Гідролізат протеїнів рису
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Гідролізат протеїнів рису

Амінокислоти

для бездоганної шкіри. Рис швидко зволожить шкіру і волосся, утримає вологу, розгладить зморшки і додасть шкірі відпочивший вигляд. 

  • 25 г

42,00 ₴ Без податку

42,00 ₴ без ПДВ

local_shipping Безкоштовна доставка. З 15.12.2023 тільки для замовлень понад 2000 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Можливо вам також сподобається

Гідролізат протеїнів рису

INCI: Гідролізований рисовий білок

Склад: вода очищена, гліцерин, гідролізат протеїнів рису, консервант феноксіетанол (еуксіл)

Зовнішній вигляд: світло-жовта рідина з вмістом сухих речовин не менше 5,0%

рН 5,0-6,5

Розчинність: у воді в будь-яких концентраціях

Активні речовини: амінокислоти (лізин, триптофан, метіонін), вітаміни групи В, РР, К, Е, калій, кальцій, фосфор

Крем для сухої шкіри

Протеїни рису містять всі 8 амінокислот, що регулюють людський метаболізм, світовий рекорд! І якщо у вашій косметичці є ромашка і рис, ви непереможні. Сироватка для тіла з такими компонентами гарантує зволожену і доглянуту шкіру.

Сухій і в'янучій шкірі потрібен рисовий білок, оскільки він активізує синтез колагену і еластину, зміцнює шкіру, усуває тьмяність і атонію. Маски на альгінаті вельми успішно зволожать і пом'якшать шкіру, розгладять зморшки. Амінокислоти чудово працюють на тонкій шкірі, особливо під очима

Креми для шкіри повинні містити цілющий білок - саме він надає еластичність, життєву силу епідермісу, а також стимулює метаболізм клітин. Шкіра при цьому відновлює ліпідний шар набагато швидше. Скористайтеся олеїновою кислотою для посилення ефекту.

Вередувати шкіра може в міжсезоння: почервоніння і реактивність, стягнутість приносить чимало клопоту. Гідролізат білка в складі тоніків і кремів знімає подразнення, формує захисну плівку. Непогано провести курс масок з живильними кремами або оліями. Яєчна або куряча олії також можуть моментально зняти лущення і подразнення шкіри, допоможуть уникнути тріщин на п'ятах.

Акне відступить, якщо не забувати про загоюючі таланти рисового білка. Він не просто пом'якшує і тонізує шкіру, а ще й освітлює постакне, стягує пори. Підключайте знаменитий оксид цинку, глини, кокосове молоко і шкіра віддячить вам чистими порами і гладеньким виглядом. Глиняні маски з гідролізатом (підсушування запалень і зволоження шкіри) повинні стати регулярною процедурою.

Рису рівних немає у справі зволоження і вологоутримання. Ось чому радимо вам вводити гідролізат до складу шампунів. Білок рису живить волосся мікроелементами і насичує вологою. У комплексі все це сприяє відновленню пошкоджених ділянок волосся. Якщо ви цінуєте маски для шкіри голови, то рис не підведе. Він зволожує і живить шкіру голови, відновлює структуру, еластичність і блиск волосся, надає їм шовковистість, проявляє кондиціонуючі властивості.

До дитячої шкіри рисовий гідролізат дуже м'який: міцелярна вода, лосьйони, банна лінія. Дитяча шкіра вразлива, але якщо є рис, можете не хвилюватися: подразнення не буде!

 Властивості:

- Регенеруюча,

- Пом'якшувальна і заспокійлива,

- Себорегулююча,

- Забезпечує рівну пігментацію,

- Зміцнює волосяні цибулини.

 Косметичне застосування:

- Альгінатні маски - 5-8%,

- Дитяча косметика і ванни - 4-8%,

- Догляд за проблемною шкірою - 3-5%,

- Кондиціонери, маски для волосся - 6-10%,

- Шампуні і гелі зволожуючі - 2-4%,

- Убтан і фітоскраби - 4-8%.

Зберігання: в сухих приміщеннях при кімнатній температурі

Запобіжні заходи: не нагрівати вище 40 ° С, білок цього не любить.

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

03401
Новий
7 од.
chat Коментарі (4)
  • chevron_left
  • 1
  • chevron_right