Третиноїн

Третиноїн

Крем від прищів «Третиноїн 0,01%», 50 г

Крем допоможе тримати під контролем шкіру, схильну до висипань. Досить 1-2 рази на тиждень наносити цей крем на ніч на розпарену після теплої ванни шкіру, а вранці — грунтовно умитись і освіжитись тоніком з 1% комплексу «АГК».
- гідролат череди — 33 г
- комплекс «Амісол-Тріо» — 2 г
- емульгатор «Ксильянс» — 2 г
- сквалан — 7 г
- батер алое — 4 г
- трегалоза — 2 г
- камiдь Ксантан-Люкс — 0,1 г
- полісорбат-80 — 4 г
- третиноїн — 0,005 г
- консервант феноксиетанол — 0,4 мл
На водяній бані-1 розтопити батер, сквалан, емульгатор. На водяній бані-2 підігріти гідролат, загелити в ньому Ксантан-Люкс, збити міксером. Окремо розчинити в полісорбат-80 третиноїн, змішати з жирною фазою.
Змішати жирну і водну фази міксером, ввести живильний Амісол-Тріо і законсервувати формулу.
Крем можна зробити і з дозуванням міцніше, тоді перед застосуванням просто розбавте його олiϵю або іншим кремом.

Гель очищуючий «Третиноїн 0,02%», 50 мл

Очищення шкіри с третиноїном — важливий етап при боротьбі за рiвну і здорову шкіру. Цей гель повинен бути в арсеналі кожного. Навіть якщо ви не користуєтеся косметикою з ретиноїдами, їï оздоровчий вплив в мікродозах буде корисним шкірі. Попередження чорних крапок і сальності шкіри.
- гідролат — 35 г
- олiя водорозчинна — 5 г
- фукогель — 6 г
- полісорбат-80 — 4 г
- третиноїн — 0,01 г
- консервант феноксиетанол — 0,25 г.
У полісорбатi-80 розчинити жовтий порошок третиноїну, вмішати водорозчинну олiю. Після змішати з гідролатом, додати зволожуючий фукогель і законсервувати.

Крем нічний «Третиноїн 0,05%», 20 г

Класичний нічний догляд за шкірою: омолодження, розгладження і дезинфекція. Таке дозування — усереднений варіант, підійде шкірі, яка вже знайома з дією третиноïну. Крем використовують через день, на ранок освіжають шкіру тоніком з АГК і захищають шкіру весь день кремом з СЗФ 50 — це неодмінна умова при використанні третиноїнової косметики.
Лікування вугрів приносить перший результат вже за 2 тижні, гарантовано акне проходить після 6-7 тижнів застосування ретиноïдноï косметики. Три місяці терапії подарують вам свіжу матову шкіру, а піврічний курс з третиноїном допоможе розпрощатися з необхідністю ховати обличчя за тональним кремом.
- гідролат череди — 14 г
- СО2-екстракт буркуну — 0,05 г
- емульгатор «Ксильянс» — 2 г
- олiя кокосу — 1 г
- сквалан — 1 г
- полісорбат-80 — 2 г
- третиноїн — 0,01 г
- консервант феноксиетанол — 0,2 мл.
На водяній бані-1 підігріти олiï і сквалан, емульгатор. На водяній бані-2 підігріти гідролат. Окремо в полісорбатi-80 розчинити яскраво-жовтий порошок третиноïну, після чого змішати з водною фазою. Після змішати водну і жирну фазу міксером. Поступово додати пом̓̓якчуючий СО2-екстракт буркуну. Законсервувати. Крем можна зробити і з дозуванням міцніше, тоді перед застосуванням просто розбавте його олiϵю або іншим кремом.

Флюїд універсальний «Третиноїн 0,05%», 50 г

Підтримуюча терапія для шкіри обличчя і тіла: дозування третиноïну в 0,05% робить шкіру м'якшою і чистішою, однак не забувайте захищатися від сонця: денний крем повинен мати фактор захисту 50, ніяк не нижче.
Початківцям потрібно пам'ятати, що через тиждень застосування флюїду починається інтенсивне виведення шлаків через протоки сальних залоз: прищі вам гарантовані, навіть якщо ви про них і не підозрювали. Відмінна профілактика пiдкожникiв для тих, хто не боїться тимчасових незручностей в зовнішньому вигляді — пекельний тиждень пройде швидко.
- гідролат алое — 38 г
- трегалоза — 1 г
- третиноїн — 0,025 г
- фукогель — 3 г
- емульгатор «Ксильянс» — 2 г
- олiя броколі — 2 г
- полісорбат-80 — 2 мл
- тригліцериди — 3 г
- віск шавлії — 0,2 г
- цинку оксид олiєдиспергуючий — 1 г
- консервант феноксиетанол — 0,4 мл.
На водяній бані-1 підігріваємо олiї, віск і емульгатор, вводимо цинку оксид. У полісорбатi-80 розчиняємо третиноïн. На водяній бані-2 трохи підігріваємо гідролат, куди вводимо трегалозу до повного розчинення і фукогель. Далі обидві фази змішуємо міксером, вводимо третиноïн, консервуємо. Готовий флюїд переливаємо в помпу.
Флюїд можна зробити і з дозуванням міцніше, тоді перед застосуванням просто розбавте його олiϵю або іншим флюїдом.

Лосьйон себорегулюючий «Третиноїн 0,05%», 50 мл

Профілактика висипань і чорних цяток на шкiрi. Може використовуватися один-два рази на тиждень при нормальній шкірі, відмінно усуває запалення і надає матуючу дію.
Лосьйон містить підсушуюючий цинк (0,5%) і третиноïн (0,05%), тому у формулі присутні зволожуючі компоненти. Після лосьйону неодмінно наносьте денний крем з потужним СЗФ. Перед застосуванням лосьйон слiд збовтувати.
- гідролат шавлії — 45 мл
- полісорбат-80 — 2 мл
- третиноїн — 0,025 г
- актив зволожуючий Aquaxyl — 1 мл
- комплекс Cova B-Trox — 0,5 г
- цинк вододиспергуючий — 0,25 г
- консервант феноксиетанол — 0,2 мл.
У теплому гідролатi залишити набухати порошок Cova B-Trox, в полісорбатi-80 розчинити жовтий порошок третиноїну. Змішати енергійно обидві фази, ввести зволожуючий Aquaxyl і цинк, законсервувати.

Бальзам від стрий «Третиноїн 0,1%», 20 г

Простий і надійний склад з третиноїном. Концентрацію в 0,1% (це максимально можлива для шкіри) можна легко розбавити іншим кремом.
Гиперкератоз і нерівна шкіра — естетична проблема, яку може полегшити третиноïновий догляд. Повністю від гіперкератозу не врятує ніщо, проте послабити його прояви можна, якщо скористатися допомогою нічного третиноïнового ексфоліанта. Курсове застосування (2-3 місяці) на початку і підтримуюча терапія розгладять рельєф шкіри.
Крем з такою концентрацією може позбавити від стрий, проте запасіться терпінням, мінімум півроку доведеться чекати очевидних результатів.
- батер алое — 10 г
- какао-масло — 5 г
- олiя ши нерафінована — 5 г
- третиноïн — 0,02 г
- полісорбат-80 — 2 мл.
На водяній бані розтопити олії, окремо розчинити кристалики третиноïну в полісорбаті-80 і змішати з олiями. Бальзам буде густий, зберігати його потрібно в коробочці — далеко від світла і сонячних променів.

Олiя «Третиноїн 0,1%», 100 мл

Універсальна формула з третиноїном може бути використана двома способами. Як в чистому вигляді — для тих, хто звик до високої концентрації речовини, так і розбавленому — доводити до потрібного відсотка інші креми або розбавляти олією наполовину і вчверть. Це просто.
- олiя мигдалю — 40 мл
- олiя аргана — 35 мл
- сквалан — 21 мл
- полісорбат-80 — 4 мл
- третиноïн — 0,1 г.
У полісорбаті-80 розчинити жовті кристалики третиноïну, змішати з іншими компонентами. Тримати в темному місці, краще — у флаконі темного скла з дозатором.