Інтенсивне зволоження шкіри: нові рецепти

Інтенсивне зволоження шкіри: нові рецепти

   Сьогодні поговоримо про те, як саме просунуті космецевти сьогодні зволожують шкіру. Завдяки сучасним технологіям, за останні пару років на ринку з'явилися «розумні» революційні компоненти, які дарують інтенсивне зволоження і вміють вивільняти епідермальну вологу протягом доби.

   Представляємо вам топ-5 зволожуючих агентів XXI століття, без яких не обійтися дорослій шкірі сучасної людини. Гіалуроновий і нано-догляд подобається як жінкам, так і чоловікам, а як створити зволожуючу сироватку або міст, розкажуть рецепти. У нашому варіанті засоби не мають запаху — така собі унісекс-формула, яку завжди можна заароматизувати краплею ефірної олії, розведеній в ізопропіловому спирті або пропіленгліколі.

Топ-5 зволожуючих косметичних агентів

1. Зволожувач Hyafactor-NAG — відбілюючий і зволожуючий агент, похідна гіалуронової кислоти. Відмінно стимулює ріст нових клітин і завжди знаходиться в складі сироваток для в'янучої сухої шкіри. Введення N-ацетил-D-глюкозаміну становить 0,5-2%, в деяких формулах вказано введення до 10%.

2. Гіалуронат натрію нанорозмірний — інноваційний косметичний агент. Зволоження на базі ферментативно отриманого компоненту стало новим словом в космецевтиці: наногіалуронат з розміром молекул 10-50 кДа легко проникає в шкіру. Введення в косметику 0,5-1%.

3. Гіалуронат натрію ультра-низькомолекулярний — самий верткий з гіалуронового сімейства. Розмір його молекул найдрібніший (0,8 кДа), тому всі розчини на його базі схожі просто на воду. У косметиці ультри потрібно вкрай мало — всього 0,1-1%.

4. Актив зволожуючий Aquashuttle — фаворит косметологів. Пом'якшувальні та зволожуючі властивості обумовлені збалансованим складом, куди входить гліцерин, ксантан, екстракт ламінарії, сорбіт, а також чудодійний лецитин, що він розгладжує зморшки. У косметику вводити Аквашаттл легко: від 1 до 10% у водну фазу.

5. Iзофлавони бамбука — наша новинка і гордість, ми першими в Україні представили косметологам цей компонент. І не прогадали: дивовижні властивості бамбукового компонента роблять креми, сироватки, шампуні і укладку волосся бездоганними.

   Отже, коротко резюмуємо. Косметику, що забезпечує інтенсивне зволоження шкіри, можна створити в домашніх умовах. За традицією ми підготували для вас пару-трійку нескладних рецептів, націлених на постачання шкіри вологою та її грамотне вивільнення протягом декількох годин. Не варто забувати, що увлажнялки (гідратанти, гідранти, мойстурайзери) на водній основі — лише проміжний етап догляду за шкірою, за яким неодмінно йде живильний крем або флюїд.

Зволожуючий міст для шкіри і волосся «Нано-догляд», 100 мл

   Міст, або серпанок, швидко увійшов в наш косметологічний ужиток. Ззовні розчин дуже схожий на звичайну воду, але ця вода жива: нанорозмірний гіалуронат натрію (наногіалуронат) отримано інноваційним шляхом — ферментуванням. Це надає йому дивовижної сили проникнення в шкіру. Ось чому будь-який розчин на наногіалуронаті швидко вбирається та інтенсивно забезпечує шкіру (волосся) живильною вологою протягом кількох годин поспіль.

   Цей міст відмінно зволожує не тільки шкіру, але і волосся. Корисно зволожувати їм шкіру голови — такий нано-догляд перешкоджає як надмірній сухості скальпа, так і масності при коренях волосся. Універсальний спрей!

- гідролат огірка — 95 мл

- гіалуронат натрію нанорозмірний — 0,5 г

- актив зволожуючий Aquaxyl — 4 мл

ізофлавони бамбука — 1 мл

- консервант SynerCide Asian Fusion — 2 мл.

   Ретельно збити порошок гіалуронату натрію в гідролаті (міксер тут ідеальний), потім ввести інші компоненти по черзі, збовтати, законсервувати і перелити в спрей.

Стартер на ультрагіалуроновій базі «Гідратант 24/7», 100 мл

   Стартер — родич тонізуючого розчину, це універсальна зволожуюча водичка. Сама ідея прийшла до нас з Азії, швидко прижилася і з задоволенням застосовується як спрей для освіження шкіри протягом дня, а також як розчин для тканинних масок. Головний компонент — ультра-низькомолекулярний гіалуронат натрію — дарує шкірі глибоке й тривале зволоження, знімає почервоніння і лущення.

   Ультрамалий розмір молекул цього компонента забезпечує інтенсивне зволоження: шкіра виглядає чудово, вона насичена вологою і спокійна як удав.

   Як застосовувати стартер? Регулярна турбота про шкіру на базі ультрагіалуронового стартера виглядає так: після очищення шкіри потрібно швидко промокнути обличчя рушником і тут же нанести на шкіру кілька крапель стартера. Притискаючи долоньки до обличчя, ніжно «вдавите» живлющу вологу в шкіру. Японські косметологи запевняють, що ефект зволожуючого стартера буде стовідсотковим, якщо наносити його протягом 3 секунд після вмивання-промокання води з шкіри.

   Відмінно зволожує кінчики волосся, отже, випробуйте ультра-формулу для догляду за шевелюрою як перед, так і після миття волосся.

- гідролат кави — 75 мл

- гідролат березового листя — 18 мл

ізофлавони бамбука — 5 мл

- кислота молочна 80% — 1 мл

- гіалуронат натрію ультра-низькомолекулярний — 0,7 г

- аристофлекс — 0,3 г

- консервант АМТСide Coconut — 1 мл.

   У гідролатах розведіть міксером гіалуронат натрію і арістофлекс, після треба збагатити формулу іншими активами і законсервувати. Флакон з тонким дозатором буде ідеальною косметичною тарою для гіалуронового стартера.

Пептидна сироватка «Ліфтинг і зволоження», 50 мл

   Збалансований вміст трьох пептидів робить сироватку мультицільовою: ліфтинг-ефект, зволоження глибоких шарів в'янучої шкіри,  стимуляція вироблення нативного колагену, розгладження мікрорельєфу епідерми.

- гідролат вівса — 20 мл

- гідролат огірка — 15 мл

- аристофлекс — 0,2 г

- актив зволожуючий Aquashuttle — 5 мл

ізофлавони бамбука — 4 мл

- пептид Syn-Coll — 3 мл

- пептид — Syn-Tacks — 1 мл

- пептид — TimeCode — 1 мл

- консервант феноксиетанол — 0,2 мл.

   В суміші тепленьких гідролатів збити до гелевого стану аристофлекс. Далі ввести по черзі всі компоненти і законсервувати сироватку. Її гелева консистенція ідеальна для флакона з дозатором.

Сироватка відбілююча «Арбутин і бамбук», 50 мл

   Ріденька текстура — те, що потрібно шкірі в будь-який час року, адже вбирається засіб миттєво. Щільні живильні креми ніхто не скасовує, але зволожувально-відбілюючий засіб з арбутином швидко зробить шкіру рівною, чистою, спокійною. Ізофлавони бамбука — представник інноваційної ферментативної косметики, надають складу приємні тактильні відчуття і виконують важливу транспортну роботу з доставки відбілюючого арбутина куди треба. Тріо ефірних олій та пептид Melanostatinе забезпечать боротьбу з гіперпіментацією, а гамамелісова база дбайливо пом'якшує шкіру.

   Сироватка відбілює пігментні плями, краще за все вона діє в нічний час: вже через три тижні ви відзначите, що шкіра обличчя стала рівнішою, світлішою, ніжнішою.

- гідролат гамамелісу — 40 мл

ізофлавони бамбука — 5 мл

- пептид Melanostatinе — 4 мл

- арбутин — 1 г

- аристофлекс — 0,3 г

- ефірна олія лимону — 10 крапель

- ефірна олія кедра атласького — 5 крапель

- ефірна олія пальмарози — 1 крапля

- консервант АМТСide Coconut — 0,5 мл.

   У теплому гідролаті розчинити арбутин, ввести гелеутворювач аристофлекс і енергійно перемішати міксером. Чим вище температура гідролата, тим швидше відбувається загелювання. В готовий гель завести бамбукові ізофлавони, пептид, ефірні олії. Законсервувати сироватку, перелити в зручний флакон.

Зволожуюча косметика:

Суха шкіра

Фукогель

Крем-гідрант для сухої шкіри