ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Paris Premieres Roses, Y.S.L. парфумерна композиція

Новий товар

Один з улюблених ароматів

самого Іва Сен-Лорана, кутюр'є високо оцінив квіткову симфонію, в якій головну скрипку грає цариця всіх квiтiв — троянда

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


  • 10 мл

Додати до списку бажань


Paris Premières Roses, Y.S.L.

Верхній акорд: плоди шипшини, фіалкове листя, неролі

Серцевий акорд: піон, конвалія, дамаська троянда

Шлейфова база: бiлий мускус та сандал

Запашне мило

Парфуми «Paris Premières Roses» знайомлять з чарівним запахом дамаської троянди, аромат понад 30 років підкорює серця: нове покоління поціновувачів денної квіткової парфумерії насолоджується перевипущеними парфумами.

Аромат дуже грайливий і асоціюється з весною і поривом свіжого вітру, в якому носяться запахи бутонів й молоденького листя. Ідеальний для денного виходу і підходить для молодіжної аудиторії з вишуканим смаком.

Дамаська троянда, що є лейтмотивом парфумів, доповнена терпкуватим ароматом плодів шипшини і білого піону. Ніжна пудровість нічної фіалки і благородний сандал округлюють аромат Paris Premières Roses, стоншуючи його і виводячи на новий рівень сприйняття. Тонкі поціновувачі парфумерії зможуть розпізнати також чистий зелений акорд — це травнева конвалія, фльордоранж і білий мускус.

Квітково-шипровий аромат переживає новий виток популярності, весняні деньки стануть ще радісніше, якщо підняти настрій чуттєвим парфумерним ансамблем, який не зайве додати і в косметику.

Базовий рецепт парфумів на 30 мл:

- парфумерна композиція Paris Premieres Roses, Y.S.L. 10 мл,

аромафікс 1 мл або діетилфталат 5 крапель,

- спирт харчовий або медичний

Ще більше про рецепти і аромати:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2019-07-01

Для Ирины П.

Ирина, спасибо вам за развернутый отзыв

Оцінка 
2019-06-29

Дополнение к отзыву

Духи настоялись. Резкий запах сменился на розу с алкогольным оттенком. Я бы назвала духи - "пьяная" роза, но приятная и мягкая.

Оцінка 
2019-01-27

отдушка

Запах розы присутствует, но он больше похож на запах розы из освежителя воздуха -самый не любимый мною. Делала духи - отдушка + изо Е супер. Запах смягчается, раскладывается на ноты, но химическая роза солирует. К сожалению, не знаю как выглядят настоящие духи, сравнить не с чем.
Работа магазина "Зульфия" на высоте. Сделала заказ продукции, и на следующий день уже получила его по
почте.

Оцінка 
2018-12-27

Paris Premieres Roses

Нежная легкая розочка, запах чистоты. Любителям розы в парфюмерии, но легкой и нежной, не приторной. Зульфия, спасибо, что всегда идете на встречу и всегда очень внимательны к своим клиентам. Успехов и процветания Вам!!!

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Paris Premieres Roses, Y.S.L. парфумерна композиція

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Paris Premieres Roses, Y.S.L. парфумерна композиція

Один з улюблених ароматів

самого Іва Сен-Лорана, кутюр'є високо оцінив квіткову симфонію, в якій головну скрипку грає цариця всіх квiтiв — троянда

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку