
- Гідролат лепехи - 30 мл
- Гідролізат протеїнів шовку - 2 мл
- Екстракт лотоса - 2,5 мл
- Екстракт персика - 1 г
- Пантенол - 1 мл
- Кислота бурштинова - 1 г
- Трилон Б - 0,05 г
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
У підігрітому гідролаті розчинити  бурштинову кислоту і сухий екстракт, ввести інші компоненти, ретельно збовтати. Законсервувати і перелити в пляшку з розпилювачем.
Спрей для волосся «Зволоження кінчиків», 100 мл
Довгому волоссю відома проблема сухих кінчиків: вони ускладнюють розчісування, скоро січуться і потребують особливої ​​уваги. В іншому випадку псують всю картину. Спрей, нанесений на кінці волосся після миття або перед сушінням-укладанням оживляє стержень волосини, реанімуючи посічені кінчики. Не ускладнює зачіску, просто надає необхідний блиск!
- Гідролат ісопу - 50 мл
- Гідролат череди - 40 мл
- Кислота бурштинова - 2 г
- Екстракт лимона - 1 г
- Сірка водорозчинна - 2 г
- Пантенол - 2 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Амодиметикон - 2 мл
- Гідролізат кератину - 1 мл
- Сечовина - 1 г
- Трилон Б - 0,05 г
- Консервант гермаль плюс - 0,5 г
- Ефірна олія або віддушка - 0,5 мл
У гідролаті розчиняємо бурштинову кислоту, сухий екстракт лимона, сірку МСМ, сечовину, трилон. Після енергійного змішування і повного розчинення сухої речовини вводимо пантенол, полісорбат, струшуємо. Далі додамо гідролізат кератину і амодиметикон. Консервуємо наш склад.
Тонік омолоджуючий «Угорська вода», 50 мл
За мотивами знаменитого тоніка угорської королеви, який робив її шкіру вічно молодою. Набір гідролатів універсальний для будь-якого типу шкіри, а кризалідна вода підсилює антиоксидантний ефект тоніка. Зволоження забезпечить молочна кислота, а лотос і таурин подбають про тургор шкіри.
- Гідролат розмарину - 10 мл
- Гідролат троянди - 10 мл
- Гідролат лимона - 10 мл
- Гідролат м'яти - 15 мл
- Спирт ізопропіловий - 2 мл
- Екстракт полуниці - 1 г
- Таурин - 1 г
- Екстракт лотоса - 1 мл
- Трилон Б - 0,05 г
- Консервант феноксиетанол - 0,3 мл
У теплому гідролаті розчинити сухий екстракт полуниці, таурин, збовтати. У тонік ввести спирт, екстракт лотоса і консервант. Користуватися як незмивним спреєм або тоніком (для свіжості шкіри на ватний диск).
Міцелярна вода «Камелія», 50 мл
Очищення, зволоження, пом'якшення - три корисних таланту міцеляркі. Принцип очищення шкіри міцелярною водою простий: збовтайте пляшечку з водою, змочіть ватний диск цим розчином і очистіть шкіру. Вона знімає макіяж, освіжаючи шкіру. Таке очищення покращує клітинне дихання, напуває шкіру вологою і пригощає полісахаридами. Змивати або не змивати міцелярку зі шкіри - вирішувати Вам, у кожного типу шкіри свої вимоги.
- Гідролат софори - 30 мл
- Гідролат солодки - 10 мл
- Олія камелії - 3 мл
- Полісорбат-20 - 3 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Екстракт персика - 1 г
- Пантенол - 1 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Феноксиетанол - 8 крапель
Олію камелії сасанкви змішати з полісорбатом.
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і екстракт персика, ввести пантенол і алое віру. Змішати водну фазу з масляною, ретельно збовтати, законсервувати і перелити у зручний флакон.
Молочко для тіла «Апельсин», 80 г
Ароматне молочко швидко вбирається в шкіру, зволожуючи її. Шкіра залишається еластичною і гладенькою, олія броколі дає ефект сяйва шкіри. Делікатна текстура і пудрове нанесення забезпечені.
- Гідролат журавлини - 50 мл
- Гідролат солодки - 6 мл
- Альгінат натрію - 0,1 г
- Алантоїн - 1 г
- Екстракт апельсина - 2 г
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,5 г
- Пантенол - 1 мл
- Батер апельсина - 8 г
- Олія мигдалю - 10 мл
- Олія броколі - 3 мл
- Віск апельсина пігментований - 2 г
- Ефір сахарози дистеарат - 3 г
- Циклометикон - 10 мл
- Віддушка «Фанта» - 1 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,6 мл
На водяній бані-1 розтопити віск і батер апельсина, додати олію мигдалю і емульгатор (ефір сахарози), дочекатися повного його розчинення.
На водяній бані 2-підігріваємо водну фазу молочка. У підігрітому гідролаті розчиняємо алантоїн і сухий екстракт апельсина, вводимо альгінат натрію, гіалуронат натрію. Збиваємо цю рідку гелеву водичку міксером.
По досягненні обома фазами однакової температури, вводимо тонкою струєю водну фазу в масляну, збиваючи  емульсію мініміксером. Через 1-2 хвилини перемішування вводимо пантенол. У майже захололу емульсію вводимо циклометикон, ретельно перемішуємо, ароматизуючи. Обов'язково консервуємо молочко, переливаємо в зручний флакон з дозатором.
Маска спірулінова «Антикомедон», 10 г
Детоксикація та в'яжучі таланти маски змилять чорні цятки. Спіруліна і магнезія сприяють евакуації вмісту розширених пор. Крохмаль і яблучний екстракт стягують пори, водорість чарівно мінералізує шкіру, що дуже важливо для налагодження здорового себооттока.
- Крохмаль кукурудзяний - 4 г
- Магнезія - 2 г
- Пудра спіруліни - 1 г
- Екстракт яблука - 0,5 г
- Олія оливи - 2 мл
- Йогурт для розведення.
У гарячій воді розчинити кристалики магнезії. У йогурті кімнатної температури змішати олію оливи і сухі компоненти.
Змішати обидві фази. Густу консистенцію накласти на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Маска змивається через 15-20 хвилин.
Гомаж «Ананасовий», 50 г
Тонкомелений гомаж корисний шкірі обличчя. Два рази на тиждень проводите очищення шкіри таким гомажем. Фруктові пудри налагоджують нормальний рН шкіри, очищаючи пори і налагоджуючи шкірне дихання. Крохмаль пом'якшує, а глини надають детоксикуючу дію. Шкіра розгладжується і очищається завдяки корисному мінералу сірці.
- Крохмаль кукурудзяний - 15 г
- Пудра рису - 10 г
- Глина червона бентонітова - 5 г
- Фулерова земля - ​​5 г
- Екстракт ананаса - 5 г
- Екстракт малини білої - 5 г
- Сірка водорозчинна - 5 г.
Розбавляти гідрофільною олією або комплексом «Підтягуючий». Уникати зони навколо очей, використовувати 1-2 рази на тиждень.
Гель для пригнічення росту волосся «Папаін і манго», 50 мл
Наносити гель після проведення епіляції, коли пори ще відкриті. Коли волосся видалені з коренем, папаїн потрапляє у фолікул по волосяному каналу, розщеплює цільні молекули білка на ферменти подрібніше, які вже не в змозі виробити нормальний кератин, з якого і складається волосся.
Схема застосування проста: відразу після епіляції, плюс через добу. Можливо пощипування, причому досить сильне. Проте шкіра у вcіх різна, так що пощипування зовсім не обов'язково трапиться з вами.
- Гідролат солодки - 45 мл
- Гідролізат рису - 2 мл
- Арістофлекс - 0,25 г
- Папаїн - 1 г
- Екстракт лимона - 0,5 г
- Екстракт манго - 0,5 г
- Алантоїн - 0,1 г
- Пантенол - 1 мл
- Ефірна олія м'яти - 8 крапель
- Ефірна олія пальмарози - 2 краплі
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл
Гідролат нагріваємо до 40 градусів і розчиняємо в ньому сухі екстракти (алантоїн, лимон, манго) і чудесний фермент папаїн. Вони швидко тануть у водній фазі при помішуванні. Після чого додаємо гелеутворювач арістофлекс і енергійно міксером створюємо прозорий гель приємної в'язкості. Вводимо пом'якшувальний шкіру пантенол і білковий гідролізат, додаємо ефірні олії, перемішуємо і консервуємо. Гель-постепіл для пригнічення росту волосся готовий. Зберігати його краще у холодильнику: в прохолоді папаїн довше зберігає свої чарівні якості.