Гідролат: фішки застосування квіткових вод в косметиці
Гідролат: фішки застосування квіткових вод в косметиці
Гідролат — це квіткова вода, отримана в результаті парової дистиляції (перегонки) рослин, квітів, ягід, м'якоті. Цілком природний, чистий, освіжаючий і цілющий засіб, який можна використовувати в чистому вигляді.
Гідролат купити просто, головне — знати «свою» рослину Зараз допоможемо розібратися з квітковими водами з асортименту магазину «Зульфія».
Квіткова вода (друга назва гідролатів) — ідеальна база для спреїв різної спрямованості, від догляду за шкірою всього тіла до зміцнення волосся. Як правило, гідролати можна використовувати в чистому вигляді, проте перед першим застосуванням ми завжди радимо провести пробу на чутливість шкіри до нового засобу.
Нагадаємо, що гідролат троянди і гідролат лаванди — досить потужні водні формули, в складі яких міститься чимало слідів ефірних олій. Сюди ж можна віднести і ромашку. Звідси висновок: ці води можуть пощипувати шкіру, викликати її почервоніння. Якщо у вас така чутлива шкіра, трояндову, лавандову й ромашкову воду потрібно розбавляти хоча б уполовину.
Гідролат волошки — одна з найпопулярніших вод для догляду за світлим і блондованим волоссям. Антоціани рослини прибирають жовтизну з волосся. Крім того, волошкова водичка прекрасно знімає набряклість, тому на волошці завжди готують гелі-креми від мішків під очима.
Гідролат гамамелісу — ще один хіт нашого продажу, універсальна вода для всієї родини. Має заспокійливу, поростягуючу та бактерицидну дію. Спрей після гоління, пост-епіл гель і дитячий шампунь на гамамелісі з року в рік тішить всіх.
Як використовувати гідролати в косметиці
На базі гідролата створюють не тільки спреї, але і емульсії — все, що наноситься на шкіру і волосся, має бути максимально натуральним і дієвим водночас. Тому квіткові води давно завоювали популярність серед адептів догляду а-ля натюрель.
На основі ароматних гідролатів можна готувати й парфумерну продукцію. Туалетна вода з витонченим тонким ароматом — кращий аксесуар для доглянутої жінки. Щоб підсилити основний аромат води, додаємо ефірну олію і полісорбат-80 (це ідеальний розчинник для ЕМ у водній фазі).
Важливим моментом при введенні гідролата в емульсію є терморежим — гріти квіткову воду вище 70 градусів не рекомендується.
Всі гідролати магазину «Зульфія» законсервовані: ми рішуче проти того, щоб натуральні квіткові води псувалися в перші ж тижні.
Фіксатор макіяжу «Гамамеліс», 50 г
До складу спрею входить гідролат і пара-трійка зволожуючих компонентів, які не просто освіжають шкіру, але і допомагають макіяжу (мінеральному або рідкому) лягти рівно і протриматися без змін весь день.
Як застосовувати фіксатор макіяжу: зазвичай розпилюють на тональну основу або готовий мінеральний макіяж. Дрібнодисперсний водяний пил прибере зморшки та зробить шкіру гладенькою.
- гідролат гамамелісу — 15 г
- гідролат м'яти — 15 г
- гідролат ламінарії — 15 г
- екстракт лотосу пропіленгліколевий — 3 г
- актив зволожуючий PatcH2O — 1 г
- пантенол — 1 г.
Фіксатор не законсервований, оскільки 50 г ви витратите швидко Якщо будете робити великий флакон, можете завести туди Nipaguard SCE — суперський «зелений» консервант!
Нехай ваше личко сяє чистотою і свіжістю, свіжі рецепти різних-різних спреїв лежать
тут.
Ваша Зульфія
P.S. Прикольно згадувати, як у 2010 році асортимент квіткових вод складався аж з 5 гідролатiв: ромашка, лаванда, троянда, огірок і м'ята
0 коментар(и)