Рецепти постепіл-косметики
Шкіра — найбільший орган людського організму. Він живе, захищається, дихає і регенерується щомиті. Епіляція для шкіри — стрес, особливо якщо робиться вона нерегулярно. І головний бік післяепіляційної шкіри — врослі волоски і роздратування. Їх можна уникнути. Як? За допомогою косметичних засобів, що удосталь є під рукой.
Насамперед, це рослинні олії. Живлять і зволожують, допомагаючи утримувати цілющу для епідермісу вологу. Олійка після епіляції зробить шкіру бездоганно гладкою, зніме залишки гарячого воску і заспокоїть шкіру.
Ефірні олії м'яко дезинфікують і знімають роздратування. М'ята або вербена, чайне дерево або розмарин - всі вони показані після епіляції. Мандарин швидко лікує почервоніння.
Зволожуючі компоненти (фукогель, гліколеві екстракти і алое-віра) оптимізують водно-сольовий баланс шкіри, запобігаючи зайвому виробленню сального секрету і закупорку пор - причину врослих волосків.
Фруктові кислоти важливі для профілактики та позбавлення від врослого волосся. Регулярно після процедури епіляції зрошуйте шкіру спреєм з АГК. Через місяць усвідомлюєте, що гладка шкіра - не така вже недосяжна мета.
Скраби і гомажи корисні для відлущування відмерлих частинок шкіри. Такий догляд буде корисний гіперкератозній шкірі. Поєднання механічного та фруктового пілінгу благотворне для шкіри в пост-епіляційна періоді.
Уповільнює ріст волосся папаин, що багато років служить нам вірою і правдою: потихеньку руйнує цибулини зайвих волосків. Скористайтеся гелем після епіляції, прямо в першу ж добу, поки на проепілірованній шкірі відкриті пори.
Після епіляції (у перші 2-3 доби) радимо обмежити свою активність в районі солярію, лазні та басейну, масажів. Дайте шкірі час прийти до себе, особливо якщо вона у вас чутлива.
Процедуру епіляції зазвичай проводять у вечірній час, тоді у шкіри є ціла ніч на відновлення і відпочинок. На ранок після ензимного гелю, як правило, немає почервонінь, а шкіра гладенька і ніжна. Чутливій шкірі обов'язково в рецепт потрібно вводити ефірну олію лаванди. Вона знімає роздратування, заспокоюючи шкіру, що піддалася стресу. Для голлівудського блиску засмаглою шкіри застосовуємо сухе масло - його таємниці вам давно відомі.
Нехай літній сезон стане для вас безтурботним і щасливим!
Спрей після епіляції «М'ята і вітамін Е», 100 мл
Заспокійливий лосьйон після процедури епіляції. Ефірна олія м'яти і гліцин доброчинні для здоров'я шкіри, а вітамін Е посилює захист. Спрей непомітно видаляє залишки цукрової пасти з проепілірованних ділянок шкіри. Економно розпорошується, залишаючи на шкірі прохолоду. Плюс ніжний догляд і зволоження.
Pозпиліть спрей на шкіру і легкими масажними рухами за допомогою м'якої серветки розподіліть по шкірі до повного вбирання.
- Гідролат м'яти - 90 мл
- Екстракт ромашки - 2 мл
- Спирт ізопропіловий - 6 мл
- Амодиметикон - 2 мл
- Гліцин - 1 г
- Вітамін Е сухий - 1 г
- Трилон-Б - 0,2 г
- Ефірна олія м'яти - 1мл
- Консервант фенокситанол - 0,25 мл.
Окремо в розчині ізопропілового спирту розчинити ефірну олію м'яти.
У флаконі-спреї змішати гідролат з сухими речовинами (розчинити гліцин і сухий вітамін Е, трилон-Б). Додати спиртову фазу, ввести амодиметикон, ретельно збовтати і законсервувати.
Масло після епіляції воском «Вербена і м'ята», 50 мл
Олія з неповторним ароматом відмінно подбає про шкіру після епіляції: знімає залишки гарячого воску, живить шкіру, дезинфікує і охолоджує. Гладкість і шовковистість шкіри вам забезпечена надовго.
Трохи олії нанесіть на шкіру і розподіліть його серветкою, знімаючи залишки воску. Не змивати.
- Сквалан - 30 мл
- Олія зародків рису - 5 мл
- Олія календули - 2 мл
- Олія насіння брокколі - 1,5 мл
- Ефірна олія м'яти - 1 мл
- Ефірна олія вербени - 0,5 мл
- Ефірна олія кедра - 0,5 мл
У флаконі темного скла змішати рослинні олії і сквалан, додати ефірні
Міцелярна вода після епіляції «Ніжна лаванда», 100 мл
Вода для обробки шкіри після шугаринга: розумниця лаванда вмить заспокоїть шкіру. Міцелярна вода видалить зі шкіри залишки цукрової пасти, очистивши пори і пом'якшивши шкіру. Неймовірне відчуття комфорту і легкості додає ефірна олія ялівцю. Відразу ж після процедури епіляції ватним диском розподіліть воду по шкірі. Залишки цукру зняті, шкіра заспокоєна!
- Гідролат солодки - 42 мл
- Колаген - 1 мл
- Олія мигдалю водорозчинна - 4 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Екстракт кокосу - 1 г
- Пантенол - 1 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант фенокситанол - 8 крапель.
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і екстракт кокосу, ввести пантенол, колаген і алое-віра. Змішати водну фазу з водорозчинною олією, ретельно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.
Фруктовий спрей після епіляції «Від врослого волосся», 100 мл
Спрей-лосьйон «2 в 1» (для уповільнення росту волосся і профілактики вростання) з фруктовими кислотами.
Склад хороший дл
я щоденного догляду за шкірою, містить фруктові кислоти: зволожує і пом'якшує шкіру, попереджає появу врослого волосся, почервоніння і зроговіння після епіляції.
я щоденного догляду за шкірою, містить фруктові кислоти: зволожує і пом'якшує шкіру, попереджає появу врослого волосся, почервоніння і зроговіння після епіляції.
Спрей слід застосовувати курсом (щодня протягом 14 днів), починаючи з наступного дня після процедури епіляції. Розпорошити спрей на шкіру, залишити до повного вбирання.
- Гідролат солодки - 87 мл
- Еластин - 1 мл
- Бабасу олія водорозчинна - 2 мл
- Комплекс «Фруктові кислоти" - 5 мл
- Екстракт лопуха - 2 мл
- Пантенол - 1 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Ефірна олія пальмарози - 0,5 мл
- Ефірна олія герані - 0,5 мл
- Ефірна олія розмарину - 0,5 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл.
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн, після ввести по порядку інші компоненти. Ретельно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.
Гідрофільний скраб після епіляції «Мигдаль і апельсин», 50 г
Після епіляції важливо вберегти шкіру від врослих волосків. Сухої й атопичной шкірі ще потрібно профілактувати гіперкератоз. Ось тут-то і приходить на допомогу гідрофільний скраб на основі поживних батерів і саліцилової кислоти. Невелику кількість олії нанести на шкіру, рівномірно розподілити і залишити на 5-10 хвилин. Після змити без мила, проводячи ніжний масаж губкою коньяк. Шкіра гладка і чиста, зволожена і спокійна. Проводити таку процедуру потрібно раз на тиждень.
- Фулерова земля - 5 г
- Пудра бурштинова - 5 г
- Пудра перлів - 5 г
- Батер мигдалю - 10 г
- Батері бабассу - 10 г
- Баттер манго - 10 г
- Полісорбат-80 - 5 мл
- Кислота саліцилова - 2 г
- Ефірн олія апельсина гіркого - 2 мл
- Ефірна олія чайного дерева - 2 мл
- Ефірна олія кедра - 2 мл
У Полісорбаті-80 розчинити без залишку саліцилову кислоту, додати ефірну олію і змішати з батерами, розм'якшивши їх до кімнатної температури. Міксер або блендер спростить процедуру. Після додати скрабачі частинки (мінеральні пудри і глину). Перекласти в банку, тримати в прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів.
Гель для пригнічення росту волосся «Папаін і манго», 50 мл
Наносити гель після проведення епіляції, коли пори ще відкриті. Коли волосся видалені з коренем, папаин потрапляє у фолікул по волосяному каналу, розщеплює цільні молекули білка на ферменти подрібніше, які вже не в змозі виробити нормальний кератин, з якого і складається волосся.
Схема застосування проста: відразу після епіляції, плюс через добу. Можливо пощипування, причому досить сильне. Однак шкіра у вcіх різна, так що пощипування зовсім не обов'язково трапиться з вами.
- Гідролат солодки - 45 мл
- Гідролізат рису - 2 мл
- Арістофлекс - 0,25 г
- Папаїн - 1 г
- Екстракт лимона - 0,5 г
- Екстракт манго - 0,5 г
- Алантоїн - 0,1 г
- Пантенол - 1 мл
- Ефірна олія м'яти - 8 крапель
- Ефірна олія пальмарози - 2 краплі
- Консервант фенокситанол - 0,5 мл
Гідролат нагріваємо до 40 градусів і розчиняємо в ньому сухі екстракти (алантоїн, лимон, манго) і чудовий фермент папаїн. Вони швидко тануть у водній фазі при помішуванні. Після чого додаємо гелеутворювач арістофлекс і енергійно міксером створюємо прозорий гель приємної в'язкості. Вводимо пом'якшувальний шкіру пантенол і білковий гідролізат, додаємо ефірні олії, змішуємо і консервуємо. Гель-постепіл для пригнічення росту волосся готовий. Зберігати його краще в холодильнику: в прохолоді папаін довше зберігає свої чарівні якості.