Трегалоза

Трегалоза

Демакіяж «Мигдаль», 50 мл

Справжнісінький спосіб зняття макіяжу. На жаль, водостійкий потрібно буде зняти чимось більш вузькопрофільним, але звичну пудру-рассипушку або туш з повік легко видаляє природне молочко з ядерець мигдалю. Зволоження та ковзання, два в одному. Після очищення молочком освіжить шкіру тоніком.
- Молочко мигдальне - 40 мл
- Гідрованс - 5 мл
- Йогурт-концентрат - 5 мл
- Трегалоза - 1 г
- Консервант пресервасол - 1 мл
Змішати в пляшечці йогурт і мигдальне молочко, розчинити трегалозу у гідровансі. Змішати компоненти і законсервувати.

Флюїд «Від мішків під очима», 35 г

Мішки під очима і набряклість тканин часто викликані недостатньо хорошою мікроциркуляцією, тому в рецепт під очі введений фіалковий екстракт. Додаткове зволоження трегалозою розгладить шкіру під очима і зніме напругу: коли у епідерми достатньо вологи, вона спокійна. Вітамінна допомога олій благотворна для тонкої шкіри біля очей, можна навіть стерти зморшки, пептид допоможе.
- Емульгатор «Ксильянс» - 2 г
- Олія насіння чорниці - 1 мл
- Олія рицинова - 1 мл
- Олія шипшини - 1 мл
- Тригліцериди - 1 мл
- Гідролат - 27 мл
- Трегалоза - 1 г
- Пептидний комплекс Leuphasyl - 3 мл
- СО2-екстракт фіалки - 0,025 мл
- Вітамінний комплекс AEF - 1 мл
- Віск лотоса - 0,2 г
- Консервант пресервасол - 0,5 мл.
На водяній бані-1 підігріваємо олію, віск і емульгатор. На водяній бані-2 трохи підігріваємо гідролат, куди вводимо трегалозу до повного розчинення. Далі обидві фази змішуємо міксером, вводимо вітаміни, СО2-екстракт фіалки, консервуємо. Готовий флюїд переливаємо в помпу.

Спрей для волосся «Зволоження та блиск», 50 мл

Скільки доз цього спрею забезпечать волоссю (сухому або вологому) комфортне розчісування. Трегалоза сприяє утриманню вологи в волосяному стрижні, а злаковий білок надає йому силу. Ефірні олії лимону і ялівцю дарують ультраблиск і ніжні пахощі. При сухій шкірі голови можна використовувати цей спрей для зволоження скальпа. Будь ласка, не хвилюйтеся про спирт в складі: мала його частка у формулі сприяє лише змішування ефірних олії і водної основи, в такій кількості спирт не буде висушувати шевелюру або шкіру.

- Гідролат ісопу - 45 мл

- Гідролізат протеїнів злакових - 2 мл

- Спирт ізопропіловий - 3 мл

- Трегалоза - 1 г

- Трилон-Б - 0,05 г

- Ефірна олія лимона - 8 крапель

- Ефірна олія ялівцю - 4 краплі

- Консервант феноксиетанол - 0,3 мл.

У пляшці-спреї змішати спирт і ефірні олії, струснути енергійно. Долити гідролат, ввести трилон-Б, дочекатися його розчинення. Після вмішати в розчин трегалозу, струснути до повного розчинення, ввести гідролізат злакових. Остаточно перемішати і законсервувати.

Дезодорант для тіла «Природна свіжість», 100 мл

Властивість трегалози зберігати природну свіжість шкіри і профілактувати неприємний запах затребувана в дезодоранті. Формула його не так надає аромат, скільки підтримує шкіру в свіжому стані весь день. Це не засіб проти поту, просто дезодоруючий. Відмінно підійде для літніх людей, шкіра яких в силу віку починає виділяти специфічний запах.

- Гідролат шавлії - 30 мл

- Гідролат ромашки - 20 мл

- Гідролат м'яти - 30 мл

- Спирт ізопропіловий - 10 мл

- Алантоїн - 0,5 г

- Трегалоза - 1,5 г

- Трилон-Б - 0,05 г

- Ефірна олія апельсина - 5 крапель

- Ефірна олія шавлії - 4 краплі

- Ефірна олія пачулі - 3 краплі

- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.

У теплому гідролаті розчинити алантоїн, трегалозу, трилон-Б. В ізопропіловому спирті розчинити ефірні олії. Змішати обидві фази, законсервувати і перелити в спрей.

Сироватка, що омолоджує «X50 Myocept», 10 мл

Нічна сироватка потрібна шкірі: саме вночі шкіра відпочиває і відновлюється, тому легка сироватка буде до речі: зволожить і підтягне шкіру. Ліфтинг-пептид і зволожуюча трегалоза розгладять дрібні зморшки від сухості, а пара крапель кминної олії нададуть легку живильну дію. Сироватку наносять на очищену шкіру, уникайте попадання в очі, якщо наносите на періорбітальна зону.

- Гідролат огірка - 10 мл

- Трегалоза- 0,15 г

- Екстракт центелли - 0,5 мл

- Комплекс «Фітоестрогени для омолодження» - 0,2 мл

- Олія чорного кмину - 3 краплі

- Полікватерніум-7 - 0,3 мл

- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,05 г

- Ксантан - 0,01 г

- Арістофлекс - 0,01 г

- Пептидний миорелаксант «X50 Myocept» - 0,1 мл

- Консервант феноксиетанол - 1 крапля.

У гідролаті залишити набухати гіалуронат натрію, арістофлекс і ксантан. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно перемішати міксером. Розчинити в ньому трегалозу, ввести комплекс фітоестрогенів і екстракт центелли, полікватерніум-7 і пептидний комплекс. Ретельно перемішати готову сироватку, законсервувати і перелити у флакон або крихітний тюбик.

Гель загоюючий «Арніка і трегалоза», 50мл

Швидко поглинабчий гель допоможе при ударах і розтягненнях: потужна лімфодренажна властивість і зволожуючий ефект подарують шкірі комфорт. Арніка і бодяга перешкоджають розвитку гематоми, трегалоза зволожує і підсилює загоєння, а м'ятна олія поліпшує кровообіг і надає легку анестезуючу дію. Просто нанесіть горошину гелю на місце забитого місця і злегка втирайте в шкіру. Тонкий аромат вербени і м'яти заспокоїть нерви.

- Трегалоза - 1,5 г

- Гідролат ромашки - 47 мл

- Арістофлекс - 0,4 г

- Екстракт арніки - 2 мл

- Екстракт бадягі - 1 мл

- Ефірна олія м'яти перцевої - 10 крапель

- Ефірна олія вербени лимонної - 4 краплі

- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.

У гідролаті розчинити трегалозу, ввести гелеутворювач, збити гель до однорідності і ввести екстракти та ефірні олії. Законсервувати і перелити в зручну помпу або тюбик.

Мило для сухої шкіри «Неролі і петигрена», 100 г

Мило з додаванням зволожуючих компонентів зробить шкіру чистою, гладкою і позбавить від стягнутості. Старий секрет глибокого очищення пор вам відомий: мильна збита піна і ніжний масаж по шкірі.

- Мильна основа «Чорна африканська» - 85 г

- Фулерова земля - ​​10 г

- Батер аргана - 3 г

- Трегалоза - 3 г

- Ефірна олія неролі - 15 крапель

- Ефірна олія петигрена - 15 крапель.

У крихітній кількості води розчинити трегалозу і ввести розчин в розтоплену мильну основу. Вмішати туди ж глину мультані (фулерову землю), додати ефірні олії і залити в форму. Таке мило зручно робити на мотузочці, тоді воно не буде розмокати.

Крем «Нічне зволоження», 50 мл

Легкий крем з впевненою олійною фазою швидко вбереться — це заслуга натурального емульгатора «Ксильянс». Трегалоза глибоко зволожує ніжну шкіру, розгладжує. Екстракт шавлії знімає набряклість і покращує мікроциркуляцію.
- Гідролат м'яти - 10 мл
- Гідролат череди - 20 мл
- СО2-екстракт буркуну - 0,25 мл
- Амодиметикон - 3 мл
- Емульгатор «Ксильянс» - 3 г
- Батер маракуї - 1 г
- Сквалан - 4 мл
- Трегалоза - 1 г
- Вітамінний комплекс AEF - 1,5 мл
- Консервант Пресервасол - 1 мл.
На водяній бані-1 розтопити батер і сквалан, емульгатор.
На водяній бані-2 підігріти гідролат і розчинити в ньому трегалозу.
Після досягнення обома фазами однакової температури водну фазу додати тонкою струєю в олійну, збиваючи міксером. У міру збивання додати амодиметикон і активи - вітаміни і СО2-екстракт шавлії. Законсервувати, перелити в помпу.

Сироватка, що омолоджує «X50 Myocept», 10 мл

Нічна сироватка потрібна шкірі: саме вночі шкіра відпочиває і відновлюється, тому легка сироватка буде до речі: зволожить і підтягне шкіру. Пептид, омолоджуючий шкіру, і зволожуюча трегалоза розгладять дрібні зморшки від сухості. А пара крапель кминної олії нададуть легку живильну дію. Сироватку наносять на очищену шкіру; уникайте попадання в очі, якщо наносите на періорбітальну зону.
- Гідролат огірка - 10 мл
- Трегалоза - 0,15 г
- Екстракт центелли - 0,5 мл
- Комплекс «Фітоестрогени» - 0,2 мл
- Олія чорного кмину - 3 краплі
- Полікватерніум-7 - 0,3 мл
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,05 г
- Ксантан - 0,01 г
- Арістофлекс - 0,01 г
- Пептидний міорелаксант X50 Myocept - 0,1 мл
- Консервант феноксиетанол - 1 крапля.
У гідролаті залишити набухати Гіалуронат натрію, арістофлекс і ксантан. Через 1-2 години гелевий рідкий розчин ретельно перемішати міксером. Розчинити в ньому трегалозу, ввести комплекс фітоестрогенів і екстракт центелли, полікватерніум-7 і пептидний міорелаксант. Ретельно перемішати готову сироватку, законсервувати і перелити у флакон.