Сірка осаджена

Новий товар

Аптечне мило

позбавить від прищів, оздоровить шкіру. Шампунь на сірці сприяє росту волосся, лікує лупу. Сірчані бальзами зміцнюють нігті.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


11,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Сірка осаджена

INCI: Сірка praecipitatum

Зовнішній вигляд: жовтий порошок із специфічним запахом

Розчинність: легко в Полісорбаті-80, нерозчинна у воді (диспергується) і спирті; частково розчинна у гарячій олії  1: 100

Сірно-цинкове мило

Дерматологи давно довіряють сірці - вона оздоровлює шкіру, робить її рівною і чистою. Відлущувальні препарати сірки застосовуються при ластовинні та пігментних пятнах.

Прекрасно сумісна з оксидом цинку. Ця парочка легко перемагає вугровий висип. Але оскільки сірка осаджена має різкий запах, скористайтеся бетациклодекстрином, який поглинає нав'язливий аромат.

Сірка використовується в багатьох аптечних прописах. Найбільш відоме молочко Відаля - бовтанка, що містить 5% сірки осадженої. Шкірі життєво необхідний цей елемент, тому скористайтеся Полісорбатом-80. Він з легкістю розчиняє сірку, нейтралізуючи при цьому специфічний сірчаний дух. Навіть 5% сірки в полісорбатній суміші не пахнуть! Такий сірчаний мікс зручно вводити в гідрофільну олію для вмивання шкіри, в мило або бельді для шкіри тіла.

Готові засоби від прищів часто містять сірку очищену (наприклад, крем Клерасил, гель Делакс-акне) і водорозчинну. Це дуже зручно, особливо для новачків. Шкіра тіла, схильна до акне і фолікулітам, славно відреагує на класичне сірчане мило (3-10%). Таке очищення оптимізує секрецію сальних залоз, мінералізує шкіру і злегка відлущує. У результае шкірні покриви очищаються і оздоровлюються.

Аптечне лікувальне мило часто містить оксид цинку (1-2%) і саліцилову кислоту (1-3%): такий комплексний вплив вже точно винищить прищі! Для нейтралізації сірчаного запаху використовуйте бетациклодекстрин і ефірні олії, а для зволожуючого бонусу обов'язково вводите фукогель або алое-віра.

Хороша сірка в шампунєвих бельді для лікування лупи. Миття голови з сірчаними шампунями гарантує чисту шкіру голови і посилення росту волосся: сірка адже джерело мікроелементів! Якщо запах сірки нав'язливий, скористайтеся МСМ.

Не забудемо талант сірки зміцнювати нігті. Суміш-догляд на батері з сіркою за три тижні допоможе позбавити нігті від крихкості, зміцнить кутикулу і саму нігтьову пластину.

Властивості:

- слабка відлущувальна;
- стримує утворення комедонів;
- антисептик, що підсушує,
- від лупи і себореї.

Косметичне застосування: 0, 5-5%,
- в лікувальному милі до 10%
- косметика лікувальна від акне - 2-6%,
- мило сірчане - 5-10%,
- шампуні від лупи - 2-4%,
- зміцнення нігтів - 3-5%,
- дерматопрепарати - 5-7%, в окремих випадках для змиваючих засобів
вводять 10%, застосовувати під контролем лікаря-косметолога.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2016-11-01

Ответ

Растворимость: легко в полисорбате-80, нерастворима в воде (диспергируется) и спирте; частично растворима в горячем масле 1:100
Попробуйте в спирте, но нужно взбалтывать при каждом применении.

Оцінка 
2016-11-01

сера

в чем развести серу, если буду готовить тоник и там нет полисорбата и масла?

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Сірка осаджена

Сірка осаджена

Аптечне мило

позбавить від прищів, оздоровить шкіру. Шампунь на сірці сприяє росту волосся, лікує лупу. Сірчані бальзами зміцнюють нігті.