Категорії

Нові відгуки

Chance eau fraîche, Chanel парфумерна композиція
Заказала себе,сегодня забрала.Очень... 
22-09-2017
рН-метр електронний
Здравствуйте, Анастасия! Работа... 
22-09-2017
Міцелярна вода Шовкова
Гейша — бесцветная гелевая... 
22-09-2017
рН-метр електронний
Как таким прибором правильно измерить... 
22-09-2017
Міцелярна вода Шовкова
А внутри там точно не "Гейша"? 
21-09-2017

Міцелярна вода: рецепти

Користь ніжного очищаючого косметичного засобу — міцелярної води, відома вже усім.
Вода ця поєднує в собі таланти тоніка і очищуючого молочка. Складається з безлічі мікроскопічних крапельок - міцел, які так вдало утворює розчин гідрованої олії у воді (гідролаті).
Гарне змивання і легкість забезпечує гідрофильна і водорозчинна олія: принцип дії у них схожий. Без таких олій чудесний косметичний продукт навряд чи став би можливим.
Принцип очищення шкіри міцелярною водою простий: збовтайте пляшечку з водою, щедро змочіть ватний диск цим розчином і очистіть шкіру. Вона прекрасно знімає макіяж, освіжаючи шкіру. Таке очищення покращує клітинне дихання, поїть шкіру вологою і пригощає мінералами.
Змивати або не змивати міцелярку зі шкіри - вирішувати вам, у кожного типу шкіри свої вимоги. Уникати попадання на слизову оболонку очей.
Міцелярна вода «Гіпоалергенна», 100 мл
Перевірений засіб для очищення шкіри, дуже делікатний: гарбуз і фукогель заспокоють шкіру і налагоджують водно-сольовий баланс шкіри. Білковий гідролізат корисний шкірі, особливо чутливої ​​та дитячої. Уникати потрапляння в очі.
- Гідролат чорниці - 85 мл
- Олія авокадо
водорозчинна - 3 мл
- Екстракт гарбуза гліколевий - 2 мл
- Гідролізат ДНК пшениці - 2 мл
- Полікватерніум-7 - 2 мл
- Фукогель - 2 мл
- Предпілінг-розчин 2% - 1,5 мл
- Пантенол - 1 мл
- Консервант фенокситанол - 0,5мл.
У гідролат вводимо по черзі екстракт, гідролізат білка, фукогель, пантенол. Змішуємо ретельно, вводимо водорозчинну олію, в отриманий рідкий гель заводимо полікватерніум-7 для стабілізації формули. Після додаємо предпілінг-розчин і консервант. Ретельно струснувши готову міцелярну воду, переливаємо в зручний флакон-дозатор.
Вода міцелярна «Чутлива шкіра», 100 мл
Ніжний демакіяж і очищення шкіри. Міцелярну воду можна змивати додатково водою, можна не змивати. Шкіра сама підкаже.
- Гідролат солодки - 92 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Сорбіт - 3 г
- Пантенол - 2
 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Полісорбат-20 - 2 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант гермаль - 0,5 г
У теплому гідролаті розчинити алантоїн і сорбіт. Ввести полісорбати, змішати біле молочко, додати алое, законсервувати, струснути і перелити у зручну пляшечку.
Уникати потрапляння в очі.
Вода міцелярна «Саліцилова», 100 мл
Біла міцелярна водичка ніжно доглядає за жирною шкірою, 2% саліцилова кислота у складі м'яко відлущить віджилі клітки, не дозволяючи утворюватися сальним пробкам. Ватним диском, просоченим водою, очищати шкіру. Змивати прохолодною водою або тоніком. Цю воду не варто застосовувати в периорбітальній зоні - занадто багато саліцилової кислоти для тонкої шкіри навколо очей.
- Гідролат череди - 93 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Кислота молочна - 2,5 мл
- Кислота саліцилова - 2 г
- Пантенол - 2 мл
- Сорбіт - 1 г
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант гермаль - 0,5 г
У підігрітому Полісорбаті-80 розчинити саліцилову кислоту, до кінця, це важливо. Саліцілка може вередувати і намагатися випасти в осад, тому грунтовно розчиніть її у Полісорбаті-80. Потім в підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і сорбіт, влити суміш у полісорбат. Ретельно вимішати молочко, ввести пантенол і молочну кислоту, законсервувати і перелити в зручний флакон.
Міцелярна вода «Суха шкіра», 50 мл
Шкіру тонку і суху рекомендують очищувати гідрофільною олійкою, після чого корисно освіжитися міцелярною водою. Таке поетапне очищення береже шкіру, перешкоджаючи зайвий натиск та розтягування.
Принцип очищення шкіри міцелярною водою простий: збовтайте пляшечку з водою, змочіть ватний диск цим розчином і очистіть шкіру. Міцелярка, до речі, легко зніме макіяж, освіживши шкіру. Фукогель і гліцерин, посилені алое, потужно зволожують шкіру. Уникати потрапляння в очі.
- Гідролат чистотілу - 40 мл
- Олія макадамії - 2 мл
- Полісорбат-20 - 3 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Алое-віра концентрат - 1 мл
- Гліцерин - 1 мл
- Фукогель - 3 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант фенокситанол - 8 крапель
Олію макадамії змішати з полісорбатом. У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і гліцерин, фукогель і алое-віра. Змішати обидві фази, енергійно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.
Міцелярна вода «Шовкова», 50 мл
Очищення, зволоження, пом'якшення - три корисні таланти міцеляркі. Софора дивно розгладжує і заспокоює шкіру. Змивати або не змивати міцелярку з шкіри - вирішувати вам, у кожного типу шкіри свої вимоги. Уникати потрапляння в очі.
- Гідролат софори - 42 мл
- Гідролізат шовку - 2 мл
- Олія ши водорозчинна - 4 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Екстракт
персика - 1 г
- Пантенол - 1 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант фенокситанол - 8 крапель
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і екстракт персика, ввести пантенол, гідролізат шовку і алое-віра. Змішати водну фазу з водорозчинною олією, ретельно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.
        

Молочко мигдальне в косметиці