Чорні кола навкруги очей і як їх позбутися

Чорні кола навкруги очей і як їх позбутися

Чорні кола навколо очей — проблема всесезонна, часто це просто невдалий підбір косметики по догляду за тонкою шкірою в периорбітальній зоні. Як відомо, жирового прошарку шкіра в цій зоні не має, тому швидко втрачає еластичність і може навіть темніти. У статті ми розглянемо виключно косметологічну складову чорних кіл під очима і способи швидкої допомоги шкірі.

З точки зору косметолога чорні кола під очима виникають з двох причин:

а) недозволоження шкіри,

б) невірний підбір засобів демакіяжу.

Волога для шкіри є важливим фактором — дефіцит води призводить до зневоднення клітини, що виражається витонченням шкіри, проявом дрібної мережі зморшок і посилення набряклості. Шкіра навколо очей стає стягнутою, свербить і всіляко натякає на дискомфорт. Все це може привести до потемніння шкіри в периорбітальній зоні і накласти на обличчя «маску зневіри».

Як позбутися в цьому випадку проблеми сухості та чорних кругів під очима? Експрес-метод зволоження шкіри компресами або патчами — краще, що може запропонувати косметологія сьогодні. Всього 10-20 хвилин допоможуть вдихнути в тонку шкіру навколо очей життя: маски на гелі алое або патчі з колагеном оперативно відновлюють водно-сольовий баланс, несучи в епідерміс довгоочікувану вологу. Альгінат натрію і Cova B-Trox мають здатність освітлювати шкіру, тому гель на цих компонентах повинен стати доброю звичкою, якщо ви боретеся з чорними колами біля очей.

Невірний підбір засобів демакіяжу — ще одна поширена причина темних кругів під очима. Шкіра темніє не від туші, а від постійного розтягування і, можливо, алергенної декоративної косметики. Щоранку і щовечора жінка наносить-знімає макіяж, тому молочко або змивка повинні ідеально підходити для цієї мети. Рада бувалих гримерів проста — не шкодуйте ватних дисків! Щедро просочуйте їх очищуючим розчином і ніжно прикладайте до шкіри, тоді косметика знімається легко й невимушено, не вимагаючи зайвих розтягуючих рухів.

Чорні кола під очима — збірний вираз, насправді, кола бувають синюваті, жовті, коричневі, з розовинкою або ж сірі. Все залежить від подтона шкіри, він буває теплий або холодний. Однак «темінь» під очима — недвозначний сигнал про те, що слід приділити час водному балансу організму (відкласти алкоголь і сигаретку хоча б на тиждень), зайнятися гімнастикою для очей (2-3 хвилини щодня) і переглянути пару «макіяж-демакіяж» (спробувати більш відповідні засоби).

Косметичні компоненти для боротьби з чорними колами — це олія та екстракт петрушки, пептиди і потужні зволожуючі комплекси. Корисними є вітаміни А і Е, а також ніжна і легка олійна фаза емульсій. Відбілюючі сироватки тут навряд чи допоможуть, упор в догляді потрібно робити на компоненти, що відновлюють мікроциркуляцію, та гіалуронові формули. Кілька корисних рецептів, викладених нижче, допоможуть зорієнтуватися в складі косметики для освітлення кіл під очима.

Рецепти від темних кругів під очима

Нічний флюїд від кіл під очима, 100 мл

Ніжний флюїд допоможе освітлити шкіру під очима і навіть зніме набряклість, якщо вона викликана недозволоженням: легкий крем базується на гідрокомпенсуючому огірку, підкріплен софорою. Ліпосомований пептид пестить шкіру, а ніжна олійна фаза сприяє налагодженню водно-жирового балансу шкіри.

- гідролат огірка — 50 мл
- гідролат шавлії — 25 мл
- емульгатор Ксильянс — 5 г
- сквалан — 3 мл
- олія примули — 1 мл
- олія авокадо — 1 мл
- ксантан-люкс — 0,7 г
- СО2-екстракт софори — 0,3 г
- пептид ліпосомований Ameliox — 3 мл
- феноксиетанол — 0,5 мл.

На водній фазі-1 підігріти гідролати і розчинити в них ксантан до консистенції текучого гелю. Розчиняємо пептид.

На водній фазі-2 гріємо олійну фазу: емульгатор і олійки, сквалан. Після досягнення обома фазами однієї температури, змішуємо їх енергійно міксером, в остигаючу емульсію вводимо СО2-екстракт і консервант феноксиетанол. Ніжний флюїд переливаємо в вакуумний дозатор.

Гель освіжаючий під очі «Від темних кіл», 100 г

Гель освіжає шкіру за рахунок мінералізації, ось чому він створений на основі огіркової і софорної води. Розкішний зволожуючий компонент Ланаблю подарує шкірі гладкість і свіжість, а темні кола стануть світлішати з кожним днем ​​завдяки вибілюючому арбутину і пептидній підтримці.

Кмин і каштановий екстракт потужно відновлюють шкіру і виступають антиоксидантами, фіалка освітлює шкіру і робить її гладкою.

- гідролат огірка — 30 мл
- гідролат софори — 30 мл
- гідролат волошки — 30 мл
- ланаблю — 4 мл
- арбутин — 1 г
- аристофлекс — 0,5 г
- пептид Royalepigen P5 — 2 мл
- олія кмину чорного — 1 мл
- СО2-екстракт фіалки — 0,2 мл
- СО2-екстракт каштана — 0,8 мл
- консервант AMTcide — 2 мл.

На водяній бані підігріти суміш гідролатів і розчинити в них арбутин і ланаблю. Додавши гелеутворювач аристофлекс, потужно збиваємо гель міксером до однорідної консистенції. Після вводимо олійку, збиваємо наш гель, додаємо решту компонентів і консервуємо. Готовий гель переливаємо в зручний флакон.

Розчин для патчів під очі «Від темних кіл», 100 г

Розчин допоможе швидко приготувати маску під очі: використовуйте маски-таблетки або готові патчі для швидкої допомоги шкірі в периорбітальній зоні. Розчин може виступати і тоніком, склад тут виключно омолоджуючий і освіжаючий, один пептид Айсеріл чого вартий!

Суміш гідролатів зеленого чаю і вівса — ідеальне поєднання для косметики навколо очей, цей мікс можна використовувати і для кремів. Комбучка відновлює мікроциркуляцію крові, а колаген дарує миттєве зволоження. Швидкий ефект від маски виражається в світлішій шкірі навколо очей, зникають дрібні зморшки, а кола стають менш помітними.

- гідролат вівса — 70 мл
- гідролат зеленого чаю — 25 мл
- аристофлекс — 0,5 г
- порошок сніжної водорості Snow Algae — 3 г
- пептид Eyeseryl — 5 мл
- комбучка — 3 г
- колаген 50%-вий — 2 г
- феноксиетанол — 0,5 мл.

У теплому гідролаті розчинити порошок сніжної водорості і комбучку, додати колаген. У розчин додати аристофлекс, збити міксером до однорідності, після чого завести інші компоненти і законсервувати.