Стеаринова кислота

Новий товар

Загущувач емульсій

і компонент бальзамів-­плиток, помад, мила. Надійний соемульгатор, утворює емульсію з ксантаном. Необхідна для аромасвічки.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


17,00 грн

  • 50 г

Додати до списку бажань


Стеаринова кислота

INCI: стеаринова кислота
Синонім: октадеканова

Розчинність: відмінно в оліях при нагріванні, плавиться ПРИ 70°С, не розчинна у воді

Масажна плитка

Стеаринова кислота - частина будь-якої базової олії, у твердій її більше, у рідкій менше. Це жирна кислота, а не кислотна, вона не нейтралізується, а обмилюється - плавиться, як і віск разом з оліями. І працює так само, як і віск. І в милі, і в кремі.  

Придаєт твердість і матовість милу, робить непрозорими рідкі косметичні суміші. Є також пом'якшувальним і заспокійливим компонентом.

Стеаринова кислота пом'якшує шкіру, створюючи відчуття гладкості, шовковистості. У косметиці підвищує стійкість шкіри до зовнішніх несприятливих факторів, покращує її еластичність і додає бархатистість.

У поєднанні з інноваційними емульгаторами для ламілярної емульсій створює розкішну консистенцію: такі креми відмінно пом'якшують шкіру, не забиваючи пори. Важлива для сухої і зневодненої шкіри. Знижує втрату вологи - адже стеаринка входить до складу шкірних ліпідів, з яких складається рідний захисний бар'єр шкіри.

Потрібна і корисна в твердих кондиціонерах для волосся. Надає необхідну твердість таких складів, зберігаючи зручність нанесення на вологе волосся.

 Властивості:

- Натуральний загущувач і стабілізатор емульсій,
- Покращує консистенцію кремів,
- Соемульгатор,
- Утворює емульсію з
ксантаном,
- Збільшує твердість і додає матовість милу, плиткам.

 Косметичне застосування:

2-25%, топити в олійній фазі емульсії
- Шовковисті креми і бальзами - 2-5%,
- Креми для гоління - 5-10%,
- Декоративна косметика - 5-15%,
- Мило кремове і тверде - 5-25%.

Запобіжні заходи: при акне і жирній шкірі може спровокувати комедони (промокніть залишки крему).

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Зберігання: сухе прохолодне місце, щільно закупорена

Статті:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-12-14

Для Татьяны

Здравствуйте, Татьяна. Дело может быть и в других компонентах, на вязкость также влияет рН средства... Чтобы лучше разобраться, напишите или позвоните на горячую линию.

Оцінка 
2020-12-13

Совместимость

Здравствуйте! Скажите пожалуйста,совместима ли стеариновая кислота с трегалозой в одном рецепте( заменила трегалозой мочевину) и эмульсия не загущалась. Спасибо

Оцінка 
2019-03-06

для Елены

Можно. Идея добавлять стеариновую кислоту в шампунь-шайбу дельная. Вряд ли небольшой процент стеаринки снизить мылкость, так что не волнуйтесь. Но и без нее шампунь будет довольно твердый, главное -- осушать плитку после применения и не оставлять ее мокнуть. Смыливаются они долго...

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2019-03-06

Твёрдый шампунь

Можно ли стеариновую кислоту добавлять при изготовлении детского твёрдого шампуня (для твёрдости плитки, так как твердых ПАВ думаю будет не достаточно для твёрдости плитки). Не будет ли она понижать моющие свойства?

Оцінка 
2017-03-21

Ответ для Оксаны

Да можно получить консистенцию молочка , 2 % стеариновой кислоты и 0,5 % ксантан. камеди.

Оцінка 
2017-03-19

Вопрос по применению

Получится ли получить консистенцию и внешний вид молочка (белый жидковатый крем) если использовать стеариновую кислоту + ксантан?

Оцінка 
2015-12-28

первый опыт

решила сделать на стеаринке скраб. Необычно, конечно, но мне понравилось. Нет высушивающего эффекта, можно оставлять на лице как маску. Попробую ещё с ксантаном в паре в каком-нибудь креме с кислым водор. показателем

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Стеаринова кислота

Стеаринова кислота

Загущувач емульсій

і компонент бальзамів-­плиток, помад, мила. Надійний соемульгатор, утворює емульсію з ксантаном. Необхідна для аромасвічки.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку