Секрети блонда: як оживити світле волосся після літа

       Секрети блонда: як оживити світле волосся після літа


   Зберегти благородний відтінок блонда після виснажливого літа — справжній подвиг. Натуральна косметика є кращим другом світлого волосся, тому що в її асортименті повнісінько природних речовин, що сприяють зволоженню волосяного стрижня і підтримці світлого відтінку. Жовтизна і ламкість волосся — не наш метод, погодьтеся.

   Які ж косметичні засоби можуть оперативно відновити м'якість локонів та їх блиск? Відповідь проста: протягом літнього сезону важливо робити упор на маски (зволожуючі, розгладжуючі, масляні, живильні). Хоча б раз на 7-10 днів світле волосся потребує підживлення, а в періоди відпочинку на узбережжі — ще і в захисних спреях, які блокують вимивання білка з стрижня. Ви молодці, якщо відразу зрозуміли, що без кокосової олійки вам не обійтися. Це вірно.

Зволоження волосся: всі засоби хороші

   Світле волосся, як правило, тонше і вразливіше аніж темне, тому важливо підтримувати постійний діаметр волосини. Для цього важливо стежити за станом волосся протягом усього року, адже дефіцит вологи у волосі можливий і взимку, чи не так? Намацавши свій власний режим догляду за блондованим волоссям, ви закладаєте здорову базу для зростання нового волосся і спрощуєте собі щоденний догляд.

   Спрей або незмивний гель для зволоження волосся повинен грунтуватися на ізофлавонах бамбука — інноваційному ферментативному компоненті, що входить в будь-який люксовий засіб для шевелюри. Незайвим для спрея буде ультра-низькомолекулярний гіалуронат натрію або ж натуральний зволожуючий фактор Kemiderm NMF Vegetale. Слабкий розчин цих компонентів в гідролатах і є шуканим спреєм для зволоження волосся. На шкіру його теж корисно, не дивуйтеся.

   Маски гелеві — ще один засіб для посилення еластичності волосся і запобігання втрати білка. Міксуйте такі склади з олійкою кокоса або броколі, не пошкодуєте. Час від часу потрібно зміцнювати коріння волосся — раз-два на місяць балуйте шкіру голови маскою на Прокапілі, нехай цибулини теж порозкошують. За півроку такої пептидної терапії ви відзначите, що волосся стало густішим і сильнішим — з Procapil це станется неминуче.
Олійне обгортання з кокосом перед миттям волосся — класика жанру. Це найпростіший і найдієвіший засіб догляду за волоссям, його полюбляють навіть ліниві. Начебто нічого не зроблено, а волосся — чисто шовк!

Топ-10 косметичних інгів для світлого волосся

   Як оживити волосся після спекотного літа — питання, що часто ставиться, тому відразу ж потішимо вас списочком косметичних компонентів, за допомогою яких волосся з соломи перетворюється в струмуючий водоспад. Ви, звичайно, пам'ятаєте, що для усунення жовтизни на світлому волоссі застосовують СО2-екстракт волошки (в будь-яких засобах по догляду за волоссям). Синюваті пігменти волошки надають блонду благородного платинового відтінку та підсилюють блиск — це вкрай важливо для фарбованого волосся.

Косметичні компоненти: ізофлавони бамбука, гіалуронат натрію, Proсapil, кератин, алое-віра в будь-якій формі, хітозан, олія кокосу або броколі, ефірна олія лимону, віск туберози, НУФ Kemiderm NMF Vegetale.

   Яку б ви маску або гель не вибрали, будьте впевнені, що ваш блонд буде в повному порядку всього з трьома компонентами з асортименту інтернет-магазину «Зульфія»: ізофлавони бамбука, гіалуронат натрію, алое-віра.

Будемо раді бачити ваші рецепти підтримки світлого волосся в ідеальному стані!