Мiцелярна вода — відгуки про цей косметичний засіб завжди позитивні. Інноваційна формула славиться своєю ніжною формулою і економічністю. Не так давно косметологи оцінили новий підвид очищаючої водички — міцелярний гель.
Інтернет-магазин «Зульфія» пропонує скористатися кращими рецептами міцелярної води, яка делікатно, але грунтовно очищає шкіру від забруднень і макіяжу. Нас часто запитують: чи треба змивати залишки міцеляркі з шкіри? Змивати чи ні, підкаже сама шкіра, більшість вважає за краще обполіскувати шкіру водою після міцелярної води.
Купити міцелярну воду можна в будь-якому магазині, але набагато цікавіше і корисніше створити її самим: індивідуальна формула догляду завжди є результативнішою!
Бурштинова кислота відмінно профілактує набряки, цю властивість задіємо в міцелярній воді. За базу можна взяти просто воду, але гідролат ламінарії буде дуже доречним.
Очищення шкіри з бурштиновою міцеляркою значно покращує зовнішній вигляд шкіри, стягує пори і ніжно матує. Для дуже чутливої шкіри можна взяти вівсяний ПАР, він додатково пом'якшує.
- гідролат ламінарії — 90 г
- кислота бурштинова — 2 г
- ПАР Протеол яблучний — 3 г
- актив зволожуючий Aquashuttlе — 4 г
- консервант Leucidal Liquid — 1 г.
У підігрітому гідролаті розчинити бурштинову кислоту і ПАР, ввести Aquashuttlе. Перемішати і законсервувати. Перелити у флакон або помпу.
Равликова мiцелярна вода підійде будь-якому типові шкіри. Ватний диск, просочений цим ніжним очищуючим засобом допоможе зняти з шкіри забруднення і неводостійку косметику. Залишки міцеляркі з шкіри можна зняти тоніком.
- гідролат винограду — 85 г
- олія аргани — 3 г
- полісорбат-20 — 3 г
- полісорбат-80 — 2 г
- екстракт равликового слизу — 1 г
- актив зволожуючий Aquaxyl — 5 г
- консервант AMTCide Coconut — 1 г.
Олію змішати з полісорбатами, паралельно в тепленькому гідролаті розчинити сухий екстракт, ввести Aquaxyl. Змішавши водну фазу з олійною, додати консервант і енергійно збовтати — мiцелярна вода на равликовому слизу готова.
Ніжний гель, зручна консистенція і виражений ефект: для атопічної шкіри пом'якшення і зволоження потрібні на кожному етапі догляду. Залишки гелю змити тоніком або водою, продовжити догляд.
- гіалуронат натрію середньомолекулярний — 0,5 г
- аристофлекс — 0,2 г
- гідролат вівса — 40 г
- ПАР Genagen 3SB — 1,5 г
- екстракт драконяча кров — 0,5 г
- консервант Leucidal Liquid — 1 г.
Екстракт змішати з ПАР, у гідролаті розчинити гіалуронат натрію і аристофлекс, грунтовно змішати міксером. Змішати водну фазу з ПАР, законсервувати і перелити у флакон з кришкою фліп-топ.
Зручний гель з властивостями міцелярної води: ніжно ковзає по шкірі, легше знімає косметику. Залишки гелю змити тоніком або водою, продовжити догляд.
- гідролат яблука — 40 г
- аристофлекс — 0,2 г
- пантенол — 2 г
- олія аргана — 2 г
- полісорбат-20 — 2 г
- полісорбат-80 — 2 г
актив зволожуючий Moist-24 — 2,5 г
- феноксиетанол — 0,3 г.
Арганову олію змішати з полісорбатами. У підігрітому гідролаті загелити аристофлекс, збити до однорідного гелю, ввести пантенол і зволожуючий актив. Змішавши міксером водну фазу з олійною, отримуємо міцелярний гель. Після консервації переливаємо його у флакон з дозатором або кришкою фліп-топ.
Засіб для експрес-очищення шкіри з крихітним відсотком ПАР зробить шкіру свіжою і сяючою: Cova B-trox гарантує комфорт і зволоженість верхніх шарів шкіри, а олія рясту відмінно відновлює. Після очищення міцеляркою обполосніть шкіру водою.
- гідролат вівса — 50 мл
- ПАР Протеол вівсяний — 0,5 мл
- актив зволожуючий Aquaxyl — 1 мл
- комплекс від зморшок Cova B-trox — 0,5 г
- ефірна олія рясту — 3 краплі
- консервант феноксиетанол — 0,2 мл.
У теплому гідролаті залишити набухати розгладжуючий Cova B-trox, в Протеоле розчинити ефірну олійку. Змішати енергійно обидві фази, ввести зволожуючий актив і законсервувати.
Очищуюча мiцелярна вода подбає про те, щоб шкіра не була подразненою. Для освіжаючого ритуалу знадобиться ватна кулька та алантоїнова заспокійлива водичка, яка змиє нестійкий макіяж і додасть шкірі матовості.
- гідролат сливи — 40 мл
- полісорбат-80 — 4 мл
- олія виноградних кісточок — 2 мл
- зволожувач Aquashuttle — 3 мл
- алантоїн — 0,5 г
- консервант AMTCide Coconut — 1 мл.
Олійна фаза міцеляркі складається з полісорбату та олії, їх потрібно змішати паличкою. Паралельно йде підготовка водної фази (розчинити алантоїн в сливовій водичці, ввести зволожувач). Грунтовно змішати ВФ і МФ, законсервувати і перелити у флакон з кришкою фліп-топ (вона найзручніше для дозування рідких засобів).
Мiцелярна вода з розкішним компонентом — ізофлавонами бамбука, благотворно діє на шкіру. Жирній шкірі допомагає тримати пори стягнутими. Струсіть пляшечку з міцеляркою, змочіть ватний диск і пройдіться по шкірі: склад з шовком і бамбуком зніме нестійкий макіяж, освіжить і зволожить. Залишки засобу можна прибрати водою або тоніком.
- гідролат розмарину — 40 мл
- олія пінника лугового — 2 мл
- полісорбат-20 — 2 мл
- полісорбат-80 — 2 мл
- ізофлавони бамбука — 4 мл
- пудра шовку гідролізована — 0,5 г
- ефірна олія розмарину — 4 краплі
- ефірна олія м'яти — 4 краплі
- ефірна олія лаванди — 2 краплі
Пінникову олію змішати з полісорбатами, ввести ефірні компоненти. У гідролаті розчинити шовкову пудру, додати ізофлавони бамбука. Змішати водну фазу з олійною, ретельно збовтати і перелити в зручний флакон. Без консерванту склад може зберігатися при кімнатній температурі не довше 4 тижнів.
Прагнемо до досконалості разом!
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter
або цю кнопку повідомити про помилку