Сірка осаджена

Новий товар

Аптечне мило

позбавить від прищів, оздоровить шкіру. Шампунь на сірці сприяє росту волосся, лікує лупу. Сірчані бальзами зміцнюють нігті.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


16,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Сірка осаджена

INCI: Сірка praecipitatum

Зовнішній вигляд: жовтий порошок із специфічним запахом

Розчинність: легко в Полісорбаті-80, нерозчинна у воді (диспергується) і спирті; частково розчинна у гарячій олії  1:100

Сірно-цинкове мило

Дерматологи давно довіряють сірці - вона оздоровлює шкіру, робить її рівною і чистою. Відлущувальні препарати сірки застосовуються при ластовинні та пігментних плямах.

Прекрасно сумісна з оксидом цинку. Ця парочка легко перемагає вугровий висип. Але оскільки сірка осаджена має різкий запах, скористайтеся бетациклодекстрином, який поглинає нав'язливий аромат.

Сірка використовується в багатьох аптечних прописах. Найбільш відоме молочко Відаля - бовтанка, що містить 5% сірки осадженої. Шкірі життєво необхідний цей елемент, тому скористайтеся Полісорбатом-80. Він з легкістю розчиняє сірку, нейтралізуючи при цьому специфічний сірчаний дух. Навіть 5% сірки в полісорбатній суміші не пахнуть! Такий сірчаний мікс зручно вводити в гідрофільну олію для вмивання шкіри, в мило або бельді для шкіри тіла.

Готові засоби від прищів часто містять сірку очищену (наприклад, крем Клерасил, гель Делакс-акне) і водорозчинну. Це дуже зручно, особливо для новачків. Шкіра тіла, схильна до акне і фолікулітам, славно відреагує на класичне сірчане мило (3-10%). Таке очищення оптимізує секрецію сальних залоз, мінералізує шкіру і злегка відлущує. У результаті шкірні покриви очищаються і оздоровлюються.

Аптечне лікувальне мило часто містить оксид цинку (1-2%) і саліцилову кислоту (1-3%): такий комплексний вплив вже точно винищить прищі! Для нейтралізації сірчаного запаху використовуйте бетациклодекстрин і ефірні олії, а для зволожуючого бонусу обов'язково вводьте фукогель або алое-віра.

Хороша сірка в шампунєвих бельді для лікування лупи. Миття голови з сірчаними шампунями гарантує чисту шкіру голови і посилення росту волосся: сірка ж джерело мікроелементів! Якщо запах сірки нав'язливий, скористайтеся МСМ.

Не забудемо талант сірки зміцнювати нігті. Суміш-догляд на батері з сіркою за три тижні допоможе позбавити нігті від крихкості, зміцнить кутикулу і саму нігтьову пластину.

 Властивості:

- слабка відлущувальна;
- стримує утворення комедонів;
- антисептик, підсушує,
- від лупи і себореї.

 Косметичне застосування:

0,5-5%,
- в лікувальному милі до 10%
- косметика лікувальна від акне - 2-6%,
- мило сірчане - 5-10%,
- шампуні від лупи - 2-4%,
- зміцнення нігтів - 3-5%,
- дерматопрепарати - 5-7%, в окремих випадках для змиваючих засобів
вводять 10%, застосовувати під контролем лікаря-косметолога.

Статті по темі. Рецепти і поради:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2018-10-11

Как использовать?

Кристина, Сера осажденная комбинируется с полисорбатом-80 для упрощения ввода в косметическую формулу, вот и все. Обычно это делается в подогретой масляной фазе (масло или триглицериды упрощают дальнейшее диспергирование серы). Мгновенного растворения серы ждать не следует, максимум -- это равномерное диспергирование. Для эмульсий, гидрофильного масла, серного мыла и серной мази более чем достаточно. Вспомните: любые аптечные болтушки с серой рекомендуют непременно встряхивать перед применением: сера склонна осаживаться, ничего не поделаешь. В густых кремах и мазях этой проблемы не возникает.
Возможно, вам понравится другая наша сера - водорастворимая. Вот этот компонент мгновенно тает в воде, косметологи любят добавлять в тоники для лица и тела, сыворотки и гели при угревой сыпи, в эмульсии для стягивания пор и антиэйдж-косметику.

Оцінка 
2018-10-10

Не раствлряется

5 % полисорбата 80 не растворяет 3% серы осажденной. И даже 10 % не растворяет 3% серы. Как растворяете Вы?

Оцінка 
2018-07-25

Как использовать?

Татьяна, 5% полисорбата будет достаточно: серы берите в зависимости от задуманной формулы (как правило, её нужно очень мало).

Оцінка 
2018-07-23

Сера осажденная

В каком соотношении брать серу и полисорбат 80, подскажите, пожалуйста. Получила заказ и хочу использовать в шампунях и в креме.

Оцінка 
2018-02-02

растворить серу.

Скажите пожалуйста в каком % соотношении нужно брать серу и полисорбат 80? и нужно ли греть это все? мне кажется просто смешав не расстворится. и сколько от такой смеси можно вводить в продукт?

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-01-04

Рецепт

Здравствуйте, Ольга! Все рецепты вы можете найти в категории "Рецепты" и в блоге))

Оцінка 
2018-01-04

шампунь с серой осажденной

Напишите, пожалуйста, рецепты шампуня с этой серой (а можно еще и с мсм) с ПАВ или готовой базой. Пробую варианты, но пока неудачно - расслаивается. Аналогичный шампунь без серы получается.

Оцінка 
2016-11-01

Ответ

Растворимость: легко в полисорбате-80, нерастворима в воде (диспергируется) и спирте; частично растворима в горячем масле 1:100
Попробуйте в спирте, но нужно взбалтывать при каждом применении.

Оцінка 
2016-11-01

сера

в чем развести серу, если буду готовить тоник и там нет полисорбата и масла?

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Сірка осаджена

Сірка осаджена

Аптечне мило

позбавить від прищів, оздоровить шкіру. Шампунь на сірці сприяє росту волосся, лікує лупу. Сірчані бальзами зміцнюють нігті.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку