Пуре Омега/Pure omega (відновлююча антивікова сироватка)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Новий

Пуре Омега/Pure omega (відновлююча антивікова сироватка)

Сироватка для догляду за шкірою

Поліпшує бар'єрні властивості шкіри та міжклітинні зв'язки, посилює синтез церамідів, створює антибактеріальний ефект, є антиоксидантом.

  • 5 мл
  • 15 мл

222,00 ₴ Без податку

222,00 ₴ без податку

local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1000 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Пуре Омега/Pure omega

Склад: Oleic Acid, Octadecadienoic Acid, Linolenic Acid, Palmitic Acid, Arachic Acid, Stearic Acid, Gondoic Acid, Myristic Acid

Номінальний об'єм: 5 мл, 15 мл

Властивості: енхансер, емолент, регенерант

Зовнішній вигляд: масляниста рідина від солом'яно-жовтого до світло-коричневого кольору із специфічним ароматом

Інноваційна відновлююча антивікова сироватка Pure omega – це все найкраще для догляду за шкірою обличчя та тіла в області антивікового догляду в одній чуттєвій текстурі. Pure omega - суміш жирних активних омега 3-6-9 кислот, які покращують рухливість клітинних мембран, оптимізують ліпідний баланс, стимулюють синтез гіалуронової кислоти, посилюють водну матрицю дерми і природний захист шкіри від окислювання. Засіб сприяє покращенню стану шкіри на ділянках, схильних до старіння, та допомагає зберегти її пружність, контурність, перешкоджає втраті вологи внаслідок вікових змін та пошкоджень, заспокоює шкіру.

Має подвійну можливість використання: як готовий виріб і як сировина для виробництва кометики.

Спосіб застосування для всіх типів шкіри

Зранку або ввечері нанесіть 3-5 крапель засобу на пальці рук, потім на чисту шкіру обличчя, шиї чи тіла, ретельно розтираючи ніжними рухами. Ви можете використовувати концентрат самостійно або наносити під інші засоби догляду для посилення їхньої дії та збільшення ефекту: з кремами, масками для догляду за проблемною та зрілою шкірою, із засобами для догляду за обличчям, руками, ногами, зі зволожуючою, регенеруючою чи захисною дією. Після нанесення на чутливу шкіру можлива поява легкої почервоніння, яка проходить самостійно за кілька хвилин.

Не рекомендується наносити на відкриті рани. Не допускати потрапляння на слизові оболонки, уникати зони довкола очей. Не використовувати при чутливості до складових компонентів.   

Як застосовувати в косметиці:

  • креми, маски для сухої, обвітреної шкіри, схильної до негативного впливу зовнішнього середовища — до 20% у масляну фазу
  • для полегшення перебігу екземи, атопічного дерматиту, псоріазу — 10% у доглядові засоби
  • для шкіри, схильної до акне — 5%
  • у суміші для масажу — до 25% з баттерами
  • в якості основи для масляних лікувальних сироваток для шкіри з псоріазом й атопічним дерматитом — до 25% у суміші

Вводити в жирну фазу. Не допускати тривалого нагрівання. Зберігати в сухому темному місці, не допускати потрапляння прямих сонячних променів.

Зберігання: при температурі не вище 25°С, під закритою кришкою, у захищеному від дітей місці.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

07243
Новий
5 од.
Можливо вам також сподобається
chat Коментарі (0)