Детокс-вихідний
Детокс-вихідний можна влаштувати і посеред тижня, важливо налаштуватися на це оздоровчий захід і накидати план процедур. Відмінною ідеєю буде проведення загального масажу або відвідування сауни: посилення лімфодренажу для детоксикації організму корисно.
Косметичні компоненти, які корисно використовувати при проведенні детоксикації, різноманітні: від фітоекстрактів і ефірних олій до скрабів і масок. Перш за все, шкіру слід глибоко очистити, тоді вона звільниться від шару віджилих клітин і почне повноцінно дихати. Неоціненну послугу тут надасть масаж сухою щіткою — проста, але вкрай результативна процедура.
У програму детоксу неодмінно входять водні процедури — сауна буде ідеальним варіантом, однак якщо з якоїсь причини до неї не добратися, прийміть глиняну ванну. Такий вид догляду за шкірою забезпечить гладкість, свіжість і еластичність надовго.
Антицелюлітна складова детокс-вихідного в ідеалі повинна включать лімфодренажний масаж і нанесення спеціальної сироватки або крему з жироспалюючим ефектом. Масаж сухою щіткою — недооцінена маніпуляція, що дозволяє в стислі терміни привести шкіру в тонус, поліпшивши її кровопостачання і зовнішній вигляд відповідно.
Ефірні олiї, використовувані для очищення шкіри, включають в себе грейпфрут і ялівець, вербену і неролі, імбир і корицю. Це далеко не повний список, проте пропонуємо почати саме з них, не підведуть. Пара-трійка детокс-процедур забезпечить шкірі полірування, посилення тургору і еластичності, приємне відчуття легкості та свіжості надовго.
Правила проведення детокс-процедур
1. Пийте багато води. Водно-сольовий баланс важливий для організму і невід'ємний від поняття пружності шкіри.
2. Влаштуйте розвантажувальний день. Перейдіть на кисломолочну або овочеву дієту, відмовтеся від солодкого і солоного.
3. Думайте про приємне. Не варто переживати про те, як виглядає ваше тіло, просто порадійте, що ви здорові й успішні!
Ванна «Каоліновий детокс»
Завжди приємно поніжитися у ванні, особливо якщо вона посилена солями та мінералами з глини. Півгодини в теплій ванні сприяють розкриттю пор шкіри і виведенню токсинів.
- глина каолінова біла — 5 ч. ложок
- глина бентонітова жовта — 5 ч. ложок
- полісорбат-80 — 10 мл
- олiя мигдалю — 20 мл.
Змішати мигдальну олiю і полісорбат-80, вилити у ванну. Висипати туди ж 10 чайних ложок глини, перемішати. Детокс-ванна готова, головне — вода повинна бути теплою, але не гарячою. Шкіра після такої ванни м'яка і гладка, масаж люфой або пемзовим скрабом тільки вітається!
Маска «Глиняний детокс», 100 г
Маска не просто очищає шкіру, вона пом'якшує її (алантоїн і сорбіт) і живить (олiї кокоса та каріте). Амінооцтова кислота і ламінарія в складі сприяють вирівнюванню тону шкіри, а алое проводить глибоке зволоження.
Маска наноситься на підготовлену шкіру на 15-20 хвилин, після чого змивається теплою водою.
- гідролат — 70 мл
- батер ши органік — 5 г
- олiя кокосу — 5 г
- ефір сахарози дистеарат — 3 г
- кислота стеаринова — 2 г
- глина бентонітова — 5 г
- алантоїн — 0,1 г
- гліцин — 2 г
- екстракт ламінарії — 5 мл
- алое-віра концентрат — 0,5 мл
- консервант неодефенд — 0,5 г
На водяній бані-1 топимо олiї і емульгатор, а також стеаринову кислоту. На водяній бані-2 підігріваємо гідролат до 65-70°С і розчиняємо в ньому алантоїн і гліцин, додаємо алое і екстракт, консервант. Після вводимо глину.
Обидві фази тепер змішуємо, шпателем або міксером. Обов'язково консервуємо і перекладаємо в баночку. Маска для процедур щоразу набирається чистим шпателем, не забувайте про це.
Обгортання «Магнезія-антицеллюлит»
Приготувати обгортання вдома зовсім не складно. У базі суміші магнезія, потім глина і вода, яка робить суміш в'язкою. Пропорції обгортання:
- вода — 40 мл
- магнезія — 20 г
- глина зелена з активованим вугіллям — 30 м
У гарячій воді (50-60°С) розчинити магнезію і потроху всипати глину, помішуючи.
Однорідний густий розчин наносити круговими масажними рухами на попередньо очищену і підготовлену шкіру. Щоб уникнути охолодження суміші під час обгортання, тримайте її в ємності з гарячою водою.
Закутатися в сухе простирадло і залягти під ковдру на 1 годину. По закінченні цього часу знімаємо пленку та обполіскуємось під душем. Шкіру витерти насухо, нанести антицелюлітний крем.
Постійне пиття при процедурах з магнезією — правило номер один, добре пити імбирний чай з лимоном або трав'яний настій. Тоді організму простіше рятувати від токсинів, коли йде постійне поповнення води і мінералів.
Детокс-сіль для ванн «Спіруліна», 300 г
Пропонуємо вдалу пропорцію солі для ванн. Велику банку наповнюємо сухими компонентами:
- магнезія — 150 г
- сода харчова — 100 г
- бура — 50 г
- пудра спіруліни — 3 столові ложки
- глина морська товста — 3 столові ложки
- олiя лавра — 10 крапель.
Ретельно перемішавши і струснувши компоненти, капаємо олiю лавра. Покрапельно: струшуємо, знову капаємо й струшуємо. У підсумку отримуємо сіль для ванн, яка чудово освіжає шкіру і витягує шлаки.
Мус-очищення «Смарагдові водорості», 100 г
Обличчя і тіло обожнюють водоростеву терапію: рослини з дна морського вдесятеро багатші мікроелементами, ніж їх сухопутні побратими. Тому виготовимо кремове мило, яке буде ніжно очищати і живити нашу шкіру під час миття.
- мильна основа «Кремоподібна» — 80 г
- пудра спіруліни — 5 г
- пудра виноградної шкірки — 5 г
- олiя виноградних кісточок — 3 мл
- олiя німу — 2 мл
- ефірна олія ладаннику — 5 крапель
- екстракт ламінарії — 5 мл
- консервант гермаль — 0,5 м
На водяній бані плавимо мильну основу до рідкого стану, вводимо олiї винограду і німа. Тепер додаємо фітопудри і ефірну олію. Ретельно перемішуємо, поки суміш не почала застигати.
Беремо міксер і починаємо збивати наш смарагдовий мус. У процесі збивання потроху вливаємо водну фазу: екстракт з розчиненим у ньому консервантом. Хвилин через п'ять наше мило стане повітряним і об'ємним. Після досягнення цієї стійкої консистенції, мус готовий.
Чистим шпателем перекладаємо мус в баночку з гвинтовою кришкою.
Скраб для тіла «Антицелюліт», 100 г
Скраб для тіла з імбиром і базиліком є надійним засобом для підготовки шкіри до детоксу. Натуральні ексфоліантні частинки (гарбуз і тонка пемза) очищають поверхню шкіри і підсилюють мікроциркуляцію крові.
Активи (винна кислота і сірка) підсилюють лімфодренажний ефект, що є вкрай корисним перед сеансом масажу.
- пудра рису — 20 г
- скраб гарбузовий — 20 г
- пудра імбиру — 20 г
- пудра базиліку — 10 г
- пудра пемзи — 10 г
- натрію кокоїл ізетіонат — 10 г
- сірка водорозчинна — 5 г
- кислота винна — 5 г
Розбавляти гідрофільними олiями або комплексом «Антицелюлітний». Використовувати в душі 1-2 рази в тиждень.
Сироватка для волосся «Універсальна», 20 мл
Сироватка для волосся — відмінний засіб для живлення його від коренів до кінчиків, поки ви ніжитеся у ванні. Формула виключно натуральна — в складі цілющі олії.
Сироватку наносять по проділах, роблять легкий масаж шкіри голови, залишають на півгодини-годину. Після помийте голову як звичайно. Ефект не забариться — свіжість волосся при коренях, ніжний трав'яний запах, зміцнення цибулин.
Можна вводити 10 крапель сироватки в маски для волосся або бальзами для разових процедур.
- олія кмину чорного — 5 мл
- олiя кризалідна — 3 мл
- олiя насіння бавовни — 5 мл
- олiя насіння шипшини — 5 мл
- ефірна олiя лимону — 1 мл
- ефірна олiя розмарину — 0,5 мл
- ефірна олiя герані — 0,25 мл
- ефірна олiя ялівцю — 0,25 мл
Змішати у флаконі темного скла базові олiї, ввести ефірні олiї, струсити. Тримати подалі від сонячних променів.