ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Ефірна олія туї
Бактерицидна властивість
і себорегуляція, догляд за примхливою шкірою. Благотворно діє на суху шкіру, що в'яне. Губить бактерії лупи, робить волосся пишніше
local_shipping Безкоштовна доставка лише для замовлень понад 2000 гривень — по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Ефірна олія туї звичайної
INCI: Thuja (Thuja occidentalis) Essential Oil
Зовнішній вигляд: янтарно-жовта олія зі стійким бальзамічним запахом, який переходить в деревні ноти
Активні речовини: туйон (до 55%), фенхон, камфора, сабіна, пінен
Метод отримання: водно-парова дистиляція деревини
Властивості: тонізуюча, пом'якшувальна, абортивна, в'яжуча, дезинфікуюча, лікує бородавки, протиревматична; позбавляє від перевтоми і дратівливості, відновлює гармонію духу і тіла, еротизуюча
Мазі від стрий
Густий смолистий аромат дезинфікує повітря і губить мікроби. Однак захоплюватися туї олією не можна. Використовують її в розведеному вигляді, дуже відповідально. Дітям таку олію можна в гомеопатичному дозуванні. Зручно зробити 5% -вий розчин туї в мигдальній олії і користуватися нею для косметики.
Пом'якшувальна властивість олії корисна буде мозолястим п'ятам і огрубілій шкірі ліктів. Батер з олією м'яти, апельсину і туї пом'якшить шкіру стоп після ванночки і педикюру. Регулярне застосування цієї простої мазі змінить стан ніг на краще. Плюс профілактика грибка.
У дерматології туя добре відома: олія вміє переводити бородавки і покращує стан шкіри. Може навіть прибрати свіжі стрії. У період вагітності, правда, доведеться забути про тую - потужно абортивна властивість олії всім відома. У крихітних дозах туя є еротизуючим засобом, чудово знімає втому і підвищує лібідо. Але в вкрай малій дозі, туя якщо і використовується, то в мізерній кількості: дуже економна ефірна олія!
Маски для жирної і проблемної шкіри з туєвою олією оптимізують відтік сального секрету і роблять шкіру рівніше. Розведеною олією туї можна припекти запалення, тоді не залишить рожевого сліду: туя швидко відновлює шкіру.
Смолистий терпкий аромат олії приємно відчувати в шампунях і піномиючих засобах: чіпкий свіжий запах туї неминуче підвищує настрій. До того ж, дуже корисний шкірі голови і волосяній цибулині. Лупа тую не любить, навіть в мікродозах: зникає без сліду!
Сильний аромат туєвої деревини затребуваний в парфумерії як закріплювач аромату.
Застосування: косметичне (0,25%) або лікувальне (0,5%).
Розчинення. Для концентрованої ефірної субстанції обов'язково потрібна речовина-емульгатор: сіль, мед, молоко, йогурт, цукор, базова олія, спирт або горілка, полісорбати. Залежно від кінцевого продукту підбирають емульгатор. Універсальними для косметики є полісорбат і спирт.
Дозування усереднене:
- Ванна повна - 3 краплі на речовину-емульгатор
- Аромалампи - 1 крапля
- Збагачення емульсій і гелів - 2 краплі на 10 г засобу
- Сіль для ванн, мило - 10-15 крапель на 1 кг
- Масаж, олійні сироватки - 0,5 мл на 100 мл бази
- Збагачення піномиючих засобів, твір папілом - 10 крапель на 50 мл засобу.
Запобіжні заходи: користуватися обережно, тільки для зовнішнього застосування; НЕ перевищувати дозування. Не застосовувати при вагітності, туя - сильний токсин, провокує викидні. При нанесенні на шкіру виникає природна реакція (відчуття поколювання і холодку), яка через хвилину-другу проходить.
Упаковка: скляна пляшка темного скла з внутрішньою крапельницею і кришкою, що загвинчується
Зберігання: в сухому темному місці при кімнатній температурі
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ
- chevron_left
- 1
- chevron_right