Гриндер

04502

Новий товар

Створення мінеральної косметики

без гриндера неможливе, адже найважливішим є змішання мік, присадок і пігментів. Саме гриндер робить мінеральну пудру однорідною і ефектною

Детальніше

Увага: Остання одиниця!

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 10 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 10 балів які можна конвертувати в сертифікат на 2,00 грн.


200,00 грн

Додати до списку бажань


Гриндер

Габарити: довжина 15 см, об'єм приймача 40 мл

Живлення: 3 батарейки ААА (у комплект не входять)

Швидкість: 18000 оборотів за хвилину

Рекомендована тривалість однієї сесії: 60-150 секунд

Матеріал: сталеві лопаті, алюмінієвий корпус, пластиковий приймач

Гриндер — це мініатюрний міксер і млинок в одному приладі, виглядає як ліхтарик, але роботу при цьому виконує важливу. За допомогою цього електроприладу сухі компоненти для мінеральної косметики перетворюються в повноцінні засоби декоративної косметики.

Гриндер — прилад досить потужний, щоб за півхвилини змішати сухі компоненти і пігменти до однорідного стану. Мінеральна вуаль, пудра, рум'яна або тіні створюються в одну мить, якщо під рукою у вас є арсенал для створення мінеральної косметики:
- гриндер,
- електронні ваги з точністю до 0,01 г,
- мірні ложечки,
- набір пігментів-оксидів заліза (червоний, жовтий, коричневий, синій),
- міка та інші компоненти,
- формула.

Купити гриндер означає позбавити себе від марної нудної роботи — перетирання компонентів для мінеральної косметики вручну. Об'єм приймача гриндера становить 40 мл — цього більш ніж достатньо для створення мінеральної косметики.

Гриндер працює від трьох мініпальчикових батарейок, його легко чистити, прилад простий в експлуатації. Невеличка порада: не варто капати в пластиковий приймач гриндера ефірні олії, вони неодмінно залишать непрозорі плями на прозорій пластмасі.

Запобіжні заходи: включати тільки із закритою кришкою, щоб уникнути травмування гостро заточеними лопатями головки гриндера; не мочити, берегти від падінь

Виробник: Китай. Сервісне обслуговування не надається.

Написати відгук

Гриндер

Гриндер

Створення мінеральної косметики

без гриндера неможливе, адже найважливішим є змішання мік, присадок і пігментів. Саме гриндер робить мінеральну пудру однорідною і ефектною