Олеїнова кислота

Новий товар

Для зрілої шкіри

обов'язковий догляд! Освіження тону шкіри, еластичність, пружність. Загоює і очищає запалену шкіру. У піномиючих засобах виступає кондиціонером.Детальніше

Для цього товару балів немає.


18,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Кислота олеїнова

INCI: олеїнова кислота
Зовнішній вигляд: жовтувата олійна рідина
Розчинність: легко в спирті етанолі, не розчинна у воді
Застосування: виключно для зовнішнього застосування

Крем під очі

Олеїнова кислота бере участь у всіх процесах правильного обміну речовин, вона важлива і потрібна. Найпотужніша зволожувально-відновлююча властивість. Шкіра, нігті і волосся потребують олеїнової кислоти, оскільки з усіх жирних кислот в тканинах шкіри на частку олеїнової кислоти припадає понад 50%. Схожа за складом з нашим себумом - відрадно!

Зрілій шкірі олеінка необхідна неодмінно: ця суміш жирних кислот відіграє ключову роль в утриманні молодості. Кислота вбудовується в пошкоджені ділянки рогового шару шкіри, прискорюючи метаболічні процеси. Тому вводьте в нічні креми і загоюючі мазі 1-1,5% олеїнової кислоти. Не забувайте і про периорбітальну зону, де шкіра тонка і вразлива, легко утворює сіточку зморшок. Екстракт ламінарії і троянди, олеїнова кислота у складі ніжного гелю поліпшать поточну ситуацію, змушуючи шкіру самостійно виробляти колагенові волокна.

Суха шкіра полегшено зітхне і перестане лущитися, адже олеїнова кислота вмить всмоктується шкірою і заповнює структуру гідрофіксуючого апарату шкіри, знімаючи почервоніння і подразнення. Збите масло для тіла або гідрофільна олія для вмивання нехай містять 2% цього еліксиру молодості. Маски на тертому какао теж дуже ефективні, якщо присмачувати їх кислотою і ефірними оліями.

Олійна сироватка з олеїновою кислотою і кетоном малини робить шкіру більш пружною, вирівнює її мікрорельєф, посилює місцевий імунітет. Альгінатні маски додадуть роговому шару шкіри пружність і шовковистість, сповільнять процес утворення зморшок, ефірні олії посилять освіжаючий ефект.

Проблемній шкірі не вистачає сил впоратися з навалою чорних крапок і запалень? Задійте гелі та емульсії з олеїнової кислотою, всього 1%! Вона розріджує сальні пробки, відновлює захисну мантію шкіри і підвищує її опірність інфекції. Очищення убтаном, матування гелем алое і живлення-зволоження з олеїнової кислотою перетворять шкіру.

Шампуні і піномийні гелі для очищення шкіри з олеїнової кислотою славляться своїм кондиціонуючим ефектом. Відсоток введення олеїнової кислоти залежить від складу олій, в середньому це 0,5-1%, більш не потрібно (орієнтуйтеся на жирнокислотний склад використовуваних олій для більш точного дозування).

 Властивості:

- антиоксиданта,
- відновлююча колагенові волокна,
- прискорююча процес оновлення клітин епідермісу,
- підвищує тургор шкіри,
- очищає проблемну шкіру,
- нормалізує водно-жирову мантію шкіри.

 Косметичне застосування:

0,5-3%
- піномийні засоби, гідрофільна олія - 0,5-1%,
- емульсії, загоюючі бальзами, флюїди -1-2%,
- сироватки, що розгладжують маски, крем для кутикули нігтя - 2-3%.

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Виробник: Чехія

Статті:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2019-09-20

Для Риты

Здравствуйте, Рита. Благодарим за полезный отзыв!

Оцінка 
2019-09-19

супер!

Олеиновая пригодилась как говорится и в хвост и в гриву!)))

Делала масло для волос: масла кукуи, жожоба, рукколы, макадамии, кунжутное, полисорбат80 (чтобы потом легче смыть) и олеиновой кислоты 0.5-1%.
Немного информации из нета
Олеиновая кислота (омега-9) увлажняет кожу и повышает ее проницаемость, транспорт для активных компонентов

Олеиновая кислота дает увлажнение и ощущение мягкости кожи, способствует проникновению в роговой слой других масел. Она служит энхансером, то есть делает липидный барьер кожи более проницаемым для других активных веществ. Олеиновая кислота в здоровой коже находится в балансе с линолевой кислотой, в соотношении 1.4 : 1

В отличие от масел с линолевой кислотой (которые проникают быстро, но неглубоко), олеиновая кислота проникает в глубокие слои кожи, но не слишком быстро, что делает ее идеальной основой массажных смесей. В рецептурах она дает ощущение увлажненной, напитанной кожи и подходит для интенсивных увлажняющих серумов и кремов.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2019-03-28

для Анастасии

Зрелая кожа -- это кожа, которая прошла пик своей молодости. Лет 35-40 -- это уже точно зрелая кожа. У некоторых зрелость кожи начинается даже раньше, говорят косметологи.

Оцінка 
2019-03-27

Вопрос

А для зрелой кожи это со скольки лет?

Оцінка 
2018-11-09

Объем

Наталия, для объема при корнях хорошо бы добавить глину. А еще лучше - делать глиняную маску-детокс непосредственно перед мытьем волос. Тогда прикорневой точно появится. Раза два в месяц будет достаточно. Потренироваться можно на одноразовой дозе шампуня :)

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-11-09

Вопрос

Нашла у себя баночку с олеиновой кислотой, добавила в гидрофильное масло, кожа очень понравилась, а вот после добавления в шампунь волосы стали прилизанные. Подскажите, что можно добавить в шампунь для объема?

Оцінка 
2018-03-14

Как использовать?

Здравствуйте! Олеинка - маслорастворимый компонент, и в формуле крема никогда не помешает, но лучшее ее заводит в сыворотки.
Создавая кремы с кислотами, позаботьтесь о надежном эмульгировании, советуем вводить в качестве соэмульгатора Velvesil - роскошная будет консистенция и сенсорика! Особенно в креме для лица: на такую поверхность изумительно ровно ложится минеральная косметика.

Оцінка 
2018-03-07

Вопрос

А можно ее ли сочетать с гликолиевой кислотой и фукогелем, для смешивания с маслами? Для кожи лица интересует.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Олеїнова кислота

Олеїнова кислота

Для зрілої шкіри

обов'язковий догляд! Освіження тону шкіри, еластичність, пружність. Загоює і очищає запалену шкіру. У піномиючих засобах виступає кондиціонером.Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку