Сірка осаджена

Новий товар

Аптечне мило

позбавить від прищів, оздоровить шкіру. Шампунь на сірці сприяє росту волосся, лікує лупу. Сірчані бальзами зміцнюють нігті.

Детальніше

Увага: Остання одиниця!

Для цього товару балів немає.


14,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Сірка осаджена

INCI: Сірка praecipitatum

Зовнішній вигляд: жовтий порошок із специфічним запахом

Розчинність: легко в Полісорбаті-80, нерозчинна у воді (диспергується) і спирті; частково розчинна у гарячій олії  1:100

Сірно-цинкове мило

Дерматологи давно довіряють сірці - вона оздоровлює шкіру, робить її рівною і чистою. Відлущувальні препарати сірки застосовуються при ластовинні та пігментних плямах.

Прекрасно сумісна з оксидом цинку. Ця парочка легко перемагає вугровий висип. Але оскільки сірка осаджена має різкий запах, скористайтеся бетациклодекстрином, який поглинає нав'язливий аромат.

Сірка використовується в багатьох аптечних прописах. Найбільш відоме молочко Відаля - бовтанка, що містить 5% сірки осадженої. Шкірі життєво необхідний цей елемент, тому скористайтеся Полісорбатом-80. Він з легкістю розчиняє сірку, нейтралізуючи при цьому специфічний сірчаний дух. Навіть 5% сірки в полісорбатній суміші не пахнуть! Такий сірчаний мікс зручно вводити в гідрофільну олію для вмивання шкіри, в мило або бельді для шкіри тіла.

Готові засоби від прищів часто містять сірку очищену (наприклад, крем Клерасил, гель Делакс-акне) і водорозчинну. Це дуже зручно, особливо для новачків. Шкіра тіла, схильна до акне і фолікулітам, славно відреагує на класичне сірчане мило (3-10%). Таке очищення оптимізує секрецію сальних залоз, мінералізує шкіру і злегка відлущує. У результаті шкірні покриви очищаються і оздоровлюються.

Аптечне лікувальне мило часто містить оксид цинку (1-2%) і саліцилову кислоту (1-3%): такий комплексний вплив вже точно винищить прищі! Для нейтралізації сірчаного запаху використовуйте бетациклодекстрин і ефірні олії, а для зволожуючого бонусу обов'язково вводьте фукогель або алое-віра.

Хороша сірка в шампунєвих бельді для лікування лупи. Миття голови з сірчаними шампунями гарантує чисту шкіру голови і посилення росту волосся: сірка ж джерело мікроелементів! Якщо запах сірки нав'язливий, скористайтеся МСМ.

Не забудемо талант сірки зміцнювати нігті. Суміш-догляд на батері з сіркою за три тижні допоможе позбавити нігті від крихкості, зміцнить кутикулу і саму нігтьову пластину.

 Властивості:

- слабка відлущувальна;
- стримує утворення комедонів;
- антисептик, підсушує,
- від лупи і себореї.

 Косметичне застосування:

0,5-5%,
- в лікувальному милі до 10%
- косметика лікувальна від акне - 2-6%,
- мило сірчане - 5-10%,
- шампуні від лупи - 2-4%,
- зміцнення нігтів - 3-5%,
- дерматопрепарати - 5-7%, в окремих випадках для змиваючих засобів
вводять 10%, застосовувати під контролем лікаря-косметолога.

Статті по темі. Рецепти і поради:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2018-07-25

Как использовать?

Татьяна, 5% полисорбата будет достаточно: серы берите в зависимости от задуманной формулы (как правило, её нужно очень мало).

Оцінка 
2018-07-23

Сера осажденная

В каком соотношении брать серу и полисорбат 80, подскажите, пожалуйста. Получила заказ и хочу использовать в шампунях и в креме.

Оцінка 
2018-02-02

растворить серу.

Скажите пожалуйста в каком % соотношении нужно брать серу и полисорбат 80? и нужно ли греть это все? мне кажется просто смешав не расстворится. и сколько от такой смеси можно вводить в продукт?

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-01-04

Рецепт

Здравствуйте, Ольга! Все рецепты вы можете найти в категории "Рецепты" и в блоге))

Оцінка 
2018-01-04

шампунь с серой осажденной

Напишите, пожалуйста, рецепты шампуня с этой серой (а можно еще и с мсм) с ПАВ или готовой базой. Пробую варианты, но пока неудачно - расслаивается. Аналогичный шампунь без серы получается.

Оцінка 
2016-11-01

Ответ

Растворимость: легко в полисорбате-80, нерастворима в воде (диспергируется) и спирте; частично растворима в горячем масле 1:100
Попробуйте в спирте, но нужно взбалтывать при каждом применении.

Оцінка 
2016-11-01

сера

в чем развести серу, если буду готовить тоник и там нет полисорбата и масла?

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Сірка осаджена

Сірка осаджена

Аптечне мило

позбавить від прищів, оздоровить шкіру. Шампунь на сірці сприяє росту волосся, лікує лупу. Сірчані бальзами зміцнюють нігті.