ЗНЯТО З ПРОДАЖУ ПерфектТікс

Новий товар

Згущення пілінг-розчину

і будь-якої косметики в діапазоні 1-13. Обов'язковий елемент програми кремовара. Найнадійніший регулятор в'язкості косметичних ємульсій.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


  • 25 г

Додати до списку бажань


Загущувач Perfect Thick

INCI: Сеtеаrеth-60, Муrіstуl Glycol

Зовнішній вигляд: напівпрозорі гранули з вмістом активної речовини не менше 99%

Температура плавлення: 50

Пілінг-гель для шкіри

Гель для кислотного пілінгу тепер створити простіше простого: гранули згущувача допоможуть зробити склад більш зручним у нанесенні: стійкість в широкому діапазоні рН 1-13 робить ПерфектТікс другом косметологів. Компонент дозволяє робити косметику швидко, все, що потрібно - трохи терпіння, адже гранули повинні розправитися у воді і утворити шукану гелеву композицію. Розчиняти їх в олії або воді - залежить від формули косметичної речовини. В цілому, це зручний мультизадачний компонент з затребуваними властивостями згущувача й емульгатора.

Водні системи і ПАР-орієнтовані формули відтепер можна загущати ПерфектТіксом, який посилить пінення  і зробить саму піну ніжною і дрібнобульбашковою, майже кремовою. Очищаючі піни на його основі можуть містити фруктові кислоти без втрати в'язкості, але при потрібному низькому рН. У шампуні тепер можна додавати рідкий хітозан і алое без остраху зробить нижчим рН середовище: ефект синергії з елетролітів на руку кремоварам.

Як емульгатор може застосовуватися в прямих емульсіях. Однак зважаючи на високий ГЛБ рекомендується вводити його в змиваючи засоби. Добре себе веде навіть у забарвлюючих волосся складах, що містять перекис водню - настільки сильні зв'язки, створювані ПерфектТіксом у формулах косметики.

Найзручніше зробити 15% -ний гідрогель і використовувати його для подальшого згущення складів. Справа в тому, що гранули довго розчиняються у воді, від півтора до 2,5 годин, тому готовий водний гель набагато зручніше.

 Властивості:

- Прозорість водних розчинів ПАР,

- Діапазон роботи з рН 1-13,

- Синергія з елетролітов у формулах,

- Універсальність у розчиненні: вода або олія,

- Стійкість формул навіть з перекисом водню.

 Косметичне застосування:

0,2-6%, вводити в підігріту водну фазу, перемішуючи до повного розчинення, вимагає часу для повного набухання 1-2 години. Охолоджуючись, розчин робиться прозорим.

- М'які шампуні і гелі для душу - 0,5-0,8%,

- Кондиціонери і маски для волосся - 1-2%,

- Емульсії і гелеві склади - 0,5-3%

- Водний гель-згущувач для косметики - 15% (див. Текст).

Виробник: Італія

Зберігання: щільно закупореній далеко від високих температур і підвищеної вологості, гігроскопічний

Статті по темі:РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2019-09-19

Для Светланы К

Здравствуйте Светлана. Можно попробовать аристофлекс, пену не гасит и выходит прозрачный гель, но смотря сколько и какие Павы....

Оцінка 
2019-09-18

Что есть в замен

Подскажите, пожалуйста, есть ли у вас что-то в замен? Ксантан, гуар катионный не люблю, с ними возни много, красиво не загущают и не все хорошо работают в кислых составах. ГЕЦ гасит пену.

Оцінка 
2018-02-05

Состав

Кстати в описании INCI запятая не нужна, там один ингредиент,а не два

Оцінка 
2018-02-01

Срок годности

Здравствуйте, Ирина! Срок годности нынешней партии до 05/2019

Оцінка 
2018-02-01

Вопрос

Срок годности?

Оцінка 
2017-12-17

Гранулы в пилинг

Да, отлично расходятся в АГК-пилинге, больше гранул=больше вязкости.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-12-15

Пилинг

Возвращаюсь к своему первому вопросу, как загущать Ваши пилинги без потери ph и концентрации ?
Просто замочить перфект в пилинге не получится наверное? Или как?

Оцінка 
2017-12-15

Как использовать

Здравствуйте, Ирина! Вы абсолютно правы — если добавлять готовый гель, концентрация уменьшится.

Оцінка 
2017-12-15

Для Юлии

Но если такой гель добавить в готовый пилинг ,который продается здесь , то концентрация кислот в пилинге уменьшится, разве не так?

Оцінка 
2017-12-12

Загущаю так

Я загущаю так: кидаю жменьку гранул в стакан с водой и консервантом и оставляю на сутки. Загущается медленно, греть бесполезно, так что советую сделать готовый вязкий гель - он потом отлично загущает все остальные составы. От пилингов до шамуней.

Оцінка 
2017-12-12

Пилинг

Скажите,пожалуйста, а как загущать Ваши пилинги без потери ph и концентрации ?

Оцінка 
2017-11-14

В чому помилка

Тримала на бані воду. Додала гранули. Витримала хвилин 5-10. мішала. Зняла. Наче гранули розійшлися. Зробила гель для вмивання. Через деякий час - з тиждень десь. Що я бачу - поодинокі гранули. Вони наче заново утворилися. Недогріла?Недомішала?

Оцінка 
2016-02-02

хороший. вот как приручить:

1. Для шампуня правда 1% будет мало. Я беру 25 - 30% мягких ПАВ. Может если больше то загустит. Хорошая консистенция будет при 5%. Нужно пробовать на маленьких порциях, 5 я брала для умывалки с 10% ПАВ.

2. Его нужно греть не во всей водной фазе. Специально отмеряете воды от водной фазы так, что бы она покрывала пастилки только. Не много. Получается мы делаем тот же 15% раствор, только не отдельно а от водной фазы готового продукта. Загущается идеально, без комочков. Если воды много - 1% например мимо прошел.

А потом этот гель добавляем в шампнунь. Я уже в конце добавляла. Загустилось прилично. И надо заметить, все равно выходит дешевле кротикса жидкого.

Так что отличная вещь, только нужно приручить и вычислить нужный вам процент. Просто на маленьком объеме посмотреть, сколько нужно для конкретного рецепта.

  • 7 з 7 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-12

ответ Рапунцель

Согласно рекомендаций я делала 1% раствор для шампуня, а Вы сделали 10% концентрат. Поэтому как для шампуня я нужной вязкозти не добилась.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-10

Работает!

На 30 грамм гидролата брала 3 грамма ПерфектТикса - оставила на ночь. На утро был густющий гель! Не понимаю, как он у вас мог не получиться....

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-12-08

Полное разочарование

Пыталась несколько раз сделать гель, ничего не вышло. Гранулы растворились, раствор через время стал прозрачным, но вязкости не наблюдалось. Отзовитесь у кого получился гель. Что я сделала не так?

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ ПерфектТікс

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ ПерфектТікс

Згущення пілінг-розчину

і будь-якої косметики в діапазоні 1-13. Обов'язковий елемент програми кремовара. Найнадійніший регулятор в'язкості косметичних ємульсій.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку