Комплекс від зморшок COVA B TROX

Рецепти з Cova B-trox 

Гель-основа «Зволоження з Cova B-trox», 50 мл 
Зволожуючий гель з 1%-вою концентрацією комплексу від зморшок Cova B-trox є універсальним засобом для косметичного догляду. Це чудова база для подальших косметичних експериментів при створенні гелів і сироваток на водній основі. 
Потужна зволожуюча властивість цикорію і водоростей помітна навіть у такій простенькій формулі — з 1% Cova B-trox. Це добротна зволожуюча основа під крем або маску. 
- гідролат — 50 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,5 г 
- актив зволожуючий Xpertmoist — 1 мл 
- консервант пресервасол — 0,5 мл. 
У теплому гідролаті залишити набухати Cova B-trox, після збити текучий гель міксером і ввести зволожуючий актив і консервант. 

Маска зволожуюча «Cova B-trox від зморшок», 50 г 
Глибоко зволожуюча маска живить шари епідермісу живлячою вологою. Виштовхуючи зсередини зморшки і транспортуючи гіалуронат натрію якомога глибше в шкіру, маска робить нас молодше на пару років. Густа желейна маса наноситься на шкіру на 20-25 хвилин, після змивається теплою водою. 
Шкіра після такої маски розгладжується і світлішає, зникають набряки і темні півкола під очима, а зморшки пропадають — так діє розслабляючий комплекс від зморшок Cova B-trox. 
- гідролат — 65 мл 
- гідролізат перлів — 5 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 1,5 г 
- гіалуронат натрію середньомолекулярний — 0,2 м 
У теплому гідролаті залишити набухати Cova B-trox і порошок гиалуронату натрію, збити густе желе міксером і ввести гідролізат перлів. Маска готується одноразово, консервант не потрібен. 

Тонік зволожуючий «Пружна шкіра», 50 мл 
Гіпоалергенний тонік освіжає і зволожує шкіру: сіль гіалуронової кислоти, посилена дією Cova B-trox, дарує шкірі гладкість і знімає почервоніння. Зручно залити його в спрей і зрошувати шкіру коли знадобиться, наприклад, в спеку чи в офісних умовах. 
- гідролат — 50 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,1 г 
- гіалуронат натрію середньомолекулярний — 0,05 г 
- актив зволожуючий Aquaxyl — 0,5 мл 
- консервант феноксиетанол — 5 крапель. 
У гідролат засипаємо сухі компоненти, енергійно струшуємо і вводимо додаткові зволожувачі і консервант. Нагадуємо, що для повного набухання гіалуронатові натрію та Cova B-trox потрібна година якнайменш, тому неодмінно струсіть флакон з тоніком. 

Сироватка розгладжуюча «Один відсоток», 20 мл 
Глибоке зволоження шкіри потрібне в будь-яку пору року, тому натуральна сироватка на Cova B-trox і фітиновій кислоті завжди затребувана. Пара крапель гелевого засобу легко розподіляється по шкірі і зволожує. Перевірений засіб від «гусячих лапок» — Cova B-trox розгладжує мімічні зморшки в куточках очей і на скронях. 
Після того, як сироватка миттєво вбереться в шкіру, нанесіть крем або суху олійку. 
- гідролат — 20 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,2 г 
- глюконо-дельта-лактон — 0,2 г 
- гідролізат протеїнів перлів — 0,2 мл 
- кислота фітинова — 0,2 г 
- консервант феноксиетанол — 0,1 мл. 
У теплому гідролаті розчинити фітинову кислоту, додати гідролізат перлів, після вмішати порошок Cova B-trox і глюконо-дельта-лактон. Для того, щоб Cova B-trox загустів, знадобиться година, після цього перемішайте до однорідності гелеву масу і законсервуйте. 

Гель для стоп «Дезинфекція та зволоження», 55 г 
Ноги носять нас з ранку до вечора, тому доглядати за ними — почесний обов'язок кожного. З настанням сезону відкритого взуття виникає необхідність зволоження шкіри стоп і профілактики зайвого потовиділення водночас. 
Ефірні олії, гелеутворювач Cova B-trox і щіпта глини справляються з цим завданням.
- гідролат ромашки — 45 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,5 г 
- гелеутворювач арістофлекс — 0,2 г 
- глина морська товста — 0,5 г 
- спирт ізопропіловий — 5 мл 
- ефірна олія лимона — 7 крапель 
- ефірна олія шавлії — 2 краплі 
- ефірна олія чайного дерева — 1 крапля 
- консервант феноксиетанол — 0,2 мл. 
У теплому гідролаті залишаємо набухати гелеутворювачі: Cova B-trox та арістофлекс. За годину можна сміливо збити стійкий гель і ввести в нього глину. 
В ізопропіловому спирті розчиняємо ефірні олії та вводимо цей ароматний спирт в гелеву фазу. Змішавши, консервуємо готовий гель для стоп і переливаємо в зручний флакон. 

Демакіяж для очей «Чутлива шкіра», 50 мл 

Комплекс від зморшок Cova B-trox славиться своєю гіпоалергенністю, тому його завжди вводять в косметику для периорбітальної зони. Ніжна шкіра навколо очей потребує постійного зволоження, і Cova B-trox в поєднанні з делікатною ПАР допомагає зняти макіяж з очей. 
Гель-демакіяж, який щедро нанесено на ватний диск, легко знімає косметику, після чого потрібно обполоснути шкіру водою або освіжити тоніком. 
Примітка: не всяка водостійка туш може бути підвладна цьому демакіяжу. 
- гідролат волошки — 45 мл 
- ПАР Протеол вівсяний — 4 мл 
- олія мигдалю — 1 мл 
- бета-глюкан — 1 мл 
- ксантан Люкс — 0,02 г 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,5 г 
- консервант пресервасол — 0,5 мл. 
У гідролаті розчинити бета-глюкан, ввести порошок Cova B-trox і Ксантан Люкс — гель, що утворився, збити міксером. Змішати ПАР і мигдальну олію, додати їх у водну фазу, енергійно змішати, законсервувати і перелити в помпу. 

Міцелярна вода «Ніжне очищення», 50 мл 
Засіб для експрес-очищення шкіри з крихітним відсотком ПАР зробить шкіру свіжою і сяючою: Cova B-trox гарантує комфорт і зволоженість верхніх шарів шкіри, а олія рясту добре відновлює. Після очищення міцеляркою обполосніть шкіру водою. 
- гідролат — 50 мл 
- ПАР Протеол вівсяний — 0,5 мл 
- актив зволожуючий Aquaxyl — 1 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,5 г 
- ефірна олія рясту — 3 краплі 
- консервант феноксиетанол — 0,2 мл. 
У теплому гідролаті залишити набухати Cova B-trox, в Протеолі розчинити ефірну олію. Змішати енергійно обидві фази, ввести зволожуючий актив і законсервувати. 

Зволожуюча димка для тіла «Неролі», 100 мл 
Освіжаючий спрей для тіла, в якому присутній вітамінно-мінеральний коктейль — необхідний косметичний засіб для тіла. Якщо врахувати, що в складі є також галуни алюмокалієві, стає зрозумілою і легка дезодоруюча роль спрея. 
- гідролат алое — 55 мл 
- гідролат м'яти — 40 мл 
- гідролізат перлів — 1 мл 
- комплекс вітамінний АEF — 2 мл 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,2 г 
- галуни алюмокалієві — 0,5 г 
- трилон-Б — 0,05 г 
- спирт ізопропіловий — 2 мл 
- ефірна олія мандарину — 9 крапель 
- ефірна олія неролі — 1 крапля 
- консервант феноксиетанол — 5 крапель. 
У гарячому гідролаті розчинити галуни алюмокалієві та трилон-Б, додати гідролізат, вітамінний комплекс. Ввести порошок Cova B-trox і дати йому розчинитись (приблизно годину). 
У спирті розчинити ефірні олії і змішати з основною фазою. Енергійно струсити спрей і перелити у флакон. 

Сироватка для волосся «Кератинова турбота», 50 мл 
Догляд за довгим волоссям вимагає постійного зволоження по всій довжині: гелева маска перед миттям волосся подбає про розгладження стрижня волоса. Засіб корисно нанести і на шкіру голови: зволоження і кератинова турбота будуть приємні скальпу. 
Кератинова сироватка наноситься на сухе волосся перед миттям, через 20 хвилин можна мити голову шампунем. Кондиціонер в цьому випадку не знадобиться — волосся і так буде неперевершене. 
- гідролат алое — 45 мл 
- гідролізат кератину — 2,5 мл 
- ксантан Люкс — 0,5 г 
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,5 г 
- ефірна олія пачулі — 5 крапель 
- ефірна олія іланг-ілангу — 1 крапля 
- ефірна олія вербени лимонної — 1 крапля 
- консервант феноксиетанол — 0,5 мл 
Кератиновий гідролізат змішати з гідролатом і додати порошки ксантану і Cova B-trox. Енергійне перемішування міксером допоможе відразу домогтися густо-текучого гелю, який зручно розподіляти по волоссю. Додати ефірні олії, законсервувати гель та перелити в дозатор. 

Сироватка під очі «Гладка шкіра», 10 мл 
Експрес-сироватка, яка забезпечує догляд за шкірою навколо очей і розгладжує зморшки.
- Гідролат волошки - 7 мл
- Емульгатор «Емультікс» - 10 крапель
- Олія зеленої кави - 3 краплі
- Олія камелії - 2 краплі
- Комплекс від зморшок Cova B-trox - 0,1 г
- Пептидний комплекс Syn-ake - 4 краплі
- Актив зволожуючий Xpertmoist - 10 крапель
- Консервант феноксиетанол - 1 крапля.
Сироватка готується холодним способом. Спочатку готуємо водну фазу: комплекс від зморшок загелюємо в гідролаті, вводимо зволожуючий актив. Олії і «Емультікс» перемішуємо паличкою до однорідного стану, після чого змішуємо з водною фазою. Вводимо пептид, енергійно струшуємо і консервуємо.