Глюконо-дельта-лактон

Новий товар

Зволожуючий флюїд

після гоління зробить шкіру м'якою і гладкою. Чудовий для сухої і зневодненої шкіри. Ніжний пілінг шкіри за рахунок АГК. Гарний для волосся.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


12,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Глюконо-дельта-лактон

INCI: Gluconolactone, Glucono-δ-Lactone
Синоніми: E575, глюконо-дельта-лактон, глюконо-δ-лактон, ангідрид D-глюконової кислоти
Зовнішній вигляд: кристалічний порошок білого кольору, без запаху, гігроскопічний
Розчинність: легко у воді і гліцерині, розчиняється в етиловому спирті і рослинній олії

Ніжний пілінг

У косметології ГДЛ затребуваний як заспокійлива шкіру речовина. Зволожуючий крем після гоління стане краще, якщо в водну фазу додати ефір лактонової кислоти. Вирівнювання мікрорельєфу шкіри потрібно в сироватках для зрілої шкіри: дрібні зморшки розгладжуються, а тургор шкіри посилюється (лактон підсилює пружність шкіри шляхом зміцнення еластинових і колагенових волокон).
ГДЛ хороший як підсилювач антиоксидантів: вітамінні сироватки і нічні відбілюючі креми діють могутніше, оскільки шкірі простіше тримати оборону проти вільних радикалів.

При акне і висипаннях на шкірі від пропіоніл-бактерій корисні маски і трав'яні убтани на ГДЛ: кератолітична властивість допомагає шкірі в себомодулюванні. Надлишок шкірного сала ніжно прибирають альфа-кислоти, тому вже після двох тижнів ГДЛ-терапії шкіра свіжіє, а комедони світлішають.
Легкий пілінг дельта-лактоном можна проводити і в літній час. Миттєво пігментні плями і нерівності не пропадуть, але явне поліпшення шкіри вам забезпечено. ГДЛ до того ж потужно зволожує шкіру: молекули його досить великі, тому вони залишаються в роговому шарі, забезпечуючи шкіру вологою. Універсальний компонент для підтримки краси!
У догляді за волоссям ГДЛ вводять у миючі засоби (це регулятор кислотності) і в спеціальний догляд. Пофарбоване і пористе волосся, особливо кучеряве, стає більш слухняним — адже воно зволожене!
Властивості:
- Зволожуюча і заспокійлива шкіру,
- Кератолітична,
- Поліпшує еластичність шкіри,
- Компенсує микрорельеф шкіри,
- Антиоксидантна, 
- Фотозахисна,
- Регулятор кислотності і хелатор.
Косметичне застосування: 0,75% -1,5%, до 2% в активних сироватках і масках
- Сонцезахисна косметика,
- Креми для шкіри навколо очей,
- Зволожуючі флюїди (після гоління і епіляції),
- дитяча косметика,
- Косметика для зрілої шкіри,
- Ніжний АГК-пілінг,
- Маски підтягуючі,
- Демакіяж і очищення шкіри,
- Біотонік для пружності шкіри,
- Піномийні засоби (шампуні, гелі, скраби для душа).
Запобіжні заходи: уникати контакту зі слизовими оболонками (очі, рот), не вдихати.
Виробник: Китай
Зберігання: при кімнатній температурі, щільно закупореним в сухому темному місці, уникати прямих сонячних променів. Злежування пудри не впливає на її властивості

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2017-08-09

Для пилинга кожи!

Здравствуйте, нежный АГК-пилинг -2%.

Оцінка 
2017-08-08

Пилинг

подскажите пожалуйста, для пилинга какой взять %. Спасибо

Оцінка 
2017-07-03

и пищевая добавка)

Е575 имеет синтетическое происхождение и нулевой уровень опасности (безопасна для здоровья). Пищевая добавка E575 (химическое вещество Глюконо-дельта-лактон (ГДЛ)) представляет собой белый или кремовый мелкий кристаллический порошок. Глюконо-дельта-лактон гигроскопичен, не имеет вкуса и запаха, хорошо растворим в воде. Химическая формула вещества: C6H10O6. В пищевой промышленности используется как стабилизаторы, вещество против слеживания, разрыхлитель, эмульгаторы. Кроме того, пищевая добавка Е575 применяется для ускорения процеса созревания продукции, стабилизирования цвета. Глюконо-дельта лактон считается добавкой, безопасной для здоровья человека. Разрешен для использования в пищевой промышленности в большинстве стран в качестве пищевой добавки

Оцінка 
2015-05-27

СЗФ

первый раз слышу о солнцезащите ГДЛ. Два года им пользуюсь. Знаю только что летом можно им пилинг делать, но все равно летом кремы с СЗФ наносишь- с пилингом или без. Девы, кто-то слышал о факторе защиты ГДЛ?

Оцінка 
2015-05-27

SPF?

Какова степень защиты, например в креме для лица, при рекомендуемой дозировке?

  • 0 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-25

отлично от гиперпигмента

спасибо, за выполнение наших просьб!

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Глюконо-дельта-лактон

Глюконо-дельта-лактон

Зволожуючий флюїд

після гоління зробить шкіру м'якою і гладкою. Чудовий для сухої і зневодненої шкіри. Ніжний пілінг шкіри за рахунок АГК. Гарний для волосся.