Калію гідроксид КОН

Новий товар

Рідке мило-нулевка

або бельді неможливі без КОН. 18% -ний розчин коригує рН в розчинах, гелях і емульсіях.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 3 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 3 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,60 грн.


69,00 грн

  • 100 г

Додати до списку бажань


Калію гідроксид (КОН)

Хімічні властивості: безбарвні, дуже гігроскопічні крістали

Синонім: гідроокис калію, їдке калі, луг

Як зварити бельді

Наше улюблене бельді і рідке мило неможливі без гідроксиду калію. Концентрація його впізнається в миловарному калькуляторі, виходячи з типу необхідного мила, властивостей і кількості омильних жирів. Правило розчинення одне: луг потроху додають у воду, і тільки так. Приготовленний розчин краще використовувати відразу, але якщо хочете зберігати, то подбайте про щільно закупорену скляну тару з крапельницею. Не використовуйте гумові кришки, оскільки розчин їдкий і швидко знищить гуму.

Зберігання: в щільно закритій тарі в сухому прохолодному місці без доступу прямих сонячних променів і вологи термін зберігання може бути необмеженим.

Міри обережності: діє на шкіру та слизові оболонки прижигающим чином. Особливо небезпечне потрапляння навіть найменших частинок гідроксиду калію в очі, тому всі роботи з цією речовиною повинні проводитися в гумових рукавичках і окулярах. Гідроксид калію руйнує папір, шкіру і матеріали органічного походження.

Виробник: Чехія

Статті по темі:РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Написати відгук

Калію гідроксид КОН

Калію гідроксид КОН

Рідке мило-нулевка

або бельді неможливі без КОН. 18% -ний розчин коригує рН в розчинах, гелях і емульсіях.Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку