Лімфодренаж для схуднення: кавова олія і ніяких катувань

Лімфодренаж для схуднення: кавова олія і ніяких катувань

   Лімфодренаж — наріжний камінь схуднення. Взагалі-то, підросли об‘єми тіла часто є водою, а не жиром. Тіло дорослої людини може набрякати, причому, у дам набряклість спостерігається частіше. Так придумала природа: циклічні зміни неминуче позначаються на об‘ємах і масі тіла. Що робити? Ходити на лімфодренажний масаж хоча б раз на 4 тижні і самостійно контролювати набряклість за допомогою лімфодренажних гелів з м‘яткою та кавою.

   Пептиди для схуднення — чудова ідея, проте для цього потрібно точно знати, що в організмі є реальний жирок. Пептид антицелюлітний Ucpeptide V вводиться в креми в дозуванні 1% — цього достатньо для контролювання жирку на тілі, однак без фізри або сауни не обійтися.

   Чому рекомендуємо лімфодренажний догляд? Це допомагає уникнути застою рідини в міжтканинних просторах. Саме застій провокує появи т. зв. апельсинової кірки і подальшого розростання жирових клітин. Грамотний «розгін» лімфи за допомогою масажу і косметичних гелів не просто стоншує силует, а й додає сил — в здоровому тілі здоровий дух!

Лімфодренаж як надійний засіб від целюліту і набряклості

   Олійка з лімфодренуючим ефектом зазвичай містить активні компоненти (пептид, ефірну олію) та основу-мікс з рослинних олій. Застосовувати такий засіб просто: легкі олії миттєво вбираються в шкіру, особливо якщо їх розігріто масажем або гарячою ванною. Будь-яку базову олію прийнято наносити на вологу шкіру, ефект від такого регулярного догляду незмінно тішить. І не вірте обивательським твердженнями, що олія липка й масна!

   Користь лімфодренажної олії для схуднення очевидна, а систематичний догляд, спрямований на розгін лімфи, робить чимало корисного:

а) прискорює потік крові і лімфи, позбавляючи тканини від баластних і токсичних речовин;

б) прискорює метаболізм, не дозволяючи зайвим грамам «налипати» на нас;

в) сприяє жироспаленню за рахунок посилення кисневого живлення клітин;

г) вичавлює з тканин надлишок застояної рідини — це корисно.

Рецепт лімфодренажної олійки для схуднення

   Рецепт виключно простий, створити лімфодренажну олійку в домашніх умовах можна за лічені хвилини. Наш фірмовий рецепт «похудальної» олії містить найцінніший жироспалюючий компонент (кавова олія), ефірні олії та знаний антицелюлітний пептид Ucpeptide V.

   Нашу олію можна застосовувати не тільки як масажну або косметичну, вона прекрасно зарекомендувала себе і як обгортання. Універсальний склад містить дюжину компонентів, будь-який з них можна придбати в інтернет-магазині «Зульфія».

Олія для тіла «Лімфодренаж», 100 мл

- олія виноградних кісточок — 40 мл

- олія солодкого мигдалю — 20 мл

- олія насіння гірчиці — 15 мл

- олія насіння граната — 5 мл

олія кави — 5 мл

- СО2-екстракт фукуса — 2 мл

- СО2-екстракт кмину чорного — 1 мл

- СО2-екстракт каштана кінського — 1 мл

пептид антицелюлітний Ucpeptide V — 1 мл

- ефірна олія грейпфрута — 30 крапель

- ефірна олія м'яти перцевої — 20 крапель

- ефірна олія неролі 3%-ва — 15 крапель

- ефірна олія кориці листя — 15 крапель

- ефірна олія кипариса — 10 крапель

ефірна олія імбиру — 10 крапель.

   У флаконі змішати компоненти, струснути і нанести на шкіру. Зберігати будь-які масла потрібно в темному місці при кімнатній температурі не довше півроку. Втім, за цей час флакон з 100 мл лимфодренажної олійки у вас закінчиться.

   Ось такий простий рецепт підтримки стрункості фігури — уникайте набряклості, тоді тіло не буде «розбухати» і псувати вам настрій. Наостанок маленький натяк: плавання є оптимальним видом фізнавантаження для жінок: ніякого поту, катування, позамежних акробатичних зусиль. Давно відмічено, що саме вода «виточує» акуратну фігурку і неминуче робить наш силует стрункішим.