Новачкам на замітку: як зробити масляний бальзам

Новачкам на замітку: як зробити масляний бальзам

   Бальзам, створений на виключно масляній основі — чудовий косметичний засіб, особливо якщо мова йде про догляд за шкірою, схильної втрачати вологу. Або про стопи, які чим ніж ні намаж, все одно залишаються сухими. Щільні масляні структури відмінно зарекомендували себе і в зимовому догляді. Як же ж зробити масляний бальзам?

 Принцип створення масляного бальзаму

   Косметичний засіб «масляний бальзам» не містить в своєму складі води або водорозчинні компоненти. Різні олійки, батери, жиророзчинні складові та ефірні олії — ось з чого складається масляний бальзам.

   Збите масло теж відноситься до підвиду бальзамів, тільки його створення займає трохи більше часу.

   Пропорція масляного бальзаму проста: 50% твердих масел (батери), 40% рідких олій, 5% активів. В якості активів ідеальними є СО2-екстракти та ефірні олії.

 Як правильно користуватися масляним бальзамом

   З огляду на, те що бальзам зовсім не містить води в своїй формулі, логічно припустити, що зволоження шкірі все одно знадобиться. Звідки ж його взяти? На допомогу приходить різноманітність сучасної косметики: мінеральні спреї, гідролати, гіалуронові місти, сироватки гелевої консистенції. Будь-який з цих засобів відмінно лягає під масляний бальзам.

   Можна навіть не чекати повного вбирання — по вологій шкірі масляна текстура розподіляється куди легше. Таким чином можна варіювати консистенцію бальзаму в залежності від потреб шкіри. Багато косметист віртуозно опанували цю техніку і привели шкіру в ідеальний стан.

   Ще один важливий момент про нанесення бальзаму або збитого масла на шкіру: необхідну кількість засобу прийнято розтирати в руках, щоб трошки нагріти його.

   Отже, є два класичних способу використання бальзаму:

а) розпорошити на шкіру водний засіб (спрей, гідролат, сироватка) і нанести поверх бальзам;

б) взяти горошинку бальзаму, пшикнути туди гідролата і розтерти між долонями. Отриманим засобом побалувати шкіру.

 Бальзам захисний «Універсальний», 50 г

   Бальзам надійно захищає шкіру в будь-який час року. Крім того, безводний засіб живить і розгладжує шкіру, пом'якшує суху шкіру п'ят, ліктів, є корисним для кутикули. Ніжна масляна структура — відмінний вихід в тому випадку, коли шкіра швидко втрачає вологу, вітаміни А і Е виступають антиоксидантами.

батер ши органік — 20 г

- какао-масло — 15 г

- олія пінника лугового — 5 г

- олія граната — 3 г

ланолін фармакопійний — 5 г

- вітамін Е масляний — 10 крапель

- вітамін А масляний — 10 крапель

- ефірна олія лаванди — 10 крапель

- ефірна олія м'яти — 10 крапель

- ефірна олія гваякового дерева — 2 краплі.

   На водяній бані розтопити компоненти, змішати і перелити в баночку. Додати ефірні олії.

   Консистенція готового охолонувшого бальзаму буде помірно твердою, хоча засіб приємно плавиться при контакті зі шкірою.