Тальк

Новий товар

Парфумований тальк

для тіла влітку необхідний: поглинає запахи, доглядає за шкірою, роблячи її м'якою і ніжною. М'який інертний наповнювач, антибактеріальна властивість.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


12,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Тальк

INCI: Talcum Рowder, cosmetic grade

Рецепт парфумованої деопудри

Деотальк для ніг

Чистий тальк - дуже м'який інертний мінерал, основа різноманітних деотальків для стоп, дитячої присипки, сухих антиперспірантів і модних нині аромавуалей для тіла. Тальк використовується в якості наповнювача, так як він має властивість щільно прилягати до шкіри і поглинати вологу. Причому непомітно! Якщо додасте в дезодоруючу пудру мікронізований оксид цинку, то слідів на одязі не буде.
На крохмалі і тальку заснований і рецепт деопудри для тіла. У цей розкішний засіб можете додавати ефірні олії: аромат і вологопоглинання найбільш затребувані в літню спеку. Природні властивості тальку надають косметиці стійкість, текстуру, водовідштовхувальні властивості і дозволяють їй краще утримуватися на шкірі. У пресованих косметичних продуктах використовується тальк зі ступенем подрібнення менш 5μm, так як в противному випадку наявність повітря в продукті може погіршити його якість.
Пляжна хитрість: тальк миттєво прибере зі шкіри залишки піску або солі. Візьміть його з собою на пляж, не пошкодуєте!
Завжди присутній в дитячих присипках, вдалий в дуеті з кукурудзяним крохмалем і алантоїном. Пропонуємо скористатися набором Деотальк для ніг, щоб зрозуміти принцип дії цього чудесного косметичного засобу.
Властивості:
- М'який інертний наповнювач,
- Корисний на пляжі (знімає пісок і сіль з шкіри вмить),
- Поглинання вологи і запаху,
- Антибактеріальна,
- Поліпшує текстуру косметики,
- Водовідштовхувальна,
- Безпечний і екологічно чистий.
Косметичне застосування: 10-100%
- Дитячі присипки,
- Порошки від запаху у взутті,
- Дезодоранти і деоталькі для тіла,
- Сухі антиперспіранти.
Зберігання: в сухому місці герметично закупореним

 

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2014-08-03

дезик антиперспирант

пробывала набор с Деотальком, улучшила его ОЦмикронизир, понравилось как дезиком пользоваться. Подмышки сухие и гладкие целый день. Лучше чем квасцы!

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Тальк

Тальк

Парфумований тальк

для тіла влітку необхідний: поглинає запахи, доглядає за шкірою, роблячи її м'якою і ніжною. М'який інертний наповнювач, антибактеріальна властивість.