Басма індійська чорна
Аюрведичний пігмент
для волосся, темного і дуже темного. Зміцнення волосся, оздоровлення шкіри голови. Корисні ополіскування для поглиблення кольору волосся брюнеток.
local_shipping Безкоштовна доставка лише для замовлень понад 2000 гривень — по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Басма індійська чорна
INCI: Indigo (Indigofera Tinctoria) Leaf Powder
Зовнішній вигляд: сіро-зелена пудра листя індігофери
Розчинність: набухає в гарячій воді, утворюючи темну пасту з приємним трав'яним запахом
Натуральне фарбування волосся
Айшварія Рай віддана басмі і хні: саме ці природні барвники роблять її волосся таким дивно сильним і блискучим, з глибоким темним кольором. Справа в тому, що індійська басма містить активи, які при фарбуванні потужно живлять стрижень і корінь волосся. В результаті пасма не просто змінюють колір, а стають шовковисті, слухняні, сильніші.
Брюнеткам оживити колір і зміцнити волосся допомагає настій басми. На 1 л теплої води потрібно всього 2 ложки басми (або хни), після 20-хвилинного настоювання обполосніть настоєм волосся. Просушіть волосся темним рушником, висушіть як звичайно.
У басмі присутній індігоферин (синій пігмент), тому дует «басма-хна» так затребуваний. До синього пігменту басми додається червоний пігмент хни, що не дозволяє волоссю купувати зелений відтінок, якого так остерігаються початківці.
Басма фарбує волосся в відтінки темного: від живого каштанового до синьо-чорного. Колір залежить від пропорції «басма-хна». Правило нескладне: більше басми - чорніше тон. Зазвичай хною і басмою леді зафарбовують сивину. Колір волосся після фарбування довго зберігає природний і спокійний тон, волосся виглядає доглянутим до самих кінчиків, коріння зміцнюються, а лупа зникає.
Хочете матове або блискуче волосся після фарбування? Басма дозволяє і таке інше. Для блиску додайте в фарбу олію (кокосу, аргани, авокадо, оливи), закутайте голову поліетиленом і тримайте фарбу необхідний час. Без олії, термоефекту і поліетилену отримаєте матовий ефект після фарбування. Фарбування займає 4-8 годин.
Як часто можна фарбувати волосся? Звичайна практика - оновлення кольору - необхідна раз в 2-3 місяці. Тоді не буде видно різниці в пигментированности волосяного стрижня. Плюс додатковий блиск, зміцнення і доглянутий вигляд. Процес забарвлення вимагає вправності: басма дуже швидко окислюється на повітрі, тому заварену пасту мікродозами треба максимально швидко наносити на волосся. Там нехай і окислюється (синіє) вам на здоров'я!
Технологія. Заварити басму гарячою водою 90 ° С, перемішати, додати рослинну олію, перемішати і нанести на волосся. Краще басму заварювати дрібно: маленькі порції гарантують свіжість пігменту.
Поради. При роботі з басмою не забувайте про її стійкість, потрібно надіти рукавички, а шкіру шиї закрити пелериною. Запарюють пудру басми окропом. Наносять склад на свіжовимите і трохи вологе волосся. Лінію росту волосся обробіть рослинною олією або жирним кремом. Для приготування пасти використовуйте скло, кераміку, пластик, ніякого металу! Змивати басму з волосся потрібно без шампуню: грунтовно промийте волосся водою, нанесіть кондиціонер і змийте його. Для максимального фарбувального ефекту не мийте голову 3 доби: пігмент в цей період дозріває на волоссі як барвник і проявляє кращі свої відтінки. Але навіть після першого фарбування видно темний благородний колір волосся.
Властивості:
- Натуральний пігмент;
- Рятує від лупи;
- Зміцнює волосся;
- Себомодулююча.
Косметичне застосування:
10-100%
- Фарбування волосся - 10-100%
- Настої і ополіскування волосся - 10-20%
Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ
- chevron_left
- 1
- 2
- chevron_right