Пептиди в косметиці

Пептиди – це низькомолекулярні сполуки, що складаються з амінокислот. Вони являють собою короткі ланцюжки білків, що містять від 2 до 50 мономірних одиниць. Пептиди в капсулах або таблетках широко використовують у медицині. Їх застосовують у комплексній терапії для лікування багатьох хвороб та поліпшення стану людини. Але ще більшу популярність речовини мають у косметології. Додавання пептидів у креми, маски та інші засоби підсилюють синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти, запобігаючи передчасному старінню шкіри.

Пептиди в косметиці

Як працюють пептиди

Щоденний догляд допомагає надовго зберегти молодість та красу. Пептиди здатні швидко та глибоко проникати в клітини, стимулюючи вироблення нових білкових з'єднань. Різні види впливають на шкіру таким чином:

  • покращують вироблення колагену та еластину;
  • розслаблюють м'язи та позбавляють від мімічних зморшок;
  • підвищують рівень захисту шкіри від негативного впливу навколишнього середовища;
  • запускають процес регенерації;
  • утримують вологу;
  • допомагають швидко відновитися при запаленні та подразненні.

Кожен вид низькомолекулярного з'єднання виконує свою задачу. Щоб косметика працювала ефективніше, застосовують їх у комплексі. Пептиди не викликають алергії.
Основні види пептидів Розрізняють натуральні та синтетичні короткі ланцюжки амінокислот. У косметології найпопулярнішими є наступні види:

1. Сигнальні. Активізують вироблення структурних речовин, запускають регенерацію після закінчення життєвого циклу клітин.

2. Стабілізатори. Відновлюють шкіру після стресу, підвищують захисні функції, усувають наслідки негативного впливу середовища.

3. Імуномодулятори. Зміцнюють шкіру, знімають запалення, регенерують сполучну тканину, підтримують синтез колагену.

4. Міорелаксанти. Імітують дію ботоксу. Розгладжують мімічні зморшки та запобігають
утворенню нових складок.

Зареєстровано близько 600 видів коротких ланцюжків амінокислот, що застосовуються як добавки в косметику, кожен із яких діє певним чином.

Пептиди в косметиці

Особливості вибору пептидів

Бажаєте посперечатися з віком? Пропонуємо купити пептиди для догляду за шкірою, зміцнення волосся та нігтів. У каталозі представлений асортимент інноваційних комплексів, введення яких у косметичні засоби надає їм здатність продовжувати молодість. Під кожною позицією є опис, у якому наведені дозування та розчинність субстанції, завдяки чому використання не складає труднощів.

Пептиди додають у креми, гелі, сироватки та іншу косметичну продукцію. Короткі білкові сполуки збільшують дію інших корисних речовин, допомагаючи їм глибше проникнути в шкіру та легше засвоїтися.

Вибрати та купити пептиди для косметики можна як вроздріб, так і оптом. Доставку продукції здійснюємо по Україні та СНД. Посилки відправляємо в день замовлення, всі товари забезпечені сертифікатами.