ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Мильна основа МЕЛТА Прозора

Новий товар

Білоруське мило

з прозорої основи швидко розплавиться вже при 50 градусах і швидко застигне: комфортно працювати при створенні великих партій мила.
Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 6 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 6 балів які можна конвертувати в сертифікат на 1,20 грн.


  • 500 г
  • 1 кг

Додати до списку бажань


Мильна основа МЕЛТА Прозора

Виробник: Білорусь

Зовнішній вигляд: прозора тверда гладка маса з легким мильним запахом

рН 8-10,5

Температура плавлення 50-60 С

Легкоплавка мильна основа швидко застигає, даючи можливість створювати з неї багатобарвне мило і різні художні наплавлення. Введення олії може злегка замутнити основу, однак пом'якшить її миючі властивості. У прозорій основі добре виглядатимуть сухоцвіти і завислі частинки: рибки, гудзички, сюрпризи. Таке мило обожнюють діти, особливо якщо воно смачно пахне фруктово-ягідною віддушкою. При введенні ефірної олії основа Мельта Прозора може теж помутніти, що не впливає на її милкість або пінення. Добре комбінується з спорідненою їй основою: Манго або Молочною.

 Склад: гліцерин, пропіленгліколь, вода, стеарат натрію, лаурат натрію, стеаринова кислота, лауринова кислота, лауретсульфат натрію, натрію хлорид, ЕДТА, динатрію лаурет, сульфсукцінат

Вагу товару можна вибрати у випадаючому вікні.РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2018-08-01

Шампунь

Ольга, сделать шампунь из основы можно, но нужно экспериментировать с дозировкой. В "Послушный локон" входит прозрачная основа, но это уже секреты нашего космецевта.))

Оцінка 
2018-07-31

Шампунь 2

Спасибо, Зульфия. Спрашивала т.к. в Вашем шампуне ,,Послушный локон,, использована эта основа... Или это другая?

Оцінка 
2018-07-31

Шампунь

Ольга, такие опыты мы не проводили. Для жидкого шампуня есть специальная основа. Но у вас есть шанс сделать свой особенный рецепт))

  • 0 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-07-30

Шампунь?

Подскажите, а можно использовать эту основу для жидкого шампуня вместе с другим ПАВ?

Оцінка 
2017-09-07

Сподобалась!

Обрала дану основу для навчання миловаріння і залишилась приємно здивована. Вийшло все з першого разу. Дуже чудова основа, гарно плавиться, швидко застигає, прекрасно піниться. З задоволеням з нею працюю і буду надалі використовувати.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-11-11

Юля

Дуже сподобалася нова Білоруська основа. Чудово плавиться, піниться і що саме головне не сушить шкіру. Пробувала теж для вмивання, шкіра обличчя не стягнута. Буду пробувати і інші основи Мельта.

  • 7 з 7 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Мильна основа МЕЛТА Прозора

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Мильна основа МЕЛТА Прозора

Білоруське мило

з прозорої основи швидко розплавиться вже при 50 градусах і швидко застигне: комфортно працювати при створенні великих партій мила.
Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку