Пігмент природний марена

Новий товар

Алізариновий пігмент

пофарбує в кольори від блідо-рожевого до фіолетового. Для косметики та мила, натуральна сировина для інфузій і домашніх настоянок.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


18,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Пігмент природний марени фарбувальної корінь

INCI: Madder (Rubia tinctórum) Root Powder
Зовнішній вигляд: мікронізована пудра буро-червоного кольору
Розчинність: диспергується в олії, гліцерині

Фарбування мила

Отримують барвники червоного спектра: від кольору бежево-рожевого до насиченого пурпура.
Как pH-індикатор має область зміни забарвлення від pH 5,9 (жовтий) до pH 7,0 (темно-рожевий) і від pH 10,1 (темно-рожевий) до pH 12 (фіолетовий ). Марену можна додавати в мильну масу як в порошку (попередньо диспергованому в олії), так і в інфузії (спиртовій або олійній). Колір інфузії залежить від ступеня насиченості натуральним пігментом алізарином, дозування наведені нижче. Червоний готовий інфуз застосовують для додання приємних тонів помадам і бальзамам для губ, брусковому милу, а також бельді і піномоючім засобам. Креми, мазі і лосьйони теж виграють від додавання пари крапель інфузії-барвника: натуральний рожевий відтінок дуже прикрашає косметичні серії кремів. Для декоративної косметики потрібні інші пігменти, як правило, оксиди заліза.
Експрес-метод інфузування заснований на постійному підігріві олії: водяна баня тривалістю 2 години допоможе зробити 5% -ний інфуз. Знадобиться 5 грамів порошку марени і 100 мл олії жожоба (вона термостабільна і не має запаху). Після закінчення двогодинного процесу процідити готовий інфуз і підписати флакон.
Натуральні барвники в милі згодом бліднуть, тому зберігайте мило в темному місці. Для однієї помади вистачить 5-8 крапель інфузії, залежить від ваших уподобань.
Властивості:
- Натуральний пігмент для мила, помад, косметики;
- Сировина для інфузій.
Косметичне застосування: 1-100%
- Інфуз рожевий - 5% (1 чайна ложка порошку на 1 кг мила);
- Інфуз червоний - 15% (2 чайні ложки порошку на 1 кг мила);
- Інфуз багряний - 35% (4 чайні ложки порошку на 1 кг мила);
- Барвник для нігтів і шкіри - 100%.
Корисно знати: натуральні барвники не дають глибоких і соковитих відтінків милу, тому щоб уникнути розчарувань (особливо новачкам) для яскравого і ефектного фарбування мила скористайтеся неоновими пігментами.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-11-09

Для Наташи

Здравствуйте, Наташа! Информация от изготовителя: метод инфузирования пигмента основан на постоянном подогреве растительного масла: водяная баня продолжительностью 2 часа поможет сделать 5%-ный инфуз. Понадобится 5 граммов порошка марены и 100 мл масла жожоба (оно термостабильно и не имеет запаха). По окончании двухчасового процесса процедить готовый инфуз.

Оцінка 
2020-11-08

Печалька

Купила марену для мыла -нулевки. Разводила в воде, масле и спирте. Никакого бледно-розового и фиолетового, как в описании. Такой себе грязный цвет исходного порошка, который не меняется. Немного спасает добавление диоксида титана. Но все равно дислайк.

Оцінка 
2019-11-19

Для Наталії

Доброго дня, Наталя. Натуральні барвники в милі з часом марніють, тому рекомендовано зберігати мило у темному місці.
Так як pH-індикатор має область зміни окрасу від pH 5,9 (жовтий) до pH 7,0 (темно-рожевий) і від pH 10,1 (темно-рожевий) до pH 12 (фіолетовий). Марену можна добавляти в мильну массу в порошку (попередньо у диспергованому маслі), так і в інфузі (спиртовому або масляному)

Оцінка 
2019-11-15

щоб був ніжно бузковий

Скажіть, будь-ласка, для мила, щоб був ніжно бузковий, фіолетовий,який відсоток має для інфузу має бути марини у маслі? І скільки додавати у мило?

Оцінка 
2019-01-08

для Ани

Нет, этот пигмент не сработает должным образом как цвет для теней. Для минеральной косметики разработаны другие сыпучие пигменты, которые обеспечивают не только классное сцепление с кожей, но и неизменную стойкость в течение дня. Марена хороша в мыле, но на коже она будет уж очень непредсказуемой :)

Оцінка 
2019-01-06

Тени?

Можно ли использовать его для пигментации теней?

Оцінка 
2016-11-21

Марена только для мыла

Мареной замечательно окрашивать мыло нулёвку в приятный сиреневый цвет, особенно лавандовое. Это моё самое любимое мыло. А вот окрашивать бальзамы, марена не подходит. потому, что инфуз на масле не даст яркого цвета. Можно сделать спиртово-глицериновый экстракт(СГЭ) на марене, цвет будет насыщенно коньячный, но в бальзаме, с учетом % ввода, он не будет смотреться. Для красивой окраски бальзамов и кремов я добавляю самодельный СГЭ на каркадэ, цвет зависит от % ввода

  • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-02-17

Полезный компонент, однако...

Марена по своим свойствам и качествам замечательный продукт. Покупала, чтобы подкрашивать бальзамы, и сделала инфуз по экспресс-методу, но к сожалению 5-8 капель рекомендованных для бальзамов не дает никакого цвета. Вопрос: можно ли порошок примешивать к маслу во время приготовления? Может это даст окраску бальзаму.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-03-15

подкрашивает мыло в красноватый

марена как марена. Я своим пакетиком 2 кило мыла перекрасила. И нормально. Ну и что, что инфуз не якрий вышел -- для натурального красителя важен рН, тогда он реагирует как ему положено. Красит и всё. Понимать надо разницу между натуральным и синтетикой.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-03-14

неприятный сюрприз

Пришел порошок буро-коричневого цвета,рискнула сделать по рецепту инфуз на масле жожоба. Масло стало цветы темного пива. Жалко времени, денег и масла, Зачем продавать некачественную продукцию?

  • 2 з 3 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-06-24

100% натуральное мыло!

С таким пигментом,я могу сказать уверенно, что мое мыло натуральное на все 100%.И цвет вышел приятным.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Пігмент природний марена

Пігмент природний марена

Алізариновий пігмент

пофарбує в кольори від блідо-рожевого до фіолетового. Для косметики та мила, натуральна сировина для інфузій і домашніх настоянок.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку