Africa, Carolina Herrera парфумерна композиція

Новий товар

Несподівано терпкий і свіжий аромат:

ройбуш і холодний ірис додають аромату чарівність, а сомалійський ладан закріплює незвичайність парфуму, навіяного природою Африки.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


44,00 грн

  • 10 мл

Додати до списку бажань


Africa, Carolina Herrera

Розчинність: легко в спиртах (етанолі, пропіленгліколі, парфумерному спирті, бензилі, ізопропілі, ізопропілміристаті, діетилфталаті) зі збереженням прозорості розчину: відмінно змішується з оліями; розчиняється у воді
Несподівано терпкий і свіжий аромат: ройбуш і холодний ірис додають аромату чарівність, а сомалійський ладан закріплює незвичайність парфуму, навіяного природою Африки.

Верхні ноти: апельсин і фіалка
Ноти серця: кориця, ірис і червоний чай ройбуш
Ноти бази: сомалійський ладан і ваніль

Неординарний аромат від Кароліни Еррера поєднує в собі гострі ноти апельсинової цедри і чуттєві відтінки кориці. Чай ройбуш і холодний ірис додають аромату свіжості, а сомалійський ладан уособлює африканську природу парфуму. Особливо грайлива в композиції кориця - саме ця пряність залишає сухувато-терпке відчуття після першого знайомства з ароматом. Продовжуючи гру ароматів, ірис з ладаном гармонійно сплітаються з коричною нотою, додаючи солодкість нектарного дурману.

Виробник: Франція
Рекомендоване введення: 0,5-2%
Запобіжні заходи: почніть експериментувати з малої кількості і половинної дози. Тоді буде простіше зорієнтуватися в концентрації парфумованого ефекту для різних обставин. Просимо бути обережніше з віддушками та ефірними оліями, якщо в будинку є алергіки, маленькі діти, астматики або домашні тварини.


Оцінка 
2016-11-27

Приятное открытие

Аромат брала по описанию,не зная запаха оригинала-была очень приятно удивлена.В начале травянистый приобретает через время приятную и неожиданную горчинку.Осталась супер довольна.Буду и в дальнейшем заказывать ароматы на Зульфие))))Побольше новинок))))

  • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Africa, Carolina Herrera парфумерна композиція

Africa, Carolina Herrera парфумерна композиція

Несподівано терпкий і свіжий аромат:

ройбуш і холодний ірис додають аромату чарівність, а сомалійський ладан закріплює незвичайність парфуму, навіяного природою Африки.