ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Кастильська рідка основа для мила

Новий товар

Для жирної шкіри

очищення, демакіяж, дитяча банна лінія. М'які гелі та пінки для вмивання шкіри. Все це можна створити зі знаменитої кастильскої основи. 

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


  • 100 мл
  • 200 мл

Додати до списку бажань


Кастильська мильна основа

Мильна основа Англія

Рецепти гелю для душу

Зовнішній вигляд: прозора світло-жовта рідина зі специфічним запахом

Делікатна суміш ПАР з підсилювачами піни і стабілізаторами, з якої виходять м'які піномийні засоби для шкіри: гелі для душу, піни для ванн, ДЕМАКІЯЖ. Вводячи пом'якшувальні компоненти (гідролат, пантенол, сквалан, водорозчинні олії), а також кандурин і аромат, можна отримати банну лінію довжиною в життя. Тому що експериментувати ніколи не набридає. Шкірі будь-якого типу в будь-який час року подобається кастилля і її похідні.

Ця основа може становити до 80% в рецептурі. Наші рецепти чудово підійдуть і для кастильскої основи, комбінуйте сміливо!
Основа чудово ладнає з базовими і водорозчинними оліями, що дозволяє отримати безліч варіантів в'язкості.
Ефірні олії незамінні при створенні піномийних засобів на кастиллі. Вони відмінно прибирають специфічний запах основи, до того ж прекрасно впливають на шкіру при митті. Однак ці олії можуть замутняти продукт.
Кастилля створює стійку
кремову піну, яка змивається легко і без залишку, а флакон-піноутворювач полегшує догляд за шкірою. Нагадуємо, що продукт має стійкий власний запах, тому обзаведіться віддушкою, парфумом або ефірними оліями.

Рекомендована концентрація: 10-80%
 - пінки для вмивання - 25-30%,
 - гель очищаючий, рідке мило - 30-80%,
 - шампунь - 70-80%.
Склад,%: вода> 50, олеат калію ** 10-25, кокоат калію * 5-10, гліцерин *** 1-5, цитрат калію 0,1-0,5, палм кернелат калію
* Похідна натуральної кокосової олії
** Похідна натуральної соняшникової олії
*** Рослинного походження
Склад,% на 100 г (сертифікат Асоціації ґрунтів): 98,93% органічних компонентів всього (в% від ваги сухої речовини), тобто 29 г сухої речовини і 71 г доданої води.
Склад,% (ЕКОСЕРТ): 100% природного походження, 23% органічних компонентів.

Об'єм можна вибрати у випадаючому вікніОцінка 
2014-12-16

посудомойный гель делаю

делаю гель для мытья посуды. Последнюю бутылочьку вот допользуем и все.Дорого уже стало, лудше готовый брать в магазинах.

Оцінка 
2014-12-16

воняет

вонючая и бесполезная, вроде пенится. Но есть много других основ жидких поприятнее.

Оцінка 
2014-11-06

вонючая

не понравилась категорически! пованивает и сушит кожу. Может рецепт какой дадите.а тоя ее 200 мл взяла.А шо удумать с ней не знаю,знаний слегонца не хватает.

Оцінка 
2013-12-13

Кастильская жидкая основа

Хорошая основа! Делаю на ней гели, мыло, а от пены для бритья муж в восторге - не хочет возвращаться к магазинной. Спасибо!

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Кастильська рідка основа для мила

ЗНЯТО З ПРОДАЖУ Кастильська рідка основа для мила

Для жирної шкіри

очищення, демакіяж, дитяча банна лінія. М'які гелі та пінки для вмивання шкіри. Все це можна створити зі знаменитої кастильскої основи. 

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку