Одноразові маски для обличчя
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Одноразові маски для обличчя

Гіалуронова косметика

глибоко зволожить шкіру. Просочить тверду маску розчином, і коли вона перетвориться в ганчірочку, нанесіть тканину на 3-15 хвилин на обличчя. Шкіра свіжіє і розгладжується вмить!

  • штука

5,00 ₴

5,00 ₴

local_shipping Безкоштовна доставка. З 15.12.2023 тільки для замовлень понад 2000 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Можливо вам також сподобається

Одноразові маски для обличчя

Зовнішній вигляд: тверда таблетка, білого кольору

Матеріал: стисла бавовна

Зволоження шкіри

Маска-таблетка, компактна і потрібна для краси. Обов'язковий елемент програм догляду за собою. Колагенова, зволожуюча, йогуртна або матуюча маска тепер доступна як ніколи.

Шкіра завжди жадає вологи, особливо при перепадах вологості. Маски максимально комфортно вирішать проблему додаткового зволоження шкіри. Йогурт-концентрат або елементарний лосьйон-зволоження, яким просякнута маска, наноситься на 3-30 хвилин на обличчя. Шкіра свіжіє і розгладжується вмить!
М'які бавовняні маски за ті 15 хвилин, що вони знаходяться на обличчі, віддають всю вологу верхнім шарам шкіри. Дуже зручно у вологому вигляді розташовуються на обличчі.
Інструкція по застосуванню. Приготуйте тепленький розчин: тонік, гідролат, гель алое-віра, білковий гідролізат, глиняний розчин, кефір або інший склад для маски. Покладіть в нього таблетовану маску, а через хвилину-другу вийміть її, розправте і накладіть на обличчя на 15 хвилин. Можете придбати готовий набір: розчин і маски.
Повірте, зручніше процедури не придумати: чисто, просто, результативно.
Особливу красу такий ненав'язливий косметичний догляд набуває в поїздках і подорожах. Хіба мало що - а тут під рукою експрес-маска. І ви знову на висоті!

02524
Новий
244 од.
chat Коментарі (13)