Як відростити нігті. Рецепти.
Як відростити нігті, щоб вони були не просто довгими, а й здоровими — ціла наука, однак на її вивчення часу немає, тому звернемося до практики. Кілька порад про те, як ламкі нігті можна перетворити на справжню прикрасу рук. Головне — регулярний догляд і винищення поганої звички — лізти під нігті, краще використовуйте щіточку, це правило номер один.
Ламкі нігті — косметичне непорозуміння, яке можна усунути примусовим зволоженням і вітамінізацією, якщо проблема не пов'язана з внутрішніми хворобами, або грибком. Перевірений гель алое-вера на базі революційного гелеутворювача Lecigel навіть поодинці може зволожити ніготь і кутикулу, а батер алое забезпечить кінчики пальців потрібними ліпідами. Це найпростіша формула догляду, але ми знаємо ще чотири класних засоби, про них нижче.
Чому ламаються нігті? Вони слабшають за цілим рядом причин: брак зволоження або живлення, постійне мікротравмування поверхні, неправильна форма, або ж авітаміноз. Шкідливі звички на кшталт безперестанного вичищання з-під нігтів неіснуючого бруду теж шкодять нігтям чимало, не даючи пластині вигнутися в гарну рівну арку.
Пласкі нігті ламаються частіше опуклих, тому майстри манікюру при корекції форми нігтя насамперед змушують нігтьову пластину відростати в потрібному напрямку — жадана «арка» здатна вирішити проблему ламкості нігтя, це доведено і перевірено.
Як відростити нігті: правила поведінки та догляду
Знизити ризик ламкості нігтів можливо — при правильному догляді. Для тих, хто не любить фарбувати нігті, нагадаємо, що розумне лакове покриття чудово захищає поверхню нігтя і зміцнює пластину. Змінюючи покриття щотижня, вже за 2-3 тижні ви відзначите явне поліпшення: як форми нігтя, так і якості нігтьової пластини. Зволожувальна процедура і ніжне підпилювання посилять ефект. Регулярність процедур підбираємо індивідуально, а терапевтичний манікюр проводимо регулярно й делікатно.
Правила догляду за нігтями при їх відрощуванні зводяться до правильного підстригання: довгий ніготь можна відростити, якщо вкорочувати пластину по прямій, т.зв. «скруглений квадрат» повинен стати нормою. Так навіть найтоншій пластині буде простіше досягнути потрібної «арочності» і міцності. Початковий період відрощування нігтя (2 тижні) — найскладніший, але він швидко проходить. Результат вас потішить безсумнівно: сироватка для нігтів і кутикули допомагає відродити ніготь.
При відрощуванні нігтів важливо пам'ятати, що простір під вільним краєм нігтя необхідно очищати лише щіточкою: саме нею потрібно прибирати пил і частинки бруду. Не паличкою або власним нігтем, а пружною щіткою з натуральної щетини — це критично важливо, на другому тижні відрощування побачите чому саме. Так ви дозволяєте нігтьовому ложу — нехай трохи — збільшити свою площу. Відмова від звички колупати сторонніми предметами під відрослим краєм нігтя допомагає зробити форму нігтьової пластини благородною і довгастою: саме такий ніготь красиво вінчає жіночий пальчик.
Рецепти від ламкості нігтів
Сироватка для нігтів і кутикули «Церамідне відновлення», 10 мл
Від ламкості нігтів допоможуть цераміди, які сприймаються шкірою і нігтями як рідний компонент. Посиливши церамідну терапію пептидом, отримаємо ідеальний засіб, який зміцнює нігті.
Сироватка за тиждень відроджує найламкіші зіпсовані нігті, ваше завдання — регулярно наносити її. Після нарощування нігтів цераміди є мастхевом, не забувайте про це.
- гідролізат кератину — 8 мл;
- Bio-ceramidyl — 0,3 мл;
- пептид Widelash — 0,2 мл;
- сірка МСМ — 1 г;
- кислота молочна — 0,5 мл;
- ефірна олiя лимону — 10 крапель;
- консервант феноксиетанол — 0,1 мл.
В пляшечку з пензликом додати всі компоненти по черзі, збовтати до повного розчинення водорозчинної сірки й законсервувати.
0 коментар(и)