ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Olympea, Paco Rabanne парфумерна композиція

Новий товар

Дивує свіжістю

і динамізмом: ніжний початок і просолена ваніль в серці зводять з розуму. Ніжність кашеміру і сіра амбра завершують аромат.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


  • 10 г

Додати до списку бажань


Olympea, Paco Rabanne

Розчинність: легко в спиртах (етанолі, пропіленгліколі, парфумерному спирті, бензилі, ізопропілі, ізопропілміристаті, діетилфталаті) зі збереженням прозорості розчину: відмінно змішується з оліями; розчиняється у воді

Парфумоване мило

Початкові ноти: зелений мандарин, помаранчева лілія, водяний жасмин
Ноти серця: просолена ваніль
Базові ноти: сіра амбра, кашемірове дерево, сандал

Підкорює з першого затесту: солоно-квіткова композиція являє собою дивно свіжий орієнтальний аромат. Початок представлен блискучим гіркуватим акордом зеленого мандарину, водними нотами водяного жасмину і акордом помаранчевої лілії. Знак якості аромату - просолена ваніль, живе в самому серці, а після неї настає черга чарівного тріо з сандалу, кашемірового дерева і магічної сірої амбри.

Виробник: Франція
Рекомендоване введення: 0,5-2%
Запобіжні заходи: почніть експериментувати з малої кількості і половинної дози. Тоді буде простіше зорієнтуватися в концентрації парфумованого ефекту для різних обставин. Просимо бути обережніше з віддушками та ефірними оліями, якщо в будинку є алергіки, маленькі діти, астматики або домашні тварини.

Базовий рецепт парфумів на 30 мл:

- парфумерна композиція Olympea, Paco Rabanne 10 г,

- аромафікс 1 г або діетилфталат 5 крапель,

- спирт харчовий або медичний.

Оцінка 
2020-03-24

Для Ланы

Здравствуйте, Лана! Благодарим за отзыв!

Оцінка 
2020-03-23

Комплиментарный...

Встретилась как то я с бывшей сотрудницей. А она сразу на мне отметила этот парфюм. Сказала, что очень красив и мне идет. А через несколько дней позвонила и спросила как называется. И сказала что скоро у нее день рождение и она хочет подарок себе сделать. Вот так. Олимпия - Комплиментарный.

Оцінка 
2019-03-16

Солодкий

Для мене аромат солодкий. На початку прям приторний. Свіжості нема. Далі ваніль вивітрюється, залишається щось квіткове і амбра. Це притому що я додала в нього трохи геліоналу й молекули ізо. Може, як настоїться, посвіжішає.

Оцінка 
2017-12-27

Все комплименты собрали эти духи

Я накупила 15 отдушек, и эта отдушка оказалась одна из самых удачных. Стойкий, дорогой, насыщенный аромат. смело можно разводить не на 30 мл спирта а на 40-50. В следующем заказе возьму 3-4 штуки, чтоб и на подарочки было.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-05-18

Віддушка хорошої якості!

Можу сказати зі свого досвіду використання цієї віддушки(теж три місяці), що справа не у віддушці. Спирт я беру звичайний медичний. За три місяці ні колір, ні запах не змінився. Можливо справа у фіксаторі запаху, у мене - диетилфталат.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-05-16

Спирт не тот?

Всегда пользовалась одним спиртом,никаких нареканий на другие духи не было,только с этими что-то не так.В следующий раз приобрету спирт у вас,хотя не думаю ,что причина в нем спустя три месяца.Спасибо.

  • 0 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-05-16

Поменялся запах

Уважаемая Ирина! Аромат проверен временем. За все время продаж на него не было нареканий. Трудно сказать почему у вас он испортился. Может спирт был некачественный .

  • 1 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-05-15

Что с цветом и запахом?

Приготовила духи на 30мл по стандартному рецепту.Пользовалась около трех месяцев,все было хорошо,запах очень нравился.А потом духи поменяли цвет во флаконе,стали очень темными(он прозрачный и бесцветный,так что все хорошо видно) и аромат тоже изменился,стал очень резкий и простой,ушла та "изюминка",что придавала необычность.Что не так?Подскажите.

Оцінка 
2016-02-19

Реально відчувається СІЛЬ!!!!

Аромат незвичний, насичений. Тримається дуууже довго (на мені 15 годин тримався!!!). Не сказала б, що він свіжий... Швидше для осені і зими.
Але мені аромат сподобався своєю неординарністю, дуже достойний, стриманий і монументальний як сам Олімп. З ним дійсно відчуваєш себе богинею!!!

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Olympea, Paco Rabanne парфумерна композиція

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Olympea, Paco Rabanne парфумерна композиція

Дивує свіжістю

і динамізмом: ніжний початок і просолена ваніль в серці зводять з розуму. Ніжність кашеміру і сіра амбра завершують аромат.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку