Діоксид титану мікронізованний
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Тимчасово відсутній

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Діоксид титану мікронізованний

Крем для засмаги

Сучасний інноваційний діоксид титану (ДТ) отримано з природного мінералу ільменіту (титанистий залізняк). Для поліпшення властивостей покритий силіконом симетиконом, що робить ДТ бездоганним для створення домашньої косметики: його легко диспергувати у воді і  в олії. Надає емульсіям приємність нанесення і ніжну текстуру, в сонцезахисних засобах доброзичливий до силікону.

66,00 ₴

66,00 ₴

block Тимчасово відсутній

local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1500 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Діоксид титану мікронізованний 

INCI: Titanium Dioxide, Alumina, Simethicone
Зовнішній вигляд: найлегша пухка біла пудра, без запаху
Синоніми: білий косметичний пігмент, рутил, брукит, тіпак, зопак, титановий ангідрид
Розчинність: не розчиняється, але відмінно диспергується в олії, тригліцеридах, гліцерині
Чистота:> 98%, надтонка очистка
Розмір частинок: 10-20 нанометрів
pH 7,3-8,3 (10% розчин)
УФ-захист: часткова. Відображає і поглинає промені діапазону УФА. Введення 1% дорівнює СЗФ 2-2,5

Мінімально розбілюється по шкірі: адже чим менше розмір часток, тим слабкіше білий слід. Мікронізований ДТ затребуваний в косметиці, оскільки він більш прозорий, ніж звичайний. Має чудове зчеплення з шкірою і гарантує надійний УФ-захист. Дітям до 5 років мікронізована версія ОЦ не потрібна, користуйтеся звичайною.

Є фізичним (мінеральним) екраном, який перекриває шлях УФ-променів. Мікронізований ДТ потужно відображає і розсіює промені спектру УФВ і УФА2, тому якщо потрібний повномасштабний захист, то зведіть ДТ з оксидом цинку або оксибензоном.

Використовують його соло або в поєднанні з іншими УФ-фільтрами, що розширює діапазон і підвищує ефективність захисної дії. Залежно від конкретних умов його застосовують як наповнювач, як білий пігмент для кремів і мила, пудри і декоративної косметики (відтінків помади, рум'яна, тіні кремові, коректори).

Фізичні фільтри починають працювати відразу після нанесення засобу на шкіру, в той час як активність хімічних фільтрів проявляється в середньому через півгодини, тому діоксид титану і оксид цинку (фізичні УФ-екрани) вкрай популярні в сонцезахисних засобах. Білошкірим варто пам'ятати про солнцезахист, вводячи його в денні креми для шкіри, мінеральну пудру. Цей ДТ добре змішується з силіконом, тому сміливо вводите його в рецепт праймерів.

Мінеральні пудри та основи обов'язково містять в складі цей УФ-екран, до того ж жирній шкірі ДТ потрібен як поглинач жиру. МДТ не забивається в складочки і не створює ефект крейдяної маски, в обумовлених дозуваннях (2-10%), зрозуміло. Зате відмінно вирівнює тон шкіри.

 Властивості:

- Легко пігментується,
- УФ-екран,
- Наповнювач для косметики,
- Покриваність в декоративній косметиці,
- Слабке матування.

 Косметичне застосування:

диспергується в олійній фазі, 2-15% (1% = СЗФ 2-2,5)
- Суміші з органічним УФ-фільтрами - 2-7%,
- Моноекран для УФ-променів - 2-15%,
- Мінеральна косметика - 2-10%,
- Бальзами і помади для губ - 1-5%,
- Підфарбовування косметичних засобів - 2-10%,

Корисно знати довжину хвиль променів: УФА1 = 340-400 нм, УФА2 = 320-340 нм, УФВ = 290-320 нм. Напис на сонцезахисній косметиці «Broad Spectrum» означає повномасштабний захист широкого спектру А і В (290-400 нм).
Зберігання: щільно закупореним, в сухому темному місці

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

03149
Новий
Можливо вам також сподобається
chat Коментарі (13)