ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Мильна основа Натуральна

Новий товар

Натуральне мило

Мрія, а не основа! Багата гліцерином і сорбітом, які піклуються про шкіру. Повільно змилюється, гіпоалергенна і максимально наближена до дитячого мила. Сама тугоплавка з основ.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 8 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 8 балів які можна конвертувати в сертифікат на 1,60 грн.


  • 500 г
  • 1 кг

Додати до списку бажань


Основа для мила Натуральна

Crystal Natural HF

Мильна основа Англія

Колір: слонової кістки

Температура плавлення: 70°С
рН 8,0-9,0

Основа для брускового мила, за властивостями і відчуттями - майже нулевка. Цілком натуральні складові прекрасні для створення дитячого або гіпоалергенного мила. Без парабенів і монопропіленгліколя.

Сама тугоплавка з британських основ Stephenson, зате і змилюється вона вдвічі повільніше. Чудово приймає аромати і ефірну олію, застигає довше звичайного (годину-півтори).

Містить багато гліцерину і сорбіт: надійно зволожує і розкішно піниться. Можна навіть не додавати в неї олії (максимум 2%), основа сама по собі дуже ніжна до шкіри. Це дуже тверда основа, і краще перед плавленням натерти її на крупній тертці.

Склад: гліцерин, вода, сорбіт, магнію натрію, олеат натрію, лаурат натрію

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Написати відгук

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Мильна основа Натуральна

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Мильна основа Натуральна

Натуральне мило

Мрія, а не основа! Багата гліцерином і сорбітом, які піклуються про шкіру. Повільно змилюється, гіпоалергенна і максимально наближена до дитячого мила. Сама тугоплавка з основ.Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку