Діоксид титану мікронізованний

Новий товар

Крем для засмаги

Сучасний інноваційний діоксид титану (ДТ) отримано з природного мінералу ільменіту (титанистий залізняк). Для поліпшення властивостей покритий силіконом симетиконом, що робить ДТ бездоганним для створення домашньої косметики: його легко диспергувати у воді і  в олії. Надає емульсіям приємність нанесення і ніжну текстуру, в сонцезахисних засобах доброзичливий до силікону.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


56,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


Діоксид титану мікронізованний 

INCI: Titanium Dioxide, Alumina, Simethicone
Зовнішній вигляд: найлегша пухка біла пудра, без запаху
Синоніми: білий косметичний пігмент, рутил, брукит, тіпак, зопак, титановий ангідрид
Розчинність: не розчиняється, але відмінно диспергується в олії, тригліцеридах, гліцерині
Чистота:> 98%, надтонка очистка
Розмір частинок: 10-20 нанометрів
pH 7,3-8,3 (10% розчин)
УФ-захист: часткова. Відображає і поглинає промені діапазону УФА. Введення 1% дорівнює СЗФ 2-2,5

Мінімально розбілюється по шкірі: адже чим менше розмір часток, тим слабкіше білий слід. Мікронізований ДТ затребуваний в косметиці, оскільки він більш прозорий, ніж звичайний. Має чудове зчеплення з шкірою і гарантує надійний УФ-захист. Дітям до 5 років мікронізована версія ОЦ не потрібна, користуйтеся звичайною.

Є фізичним (мінеральним) екраном, який перекриває шлях УФ-променів. Мікронізований ДТ потужно відображає і розсіює промені спектру УФВ і УФА2, тому якщо потрібний повномасштабний захист, то зведіть ДТ з оксидом цинку або оксибензоном.

Використовують його соло або в поєднанні з іншими УФ-фільтрами, що розширює діапазон і підвищує ефективність захисної дії. Залежно від конкретних умов його застосовують як наповнювач, як білий пігмент для кремів і мила, пудри і декоративної косметики (відтінків помади, рум'яна, тіні кремові, коректори).

Фізичні фільтри починають працювати відразу після нанесення засобу на шкіру, в той час як активність хімічних фільтрів проявляється в середньому через півгодини, тому діоксид титану і оксид цинку (фізичні УФ-екрани) вкрай популярні в сонцезахисних засобах. Білошкірим варто пам'ятати про солнцезахист, вводячи його в денні креми для шкіри, мінеральну пудру. Цей ДТ добре змішується з силіконом, тому сміливо вводите його в рецепт праймерів.

Мінеральні пудри та основи обов'язково містять в складі цей УФ-екран, до того ж жирній шкірі ДТ потрібен як поглинач жиру. МДТ не забивається в складочки і не створює ефект крейдяної маски, в обумовлених дозуваннях (2-10%), зрозуміло. Зате відмінно вирівнює тон шкіри.

 Властивості:

- Легко пігментується,
- УФ-екран,
- Наповнювач для косметики,
- Покриваність в декоративній косметиці,
- Слабке матування.

 Косметичне застосування:

диспергується в олійній фазі, 2-15% (1% = СЗФ 2-2,5)
- Суміші з органічним УФ-фільтрами - 2-7%,
- Моноекран для УФ-променів - 2-15%,
- Мінеральна косметика - 2-10%,
- Бальзами і помади для губ - 1-5%,
- Підфарбовування косметичних засобів - 2-10%,

Корисно знати довжину хвиль променів: УФА1 = 340-400 нм, УФА2 = 320-340 нм, УФВ = 290-320 нм. Напис на сонцезахисній косметиці «Broad Spectrum» означає повномасштабний захист широкого спектру А і В (290-400 нм).
Зберігання: щільно закупореним, в сухому темному місці

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-09-29

Для Елены Ш

Здравствуйте, Елена! Мы не являемся производителем данного компонента. Информация на сайте указывается согласно сертификату качества от производителя.

Оцінка 
2020-09-20

Диоксид титана

Напишите пожалуйста,если размер частиц до 100 нанометров,то получается что этот диоксид титана не микронизированный...а нано?

Оцінка 
2020-06-15

Для Натальи Б

Здравствуйте, Наталья! Да. Можете добавить диоксид титана в готовое масло.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2020-06-15

Готовое масло

Подскажите пожалуйста, можно ли добавить диоксид титана в готовое масло для загара?

Оцінка 
2019-06-04

для Алены

Здравствуйте! Такие измерения помола, нам предоставляет производитель)))

Оцінка 
2019-06-03

Размеры

Здравствуйте.
У меня не отзыв, а вопрос. Не нашла, куда вопросы задавать, извините.
У вас на все ДТ, даже на микронизированный, размеры указаны в нанометрах. Можно уточнить, так ли это? или все-таки в микронах (мкм)? Микронизированный и наноразмерный все-таки отличаются. Спасибо

Оцінка 
2017-06-26

TiO2

Диоксид титана может навредить лишь при вдыхании, постоянном, причем - это да. Коже он навредить вряд ли сумеет, если вовремя очищать и питать.
Микронизированные версии любых порошков вредят при вдыхании, в кожу излишне глубоко внедриться просто не умеют: работают на поверхности.

Оцінка 
2017-06-23

Вопрос

В инете много информации о вреде микронизированного диоксида титана, так ли это?

Оцінка 
2015-05-28

для детей от 5 лет

детя до 5 лет микронизированный не нужен.

Оцінка 
2015-05-28

уф защита для самых маленьких

Подскажите, можно использовать защитные кремы от солнца с этим диоксидом и оксидом цинка (тоже микронизированным) для деток?

Оцінка 
2014-10-24

молодец

наловчилась делать тональные кремы. Именно с этим ДТ. Долго придумывала, лучше всего получается завести в глицерин ДТ, потом добавить щепоть пигментного концентрата. Диспергировать надо тщательно. И уже потом сэмульгировать крем! Пробывала добавлять в уже готовый крем, тоже нормально. дает текстуру приятную по любому.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-05-26

мастхэв для минералки

для минеральной пудры идеальный!! Лицо ухоженное, нет мелового эффекта. Даю в летнюю пудру 12% ОЦ и 15% ДТ микронизированных, -кожа как персик, мэйкапа не видно!

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-04-26

годность

Какой срок годности?

  • 1 з 3 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Діоксид титану мікронізованний

Діоксид титану мікронізованний

Крем для засмаги

Сучасний інноваційний діоксид титану (ДТ) отримано з природного мінералу ільменіту (титанистий залізняк). Для поліпшення властивостей покритий силіконом симетиконом, що робить ДТ бездоганним для створення домашньої косметики: його легко диспергувати у воді і  в олії. Надає емульсіям приємність нанесення і ніжну текстуру, в сонцезахисних засобах доброзичливий до силікону.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку