Міка серіцит матова

Новий товар

Міка матова

важлива для декоративної косметики, особливо в догляді за лискучою або нерівною шкірою. Оптично вирівнює, поглинає шкірний жир, надає шкірі свіжість

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


20,00 грн

  • 5 г

Додати до списку бажань


Міка серiцит матова

IUPAC: Mica Sericit, Magnesium Stearat

Зовнішній вигляд: біла легка пудра без блиску

Ефект на шкірі: матуючий

Матова міка серiцит в мінеральній косметиці — це нагальна потреба для тих, чия шкіра недостатньо зволожена і виділяє надлишок себума. Матуючі засоби неодмінно включають в себе компоненти, які поглинають шкірне сало і забезпечують матовість. Один з таких натуральних компонентів — наша матова міка. Введення 3-5% в звичайну емульсію забезпечить матовий фініш на весь день.

Як зробити шкіру матовою на весь день без ефекту «крейдяної маски»? Скористайтеся мінеральною вуаллю або пудрою, куди входить матова міка: засоби ці прості в створенні і використанні. Вуалі відмінно зарекомендували себе: протягом десятка років візажисти на телебаченні переходять на натуральні пудрові засоби для приборкання вічно блискучих лобів і носів.

Матова міка в складі мінеральної пудри або крему абсолютно непомітна, але матуючий ефект її досить тривалий. Протягом 8 годин пудра надійно профілактує зрадницький блиск, до того ж доглядає за шкірою.

Стеарат магнію, що входить до складу, дозволяє міці легко змішуватися з пігментованими, ідеальна пропорція для тіней — 1 частина матової і 2 частини кольорової.

 Властивості в мінеральній косметиці:

- надає пудрам ефект матовості,
- відмінне прилягання до шкіри і повна невидимість,
- поглинає надлишок шкірного сала,
- легко змішується з іншими сипучими компонентами.

 Косметичне застосування:

1-25%, до 45% в коригувальних засобах

- матуюча пудра та рідкі засоби — 1-10%,
- вуаль і напівпрозорі пудри — 1-5%,
- декоративна косметика для шкіри, губ, очей — 1-25%.

Посилення адгезії мінеральних складів до шкіри: діоксид титану з метиконом, міка шовкова ультратонка, мікрогранули кремнію

Зроблено в США

Зберігання: щільно запечатана тара

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2021-01-11

Для Евгении

Здравствуйте, Евгения. Точной даты поставки, к сожалению, сказать не можем - карантинные ограничения. Поэкспериментировать можно с Микой сатиновой https://zulfiya.ua/mineralnaya-kosmetika/3316-mika-satinovaya?search_query=mika&results=19.

Оцінка 
2021-01-10

Подскажите

Доброе время суток! Подскажите, когда будет в наличии? И можно ли чем-то заменить. (использую для приготовления минеральной тональной основы). Спасибо

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Міка серіцит матова

Міка серіцит матова

Міка матова

важлива для декоративної косметики, особливо в догляді за лискучою або нерівною шкірою. Оптично вирівнює, поглинає шкірний жир, надає шкірі свіжість

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку