close
Меню

Як відновити волосся і шкіру після морської води

Як відновити волосся і шкіру після морської води

   Відновити шкіру і волосся після морської води можна, набір нехитрих косметичних засобів дозволить вам завжди бути на висоті. Влітку шкіра і волосся сильно висушуються: сонце, вітер і вода корисні, проте в деяких випадках їх надлишок не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді. Рішення просте, про нього трохи нижче (рецепти теж).

   Косметика для тіла, обличчя та волосся влітку повинна містити чимало зволожувальних компонентів (гель алое-вера, СО2-екстракт фіалки, Trimoist, гіалуронат натрію) і поживних речовин (ланолін, базові олійки, ламелярні емульгатори). Такий комплекс допомагає підтримувати водно-ліпідну мантію шкіри та профілактувати трансепідермальну втрату вологи.

   Чудо-засіб для підтримки шкіри в ідеальному стані — альгінатні маски, отже, беріть на озброєння! Влітку без них шкірі буде гірше, тому не тягніть і вводьте їх у свій б'юті-догляд вже сьогодні.

   Сухе волосся і ламкі кінчики — ознака того, що ви відмінно провели час на узбережжі. Але якщо за задоволення треба платити, пропонуємо легкий і приємний спосіб повернення вологи в ваш страждальний волосяний стрижень. Перевірений гіалуроновий зволожувач для волосся «Зволоження» не вимагає змивання: склад може бути використаний як після миття, так і до нього, якщо вважаєте за краще ковошінг.

   Морська вода — дивний корисний засіб для шкіри, вона сприяє схудненню, насиченню шкіри киснем і коктейлем цілющих мінералів. Гріх нехтувати такою корисною терапією, а неприємне стягування шкіри можна профілактувати простим засобом — покривати шкіру тонким шаром кокосової олії на пляжі. Це захистить шкіру від сонця і допоможе зберігати комфорт. Нанесення кокосової олії на волосся — надійний спосіб врятувати їх від зневоднення і ламкості.

Усе. Тепер вам відомі всі секрети відновлення шкіри та волосся після морських купань.

Приємного всім відпочинку на узбережжі!

Рецепти для відновлення волосся і шкіри після морської води

Гідрофільний скраб «Олива й бурштин», 100 мл

Гідрофільна олія з часточками бурштинової пудри — ідеальний засіб для підтримки шкіри влітку в оптимальному стані. Олії живлять шкіру, а ніжна бурштинова пудра полірує і ніжно відлущує, залишаючи шкіру рівною і добре підготовленою до засмаги. Чим менше баласту на шкірі, тим рівнішою вийде засмага.

На вологу шкіру в душі нанести трохи гідрофільної олії з бурштиновими частками: навіть мала дещиця цього засобу приведе шкіру в порядок. Володарям сухої шкіри після душа, можливо, знадобиться додаткове зволоження.

- олія оливи — 60 мл,

- олія насіння гірчиці — 25 мл,

- полісорбат-80 — 15 мл,

- пудра бурштину — 10 г,

- ефірна олія лаванди — 20 крапель,

- ефірна олія м'яти — 10 крапель,

- ефірна олія пачулі — 5 крапель,

- ефірна олія лимону — 5 крапель.

   Змішати олії з полісорбатом, ввести пудру бурштину — гідрофільний скраб готовий. Перед кожним застосуванням енергійно струшуйте флакон, оскільки бурштинова пудра звикла осідати на дно, такий закон фізики.

Зволожувач волосся «Сяйво», 100 мл

   Незмивний гель наноситься на свіжовимите вологе волосся. Ніжно розподіліть його по волоссю і висушіть як звичайно. Легке розчісування, антистатичний ефект і слухняність — козирі цієї формули. Зовсім трохи гелю розітріть між долонями й обробіть волосся по всій довжині. Зверніть увагу на сухі кінчики волосся — після гіалуронового зволоження вони оживають і блищать як нові!

- гідролат ісопу — 90 мл,

- гіалуронат натрію високомолекулярний — 0,05 г,

- арістофлекс — 0,2 г,

- гуар шовковий — 0,2 г,

- гідролізат кератину — 2 мл,

- екстракт персика сухий — 1 г,

- пантенол — 1 мл,

- амодиметикон — 1,5 мл,

- полісорбат-80 — 0,5 мл,

- олія кризалідна — 0,5 мл,

- консервант феноксиетанол — 0,5 мл.

   У теплому гідролаті дати набрякнути гелеутворюючим компонентам (гіалуронат натрію, шовковий гуар і арістофлекс). Збиваючи гель міксером, вводимо сухий екстракт персика, кератин і пантенол, полісорбат-80 і кризалідну олію. Консервуємо склад і переливаємо в зручний флакон з дозатором. На волосся середньої довжини (наприклад, каре до плечей) знадобиться максимум 5 мл зволожувача — склад дуже легко розподіляється по волоссю.

Альгінатна маска «Глибоке зволоження»

   Альгінатна маска «Зволоження» з додаванням пантенолу чудово заспокоює шкіру, висушену сонцем, вітром і морською водою. Створити альгінатну пасту легко (інструкція додається), готовий склад оперативно накладаємо товстим шаром на обличчя, шию і декольте. Зволожувальний і заспокійливий ефект — відмінна риса цієї маски, почервоніння і стягнутість сходять миттєво.

Альгінатна маска добре заспокоює шкіру на ніч, скористайтеся нею — і загоєння піде куди швидше.

- альгінатна маска «Зволоження» — 2 ч. ложки,

- пантенол — 20 крапель,

- гідролат гамамелісу — для розведення до консистенції пасти.

Суха олійка «Матова шкіра», 20 мл

   Суха олійка добре матує шкіру, це відмінний засіб для використання влітку: саліцилова кислота ніжно відлущує і надає відчуття матовості надовго. Наносити засіб потрібно на вологу шкіру: зросити обличчя спреєм, або гідролатом, а після, розподілити матуючу олію. Вітаміни та ефірні олії, а також матуючий триетилцитрат забезпечують матовість шкіри й рівний тон шкіри.

Застосування сухої олійки (розтерти в долонях і розподілити по шкірі) — простий спосіб підтримки шкіри зволоженою і м'якою.

- олія аргани — 8,5 мл,

- кислота саліцилова — 0,1 г,

- циклометикон — 10 мл,

- триетилцитрат — 0,5 мл,

- вітамін А олійний — 2 краплі,

- вітамін F — 5 крапель,

- ефірна олія неролі 3% — 3 краплі                                                                                    

Дочекатися розчинення кристалів саліцилової кислоти в омолоджуювальній аргановій олії. Далі слід ввести триетилцитрат, циклометикон і енергійно струснути суміш. Ввести вітаміни й ефірну олію, перелити в пляшку або спрей.

Ваша Зульфія

Поділіться

0 коментар(и)

Ваш коментар...
close