Сухий масаж тіла щіткою

Сухий масаж тіла щіткою

Що таке масаж сухою щіткою? Це найпростіший самомасаж, який корисно проводити щодня вранці перед прийняттям душу. Процедура проста: щітка з натуральною щетиною по напрямку лімфотока масажує шкіру вашого тіла, надаючи тонус і еластичність, відлущуючи баласт з поверхні шкіри і проводячи антицелюлітну роботу.
Переваги сухого масажу щіткою. Будучи різновидом масажу, щітковий робить шкіру здоровіше, надає їй еластичність і гладкість, стимулює крово- і лімфоток. Найголовніше - рухатися щіткою по току лімфи, від кінцівок до серця. Масаж займає від двох до десяти хвилин, однак його щоденне виконання вже після першого тижня принесе вам бадьорість і поліпшення самопочуття.
Лімфодренаж. Це перша і головна властивість такого виду масажу, його завжди можна зустріти в будь-якому салоні краси. Однак розігнати струм лімфи можна і самостійно, головне в цій справі - регулярність, особливо якщо ви схильні до набряків. Масаж, що оптимізує струм лімфи, корисний не тільки як засіб від набряків, але і як профілактика целюліту. Адже чим менше застояної води в тканинах, тим менше ймовірність утворення в них покладів токсинів.
Відлущування. Сухий масаж тіла щіткою затребуваний як один з кращих способів ексфоліації шкіри. Це теж легкий пілінг, тільки проведений в сухому варіанті. Однак при масажі щіткою досягається ще й фізіотерапевтичний ефект, що призводить не тільки до гладкості шкіру, але і її оздоровленню: зникають прояви гіперкератозу (гусяча шкіра), перестають вростати волоски після епіляції, шкіра стає щільніше і більш еластичною. Регулярне відлущування просто допомагає шкірі нормально дихати, і так кожен день.
Тонізація. Шкіра в тонусі - красива шкіра, тому що її текстура гладка, еластичність висока, а забарвлення рівномірне. Якщо хочете домогтися того, щоб шкіра стала атласною, сухий масаж щіткою - це для вас. Масажисти не рекомендують одного: робити масаж на ніч, оскільки організм приходить в тонус і заснути буде важче звичайного.
Щітки для сухого масажу в достатку продаються в будь-якому магазині краси. Фахівці рекомендують звернути увагу на три критерії: жорсткість щетини, конфігурація щітки і матеріал ручки. В ідеалі щітка для сухого масажу повинна бути дерев'яною, на довгій (знімною) ручці, з натуральною щетиною. Щіток в масаж
ному арсеналі може бути кілька: нижню частину тіла можна антицелюлітно масажувати жорсткою щіткою, а торс - щетиною пом'якше.

Правила сухого масажу. Воно одне - рухатися у напрямку лімфотоку, тобто починати масажувати від кінцівок вгору до прилеглих лімфовузлів, живіт масажуємо виключно за годинниковою стрілкою, спину опрацьовуємо ретельно. На схемі показаний струм лімфи, дотримуйтеся цих напрямків. Сухий масаж - це відмінна фіззарядка до того ж.
Частота сухого масажу обмежується однією процедурою в день. Найкращим способом буде проводити його після пробудження - тоді перед душем тіло отримає потужний заряд енергії. Після душу (не забувайте про контрастний!) необхідно випити склянку теплої водички з лимоном, це важливо для здоров'я. Шкіра всього тіла вже на першому тижні масажу починає працювати інтенсивніше: посилення струму лімфи неминуче виводить токсини через пори шкіри, очищаючи наше тіло. Тому не дивуйтеся, якщо через 2-3 тижні ваги зафіксують схуднення на пару кілограмів - це вас покинула застояна вода з міжтканинних просторів.
Масаж сухою щіткою гарантує пружність тіла і бадьорість духу, а сама процедура (разом з душем) займе не більше 10-12 хвилин - не так вже й багато для краси і здоров'я!