ПерфектТікс

Новий товар

Згущення пілінг-розчину

і будь-якої косметики в діапазоні 1-13. Обов'язковий елемент програми кремовара. Найнадійніший регулятор в'язкості косметичних ємульсій.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


25,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Загущувач Perfect Thick

INCI: Сеtеаrеth-60, Муrіstуl Glycol

Зовнішній вигляд: напівпрозорі гранули з вмістом активної речовини не менше 99%

Температура плавлення: 50

ГЛБ 17

Пілінг-гель для шкіри

Гель для кислотного пілінгу тепер створити простіше простого: гранули згущувача допоможуть зробити склад більш зручним у нанесенні: стійкість в широкому діапазоні рН 1-13 робить ПерфектТікс другом косметологів. Компонент дозволяє робити косметику швидко, все, що потрібно - трохи терпіння, адже гранули повинні розправитися у воді і утворити шукану гелеву композицію. Розчиняти їх в олії або воді - залежить від формули косметичної речовини. В цілому, це зручний мультизадачний компонент з затребуваними властивостями згущувача й емульгатора.

Водні системи і ПАР-орієнтовані формули відтепер можна загущати ПерфектТіксом, який посилить пінення  і зробить саму піну ніжною і дрібнобульбашковою, майже кремовою. Очищаючі піни на його основі можуть містити фруктові кислоти без втрати в'язкості, але при потрібному низькому рН. У шампуні тепер можна додавати рідкий хітозан і алое без остраху зробить нижчим рН середовище: ефект синергії з елетролітів на руку кремоварам.

Як емульгатор може застосовуватися в прямих емульсіях. Однак зважаючи на високий ГЛБ рекомендується вводити його в змиваючи засоби. Добре себе веде навіть у забарвлюючих волосся складах, що містять перекис водню - настільки сильні зв'язки, створювані ПерфектТіксом у формулах косметики.

Найзручніше зробити 15% -ний гідрогель і використовувати його для подальшого згущення складів. Справа в тому, що гранули довго розчиняються у воді, від півтора до 2,5 годин, тому готовий водний гель набагато зручніше.

Властивості:

- Прозорість водних розчинів ПАР,

- Діапазон роботи з рН 1-13,

- Синергія з елетролітов у формулах,

- Універсальність у розчиненні: вода або олія,

- Стійкість формул навіть з перекисом водню.

Косметичне застосування: 0,2-6%, вводити в підігріту водну фазу, перемішуючи до повного розчинення, вимагає часу для повного набухання 1-2 години. Охолоджуючись, розчин робиться прозорим.

- М'які шампуні і гелі для душу - 0,5-0,8%,

- Кондиціонери і маски для волосся - 1-2%,

- Емульсії і гелеві склади - 0,5-3%

- Водний гель-згущувач для косметики - 15% (див. Текст).

Виробник: Італія

Зберігання: щільно закупореній далеко від високих температур і підвищеної вологості, гігроскопічнийРЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2016-02-02

хороший. вот как приручить:

1. Для шампуня правда 1% будет мало. Я беру 25 - 30% мягких ПАВ. Может если больше то загустит. Хорошая консистенция будет при 5%. Нужно пробовать на маленьких порциях, 5 я брала для умывалки с 10% ПАВ.

2. Его нужно греть не во всей водной фазе. Специально отмеряете воды от водной фазы так, что бы она покрывала пастилки только. Не много. Получается мы делаем тот же 15% раствор, только не отдельно а от водной фазы готового продукта. Загущается идеально, без комочков. Если воды много - 1% например мимо прошел.

А потом этот гель добавляем в шампнунь. Я уже в конце добавляла. Загустилось прилично. И надо заметить, все равно выходит дешевле кротикса жидкого.

Так что отличная вещь, только нужно приручить и вычислить нужный вам процент. Просто на маленьком объеме посмотреть, сколько нужно для конкретного рецепта.

  • 6 з 6 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-12

ответ Рапунцель

Согласно рекомендаций я делала 1% раствор для шампуня, а Вы сделали 10% концентрат. Поэтому как для шампуня я нужной вязкозти не добилась.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-10

Работает!

На 30 грамм гидролата брала 3 грамма ПерфектТикса - оставила на ночь. На утро был густющий гель! Не понимаю, как он у вас мог не получиться....

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-08

Полное разочарование

Пыталась несколько раз сделать гель, ничего не вышло. Гранулы растворились, раствор через время стал прозрачным, но вязкости не наблюдалось. Отзовитесь у кого получился гель. Что я сделала не так?

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

ПерфектТікс

ПерфектТікс

Згущення пілінг-розчину

і будь-якої косметики в діапазоні 1-13. Обов'язковий елемент програми кремовара. Найнадійніший регулятор в'язкості косметичних ємульсій.