Зелений чай віддушка
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Новий

Зелений чай віддушка

Ароматна віддушка

Запах зеленого чаю свіжий та легкий, він ідеально підходить для косметичних виробів своїми руками

  • 10 мл

46,00 ₴

46,00 ₴

local_shipping Безкоштовна доставка. З 15.12.2023 тільки для замовлень понад 2000 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Можливо вам також сподобається

Віддушка «Зелений чай»

Запах зеленого чаю можна описати як свіжий, збалансований і збуджуючий. Зелений чай випромінює ауру спокою і гармонії, одночасно даруючи енергію та відчуття освіження. Ця віддушка ідеально підходить для тих, хто шукає спосіб насолодитися природною свіжістю та енергією зеленого чаю в будь-який час.

Аромат створений для того, щоб створити атмосферу гармонії та збалансованості. Він підходить як для використання в косметиці та парфумерії, так і для створення атмосфери спокою і релаксації вдома. Чарівна зелена та ефірна нота зеленого чаю не лише освіжає, а й надає відчуття гармонії та спокою всюди.

 Віддушки можна використовувати для різноманітних цілей і ситуацій. Ось кілька з них:

  • ароматизація косметики: віддушки можна додати до мила, гелю для душу чи інших саморобних косметичних продуктів для ароматизації;
  • заміна парфумам: віддушки можуть використовуватися як альтернатива ароматичним оліям або парфумам;
  • ароматерапія, медитація та йога: при додаванні віддушки в освіжувач чи зволожувач повітря, ви зможете не лише ароматизувати приміщення, а і спробувати ароматерапію, адже деякі віддушки мають корисні властивості та можуть впливати на настрій, емоційний стан та загальний стан організму.

Рекомендована концентрація: 1–2 % залежно від бажаної інтенсивності запаху. Її потрібно вводити в мило з основи або мило з нуля на стадії гелю, що охолоджується.

Виробник: Франція

Спосіб упаковки: прозорі пластикові флакони із зовнішньою крапельницею

Примітка: аромат не містить етилового спирту

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

07625
Новий
3 од.
chat Коментарі (0)