Концентрат інтенсив протизапальний

Новий товар

Від прищів

і комедонів. Відновить захисний бар'єр шкіри. Мінеральні солі й органічні кислоти приведуть в норму шкіру тіла, підсушивши прищики на спині і обличчі.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


24,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Концентрат водно-гліцериновий «Інтенсив протизапальний»

Склад: вода очищена, гліцерин, плоди морінди, корінь живокосту, трава шавлії, листя плюща, гідролізат протеїнів рису, гідролізат протеїнів шовку, квіти соняшника, консервант фенокситанол (еуксил)
Активні речовини: йод, хлорофіл, мінеральні солі, залізо, органічні кислоти, ефірна олія, флавоноїди, вітаміни Р і РР

Від чорних крапок

Комплекс не підведе в боротьбі з висипаннями на шкірі, особливо якщо вона примхлива і гостро реагує на будь-які зовнішні впливи. Потужний склад комплексу (амінокислоти, білкові гідролізати) відновлює захисні функції епідермісу, знижуючи реактивність шкіри і відновлюючи її природний баланс.

Міцелярна вода для очищення шкіри або убтан, розведений цим комплексом, поліпшать стан вугруватої шкіри. Продумана схема турботи про шкіру (очищення, зволоження, захист і маски) посилюють імунітет шкіри. Відбувається оптимізація вироблення шкірного сала і звуження пор, мікрорельєф шкіри вирівнюється, вона набуває славний матовий відтінок.

Введення комплексу-концентрату в крем або гель допоможе звузити пори і оздоровити шкіру, вона перестає запалюватися і гостро реагувати висипаннями. Головне - регулярне очищення і зволоження шкіри з натуральною губкою, а результат не змусить чекати. Шкіра всього тіла гарнішає після рисового гомажу, розведеного цим комплексом: один раз на тиждень дає чудовий результат!

Після гоління цей комплекс допоможе шкірі максимально комфортно почувати себе протягом дня. Зволожуючий гель на ефірній олії м'яти і готовому комплексі вам неодмінно сподобається.

 Властивості:

- В'яжуча,
- Антибактеріальна,
- Вітамінізуюча,
- Протизапальна,
- Регулює секрецію себума і потовиділення,
- Вирівнювання тону шкіри.

 Косметичне застосування:

2-10%
- Убтан,
міцелярна вода - 2%,
- В'яжучі глиняні маски - 10%,
-
Шампуні і тоніки для шкіри голови - 5-6%,
- Альгінатні маски - 8-10%,
- Активна сироватка від висипань (для локального нанесення) - 6-7%.
Зберігання: в сухих приміщеннях при кімнатній температурі

Виробник: Україна

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2016-10-19

Ответ Илоне

В чистом виде производитель не рекомендует.
Косметическое применение: 2-10%
- убтан, мицеллярная вода — 2%,
- вяжущие глиняные маски — 10%,
- шампуни и тоники для кожи головы — 5-6%,
- альгинатные маски — 8-10%,
- активная сыворотка от высыпаний (для локального нанесения) — 6-7%

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-10-18

как наносить?

Можна наносить ее в чистом виде:

Оцінка 
2016-10-17

Рекомендую комплекс

Сначала добавляла комплекс в тоник, сыворотку - как-то особого эффекта не заметила. Сейчас каждый день умываюсь убтаном с добавлением этого комплекса - состояние кожи улучшилось.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-01-28

хороший вариант для увлажнения

Беру постоянно, потому что коже нравится. Пропитываю сначала горячей водой одноразовую маску, а потом ее в комплекс окунаю. И вперед! на полчаса, пока совсем не подсохнет. иногда с глиной его смешиваю, тоже класная масочка получается. В кремы не сильно его люблю -липковат из за глицерина. В бальзам для волос зато отлично идет и в спреи для кожи головы, я с кетоном делаю.

  • 7 з 7 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2013-12-06

хороший комплекс

очень удобно, его можно везде добавлять, не тлько в крема. Это я поняла,когда бутылочка уже заканчивалась. Буду брать еще,но уже знаю что точно сделаю мицелярку и сыворотку. И в убтан его тоже приятно додбавлять ,с водой смешиваю. Кожа за два месяца с убтаном стала гладкая и свежая, а осенью с похолоданием обычно у меня беда прямо с кожей и рожей - сохнет страшно. Короче комплекс отличный!! надо время тока, распробовать.

  • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Концентрат інтенсив протизапальний

Концентрат інтенсив протизапальний

Від прищів

і комедонів. Відновить захисний бар'єр шкіри. Мінеральні солі й органічні кислоти приведуть в норму шкіру тіла, підсушивши прищики на спині і обличчі.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку