Вакуумний флакон 30 мл

04796

Новий товар

Вакуумний флакон

важливий в косметичнiй індустрії: повітря не проникає в тару, що дозволяє максимально захистити вміст флакону від окислення. Об'єм 30, 50, 100, 150 мл

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


49,00 грн

Додати до списку бажань


Колір білий
Об'єм 30 мл

Вакуумний флакон 30 мл

Дозування 1 натискання: 0,1-0,15 мл
Об'єм: 30 мл
Висота з ковпачком: 81 мм
Матеріал: білий глянсовий пластик (диспенсер і головка), прозора або біла пластмаса (ковпачок)

Вакуумний диспенсер стане справжньою окрасою ванної кімнати або косметичного кабінету: лаконічний флакон з білого глянсового пластику виглядає професійно й стильно. Сучасна вакуумна система верхнього завантаження вмісту дуже проста: творці домашньої натуральної косметики оцінять гігієнічність і простоту в експлуатації, яку пропонує ця модель.

Купити косметичну тару сьогодні не проблема, але покупцеві деколи складно зробити вибір. Пропонуємо довірити свої креми, емульсії і сироватки вакуумнiй тарі: протягом багатьох років вона зарекомендувала себе як надійний і елегантний партнер для рідкої та кремоподібної косметики.

Широкий отвiр та вiдсутнiсть трубочки робить цю тару зручною для емульсiй будь-якої густини.

Професійна тара для кремів, пінок і мусів видає економічну кількість косметичного засобу: одне натискання за обсягом дорiвнює 0,1-0,15 мл, відзначає виробник. Флакон запропоновано в чотирьох об'ємах: 30, 50, 100 і 150 мл.

Як скласти флакон: необхідно наповнити порожній флакон засобом, після чого примусово з'єднати головку і диспенсер до клацання. Вакуумна упаковка готова до застосування.

Оцінка 
2018-07-16

Когда будет в продаже

Дмитрий, ожидаем флаконы до 20 июля.

Оцінка 
2018-07-11

тара

Когда будут такие флаконы?

Оцінка 
2018-03-19

МНОГОРАЗОВЫЙ

Флакон этот, как оказалось, очень легко разобрать. Берем нож, вставляем его в бороздку между верхом и низом флакона и с небольшим усилием поворачиваем лезвие по часовой стрелке). Поддается легко, даже царапинки не остается, тупая сторона ножа или пластиковая карта тоже сгодится.
Плоскогубцы -- это интересное решение, но попробуйте разъединить половинки флакона по моему методу :) Не пожалеете.

Оцінка 
2018-01-16

НЕ СМОГЛА СОБРАТЬ

У кого-то не получилось разобрать, а у меня и собрать не получилось. Как обезьяна, проигралась полвечера и бросила в ящик

Оцінка 
2017-08-22

Пластиковая тара!

Здравствуйте, пластиковая тара в частом использовании, особенно, в косметических
целях одноразовая. Можно использовать в домашних условиях, предварительно нужно хорошо очистить и обработать изопропиловым спиртом.

Оцінка 
2017-08-17

Повторное использование

Люди, поделитесь опытом, как легко открыть такой флакон, когда крем закончился? Флакон разбирали всей семьей, мучились долго и по-разному, в итоге победили плоскогубцы. Промыла, загрузила новый крем, собрала- все работает. Но неужели каждый раз придется такие манипуляции проводить? Или мы просто криворукие? Вообщем, нужны советы по разборке

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-06-23

!!

Хорошая баночка!Я очень довольна!

Оцінка 
2017-05-11

Очень красивая тара

Тара недешевая,но стоит того. Красиво и удобно, Думаю, даже можно по второму разу ее использовать. :-)
Скажите, а силиконовых баночек для массажа нет у вас?

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Вакуумний флакон 30 мл

Вакуумний флакон 30 мл

Вакуумний флакон

важливий в косметичнiй індустрії: повітря не проникає в тару, що дозволяє максимально захистити вміст флакону від окислення. Об'єм 30, 50, 100, 150 мл

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку