Баночка-термос Люкс 30 мл

04142

Новий товар

Високоякісний пластик

використовується всіма косметичними брендами: зручно, красиво і економно. Доступ до внутрішньої склянки дає можливість декору косметичної тари Детальніше

Наразі товар відсутній

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


29,00 грн

Додати до списку бажань


Колір прозорий
Колір кришки білий
Об'єм 30 мл

Баночка-термос Люкс 30 мл

з можливістю заміни внутрішньої склянки. Високоякісний пластик використовується всіма косметичними брендами: зручно, красиво і економічно.
Об'ем: 30 мл
Матеріал: прозорий і білий пластик

Елегантна баночка для косметики класу люкс: прозора зовнішня частина і пластиковий знімний контейнер-стакан всередині. Легким рухом руки звичайна баночка перетворюється в термос: потрібно лише вставити в неї білосніжний внутрішній стакан. Кришка-гвинт надійна і проста.
Декорування такої баночки-трансформеру можна проводити двояко: клеїти етикетку або на зовнішню частину скла, або на сам пластиковий стакан. В останньому випадку етикетка не дряпається і не намокає, а красиво проглядає крізь прозорий пластик. 

 

Оцінка 
2019-01-04

для Елены

Приносим свои извинения, за такую оплошность. Вышлите, пожалуйста, ваши координаты в службу поддержки, чтобы менеджер мог с вами связаться и уточнить все нюансы по данному товару.

Оцінка 
2018-12-29

Как вынуть внутренний стакан?

Он не вынимается совершенно, держится намертво. При попытке поддеть его чем-нибудь за край, остаётся отметина. И он все равно не вынимается, похоже что приклеен. Баночка красивая, но не полностью соответствует описанию.

Оцінка 
2016-07-28

Ответ

Да, будет 10%. Звоните к нам и уточняйте цену опт на любой товар.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-07-27

Стоимость

Добрый день! При покупке 100 шт будет ли какая-то скидка? Спасибо

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Баночка-термос Люкс 30 мл

Баночка-термос Люкс 30 мл

Високоякісний пластик

використовується всіма косметичними брендами: зручно, красиво і економно. Доступ до внутрішньої склянки дає можливість декору косметичної тари Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку