Емульгатор «Дегікварт С 4046»

Емульгатор «Дегікварт С 4046» 

Кондиціонер для шкіри «Пачулі та лимон», 50 мл 

Кондиціювання шкіри тіла — славна ідея, особливо влітку, коли після душу не хочеться обтяжувати шкіру кремом або молочком. Зволожуювальний кондиціонер, що наноситься на шкіру перед миттям, стане порятунком для сухуватої шкіри
Розгладжує і доглядає, легко змивається губкою і залишає ніжний аромат пачулів. Чудово знімає макіяж, до речі. 
- гідролат ромашки — 40 мл 
- емульгатор «Ксильянс» — 2 г 
- емульгатор «Дегікварт» — 3 г 
- СО2-екстракт буркуну — 0,3 мл 
- комплекс глікосфинголіпідний — 2,5 мл 
- бета-глюкан — 2 мл 
- олія оливи — 4 мл 
- полікватерніум-7 — 4 мл 
- ефірна олія лимону — 10 крапель 
- ефірна олія пачулі — 10 крапель 
- ефірна олія рясту — 5 крапель 
- Консервант феноксиетанол — 0,5 мл 
На водяній бані-1 розчинити олію та емульгатор «Ксильянс», на водяній бані-2 підігріти гідролат і емульгатор «Дегікварт», розмішати. Після досягнення обома фазами однакової температури, водну фазу вливаємо в олійну і гомогенізуємо міксером. Через 1-2 хвилини в готову емульсію вводимо бета-глюкан, полікватерніум-7, СО2-екстракт, глікосфинголіпіди. Після закінчення в готовий кондиціонер вводимо ефірні олії і консервуємо. 

Кондиціонер для волосся «Шавлія і лимон», 100 г 

Простий склад не применшує дієвості цього кондиціонера: волосся після нього слухняне, блискуче й легке. Шавлія і лимон — пара рослин, що підсилюють натуральний блиск волосся, а кокосова олія є найліпшим засобом для догляду за будь-яким типом волосся. Про талант броколі полірувати стрижень волосини і зміцнювати його до самих кінчиків вже написано томи літератури. Глікосфинголіпіди миттєво оптимізують рівень зволоженості, що важливо для довгого волосся. 
Застосовувати кондиціонер нескладно: нанести на відрослу частину волосся, рівномірно розподілити і змити теплою водою. Добре таким засобом живити і посічені кінчики: маска-п'ятихвилинка перед миттям буде корисна. 
- гідролат шавлії — 20 мл 
- гідролат лимону — 15 мл 
- комплекс глікосфинголіпідів — 5 мл 
- олія кокосу — 30 г 
- олія броколі — 5 г 
- емульгатор «Дегікварт» — 20 г 
- ефірна олія лимону — 10 крапель 
- ефірна олія шавлії — 2 краплі 
- ефірна олія гіркого мигдалю — 2 краплі 
- Консервант феноксиетанол — 1 мл. 
На водяній бані в гарячому гідролаті розплавити гранули Дегікварта, вмішати розтоплені олійки кокосу і броколі. Гомогенізувати міксером, вводячи глікосфинголіпіди в гарячу емульсію. Ввести ефірні олії і консервант, перелити в зручний тюбик. 

Скраб для шкіри тіла «Гіркий мигдаль», 100 г 

Пастовий скраб з ніжною вівсяною піною очищує шкіру і полірує її: найдрібніші частинки пемзи роблять шкіру бездоганною. Особливо така турбота корисна влітку: передпліччя, ікри, спина відкриті всім поглядам. Скраб попереджає вростання волосків після епіляції і лущення п'ят. 
- гідролат ромашки — 35 мл 
- гідролат алое — 15 мл 
- олія мигдалю солодкого — 20 мл 
- емульгатор «Дегікварт» — 10 г 
- ПАР Протеол вівсяний — 5 мл 
- трегалоза — 2 г 
- порошок пемзи — 20 г 
- ефірна олія мигдалю гіркого — 5 крапель 
- ефірна олія мандарина — 15 крапель 
- консервант феноксиетанол — 0,8 мл 
На водяній бані плавимо емульгатор і олію мигдалю, на сусідній бані підігріваємо гідролат і розчиняємо в ньому зволожуючу трегалозу. Після досягнення однакової температури змішуємо фази до стану стійкої емульсії і вводимо ПАР, пемзу і ефірні олії. Готовий скраб необхідно законсервувати. 

Кондиціонер для волосся «Локон шовковистий», 100 г 

Гладеньке волосся, яке легко розчесати і укласти. Ось такий ефект від нашого кондиціонеру. Кокосова олія ніжно доглядає за стрижнем волосся, а білок кератин підсилює захист. Зволожуючі бетаїн і гліцерин не дають волосу пересихати, амодиметикон термозахищає при сушінні волосся феном або укладанні прасочкою.
- гідролат ісопу — 75 мл 
- емульгатор «Дегікварт» — 8 г 
- олія кокосу — 1 г 
- гідролізат кератину — 3 мл 
- гліцерин — 5 мл 
- полікватерніум-7 — 2 мл 
- амодиметикон — 2 мл 
- бетаїн — 1 г 
- кислота молочна — 1 мл 
- консервант феноксиетанол — 1 мл 
- аромат — 1 мл 
На водяній бані підігріти гідролат, змішати міксером емульгатор. Після отримання молочка, вводимо по черзі гідролізат, розчиняємо бетаїн, гліцерин. Кокосову олію вводимо окремо, емульсія виходить ніжною і білою. Полікватерніум-7 і амодиметикон вводимо в дещо охолонувшу емульсію, молочною кислотою коригуємо рН до здорового рівня 5,5-6,5, після чого вводимо віддушку і консервуємо наш кондиціонер. 
Наносити після миття на довжину волосся, змити через пару хвилин. 

Ополіскувач для волосся «Антистатик», 100 мл 


Потрібен для довгого волосся, яке любить пушитись. Потужна зволожуюча фаза (гліцерин і алое) живить волосся по всій довжині. Олія броколі і білковий гідролізат розгладжують волосяний стрижень, а катионна природа емульгатору знімає статику. Волосся після ополіскувача рівне і пружне, легко укладається і смирно лежить на плечах. 
Нанести після миття на довжину волосся, розподілити і змити водою. 
- гідролат аїру — 85 мл 
- емульгатор «Дегікварт» — 8 г 
- олія броколі — 2 мл 
- гліцерин — 5 мл 
- алое-віра концентрат — 1 мл 
- гідролізат кератину — 3 мл 
- консервант феноксиетанол — 1 мл 
- аромат — 1 мл 
У гарячому гідролаті розчинити емульгатор «Дегікварт», збивши міксером, ввести гліцерин. В трохи охолонувший білий гель додати олію броколі, гідролізат білка квасолі, алое-віра. Законсервувати ополіскувач, при бажанні можна додати ефірні олії. Перелити в помповий дозатор.