ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Ефірна олія кориці
Поліпшення мікроциркуляції
і тонус млявої шкіри. Припікає прищики, робить пористу шкіру чистіше і рівніше. Профілактика зморшок і набряків.
local_shipping Безкоштовна доставка лише для замовлень понад 2000 гривень — по Україні та по місту Вінниці. Докладніше
Ефірна олія кориці кори
INCI: Cinnamon (Cinnamomum zeylanicum Nees) Essential Oil
Зовнішній вигляд: текуча олія світло-жовтого відтінку з теплим пряним пульсуючим ароматом і солодковато-сінним обертоном.
Активні речовини: коричневий альдегід, евгенол, ціннамілацетат, ацетілевгенол, бензилбензоат, каріофіллен, ліналоол
Метод отримання: водно-парова дистиляція кори молодих пагонів рослини
Властивості: тонізуюча, поліпшує мікроциркуляцію, підсушує запалення, посилює імунітет, афродизіак, стимулює творчий підйом і знімає апатичний настрій
Масажна олія
Жирна шкіра або пори-кратери перестануть вас мучити, якщо введете в догляд кориці олію. Її корисно змішувати з цитрусовими для косметичних цілей: разом кориця і апельсин чудово матують і призводять шкіру в тонус.
Олія відмінно освіжає шкіру: маски на кориці дієві для додання шкірі свіжості, усунення блідості і тьмяного тону шкіри. Аюрведичний догляд на травах і глинах зробить шкіру чистою і рівною.
Зріла і млява атонічна шкіра потребує легкого масажу для посилення мікроциркуляції крові. Це стосується не тільки особи, а й тіла. Антицелюлітний ефект кориці відомий давно, тому сміливо додавайте пару крапель олії в розігріваючий або масажний крем для тіла.
Обгортання з корицею і апельсином допомагають уникнути набряклості, сприяють схудненню і посиленню еластичності шкіри. Ванна з корицею відмінно зігріває і профілактує застуду. Починайте з крихітного дозування, з корицею новачкам потрібно бути обережним. Аромаспрей з корицею і лимоном допоможе убезпечити будинок від вірусної інфекції.
Волосся перестають випадати після курсу масок або втирання на коричній олії. Користуйтеся засобами на олії кориці обережно - обов'язково в розведеному вигляді, щоб уникнути опіків.
У парфумерії кориця чудово поєднується з цитрусовими (цитронелла, грейпфрут, апельсин, петигрена, гіркий апельсин, бергамот) і трав'яними (ялівець, шавлія, чорний перець) ароматами. Для тих, хто вміє складати букети ароматів, можна рекомендувати в суміш троянду або іланг: для в'янучої шкіри така суміш принесе масу користі. Кориця афродизіак, тому часто входить до складу сумішей, які налаштовують на романтичний лад.
Потужний антисептик кориця доглядає за ротовою порожниною: полоскання рота, зубні порошки і пасти. М'ятно-коричневий еліксир профілактує хвороби ясен і швидко загоює виразки в роті. Знімає свербіж від укусу комах, не дає шкірі отікати або нагноїтися.
Застосування: косметичне (0,5-1%) або лікувальне (1,5%), для літніх знижуйте дозування в 3 рази.
Розчинення. Для концентрованої ефірної субстанції обов'язково потрібна речовина-емульгатор: сіль, мед, молоко, йогурт, цукор, базова олія, спирт або горілка, полісорбати. Залежно від кінцевого продукту підбирають емульгатор. Універсальними для косметики є полісорбат і спирт.
Дозування усереднене:
- Ванна повна - 2-3 краплі на речовину-емульгатор
- Аромаспрей для повітря - 1-2 краплі на 5 мл емульгатора
- Аромалампи - 1-2 краплі
- Сіль для ванн, мило - 5-10 крапель на 1 кг
- Компрес - 2-3 краплі на 500 мл води
- Масаж, аромасвічки, олійні сироватки - 5-8 крапель на 50 мл бази
- Розтирання - 1 крапля на 5 мл базової олії
- Збагачення зубних паст - 2-5 крапель на 10 г засобу
- Збагачення піномиючих засобів - 3-4 краплі на 20 мл засобу
- Кулінарія та випічка - 2-5 крапель на 500 г тесту
Запобіжні заходи: олія кориці дуже потужна - в нерозбавленому вигляді вона може привести до опіків і роздратування, будучи найсильнішим алергеном з усіх ефірних олій. Не застосовувати в чистому вигляді, берегти від дітей. Тільки для зовнішнього застосування.
Упаковка: флакон темного скла з внутрішньою крапельницею і кришкою, що загвинчується
Зберігання: в сухому темному місці при кімнатній температурі
Виробник: Франція
РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ
- chevron_left
- 1
- 2
- 3
- 4
- chevron_right